Ті, хто переїхав на Західну, чи в іншу частину України, коли плануєте повертатись?
Чоловікова сестра хоче через тиждень повертатись, я якось не впевнена...Буду ще сидіти, а ви?
Результат:
вже голосів:
61 (30.65%)
Ще буду сидіти
46 (23.12%)
Подивитись відповіді
37 (18.59%)
Вже повернулись
33 (16.58%)
Скоро повертаюсь
22 (11.06%)
Ваш варіант
катерина12009• 01 мая 2022
Залежно від відновлення комунікацій, як світло буде, ж/д відремонтують ну і трохи логістика налагодиться, Ірпінь.
Ответ дляMarta
Сочувствую. Может заграницу попробуйте? Чтоб хоть за жильё не платить.
не, для меня не вариант. я с дочкой маленькой не поеду. Без языка к незнакомым людям, мало ли что. Мало ли что ,я не знаю людей там, но по колличеству нетрадиционной ориентации в Европе и не дай Бог какой педофил. Страшно