01 мая 2022

Беговел, велобег на 4 года.

Девочки посоветуйте пожалуйста беговел на 4 годика.
Zanka_ 01 мая 2022
А не позновато? В 4 уже обычно на велосипеды с беговелов пересаживаются?
сладкий_ноябрь 01 мая 2022
Страйдер, можете посмотреть б/у
сладкий_ноябрь 01 мая 2022
Ответ дляZanka_
А не позновато? В 4 уже обычно на велосипеды с беговелов пересаживаются?
Нет, не поздно
Мар_го 01 мая 2022
Страйдер крутий, але б/в можна зараз знайти тільки зі звичайними колесами ( не надувними). В нас такий з 2-років був, дуже зручний, легкий. Зараз 4 роки, по висоті ще підходить, але вже хочеться більші колеса, надувні, то не можу знайти.. Минулого року не встигла купити, а тепер, напевне, ніхто не виставляє на продаж в умовах війни((