з 20 квітня заявка висіла в обробці.
Писала в чат фейсбук, там мені відповіли щоб не хвилювалась , заявка пройде датою подання.
І сьогодні вже моєї заяви немає.
ось так.
І сьогодні вже моєї заяви немає.
ось так.
У меня с 19 числа висела в обработке, сегодня зашла- все сбросили, читала страницу Дии в фб, там у многих такая ситуация. Пишут, что заявку отклонил минфин. На каком основании не ясно.
Вот так кинули тысячи людей.
Хотя моей куме пришло 16 тыс еще перед Пасхой на нее и двух детей. Подавала она в цнапе 12 апреля.
Вот так кинули тысячи людей.
Ответ дляseami
Така ж історія у бабусі - всі дня висіла в обробці, сьогодні злетіла. Вчора зверталися до підтримки і вони сказали, що все ок, чекайте, опрацьовуємо. А сьогодні вже немає. Чи можна подати ще раз? Чи тепер опція доступна тільки для осіб з окупованих міст?
С 1 мая только для избранних
Ответ дляFoxfoxq
Вот так кинули тысячи людей.
от на якій підставі? в мене всі документи в Дії, паспорт, свідоцтво дитини, карта є підтримка.
вказано місце постійної реєстрації
Светлана 13• 01 мая 2022
Ответ дляjudit
Довідка на мене з´явмлась, на дітей ні. Заява злетіла.
перевірте правий нижній кут в вашій довідці, там стоїть цифра, на неї натискаєте і відкриваються ще довідки
С этими выплатами целый квест и обман. Не знаю как у людей получается получить что-то. Впо оформила ещё в марте и ничего. Как только узнала про помощь ООН встала на запись вначале апреля. Очередь на подачу доков подойдёт сегодня, но я уже давно уехала, т.к. жить не за что.( В итоге ни копейки помощи + куча долгов и кредитов. К тому же никаких кредитных каникул. Точно так же и у моих знакомых, кто не уехал из страны.
Ответ дляseami
подавайте еще раз. я читала здесь на форуме,что девушка так несколтко раз подавала, т.к слетало все время. яв итоге появилась справка датированная первым днем подачи 20апреля
Ответ дляAniriR
Подайте онлайн юнісеф ця допомога для всіх
Ответ дляAniriR
Юнисеф мне не дадут. Я не отношусь к тем категориям
❗️Нарешті. Офіційно❗️З 21-го квітня Кабмін та міжнародна організація ЮНІСЕФ запроваджує грошові виплати всім українцям у зв´язку з війною.
В уряді зрозуміли що потрібно допомогти звичайним людям, натискай щоб дізнатись деталі 👇🏻
• Грошова допомога від ЮНІСЕФ складає 2200 грн на кожного члена сім’ї. Заявку можна подати на офіційному сайті - register.unicef.org
• Виплати біженцям, переселенцям, тим хто виїхав за кордон, тим чиє майно пошкоджено;
• Виплати людям що перебувають на мирній території;
• Виплати мамам з дітьми та тим хто втратив роботу;
• Виплати військовим, теробороні та їх сім´ям;
• Виплати пенсіонерам, студентам, школярам та людям що продовжують працювати.
✅ Детальна інформація про грошові виплати на сайті Кабміну -
Ответ дляМаумау
Дякую, але в мене не відкривається.
Ответ дляМаумау
Що за кабмін? Офіційний сайт Кабінету Міністрів України .
Ответ дляAniriR
Потом как получите, сразу все погасите
IanxMickey• 01 мая 2022
Ответ дляМаумау
Где Вы взяли этот бред?
Вот официально:
Протягом першої фази Програми ми допомагаємо родинам в Україні, які належать до однієї з двох груп
- мають троє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина не досягла двох років;
- мають двоє і більше дітей до 18 років, з яких принаймні одна дитина з інвалідністю.
Прийомні батьки/батьки вихователі також можуть подавати заявку на отримання допомоги, якщо відповідають даним критеріям.
Вот официально:
Vlada-Maria• 01 мая 2022
Ответ дляМаумау
Офіційний сайт КМУ