Акварель 38• 02 мая 2022

3 % на войну.Вот такой законопроект готовиться на голосование

Как вы к этому относитесь?Кто помогал ТРО и ЗСУ и дальше будете помогать?С одной стороны людям скоро есть не за что будет купить,а с другой -надо помогать нашим защитникам.Вот такая дилема.Мне кажеться если примут такой закон ,хоть и временный ,это как оплеуха всему украинскому народу.Люди и так помогают кто чем может,от детей отрывают ,сами голые-босые ходят,но мало видимо.Надо 3 %.Я,пока не решила как к этому относиться если чесно.
sashik77• 02 мая 2022
Ответ дляjannjann77
Покажіть папірець
Вже вибачилась. Там є сума на руки, є сума всього і сума з якої тре утримати податок. І от з всього - вийшло 1.5%

jannjann77• 02 мая 2022
Ответ дляAlve
З того , що залишилося. Для багатьох зараз навіть 100грн -це гроші.
Обьясните механизм
alena19842010• 02 мая 2022
Ответ дляsashik77
Знову заженуть все в тінь ще більше.
Да так и есть, или в тень или закрываются, где ж работать. Я не против 3% военного сбора, но ведь зарплаты нет, за свой счет сидим и не известно когда выйдем.
Mammoth• 02 мая 2022
Ответ дляАкварель 38
Да?На этом зарабатывают?Если у меня есть энная сумма денег это не значит что я ее должна сейчас проесть!!!Эти деньги откладывались для другого.
Знаєте, багато що у кого відкладалося для іншого, але у нас тут типу війна, якщо ви не помітили, і більшість планів пішли за руським кораблем. Якось треба змиритися з новою реальністю і дякувати, що 3%, а не життя, бо не всім так пощастило
_Alekssandra_• 02 мая 2022
Ответ дляEspresso_caffe
не такие уж и копейки суммарно по стране
Ну вот суммарно по стране не такие уж и копейки соберут.
peti• 02 мая 2022
Ответ дляAHetfield
Але ж ви не платите за всю країну. Ви платите за себе. Цього місяця, наприклад, я заплатила ВЗ 192,02
А я заплатила 978,44 грн. І волонтерам на адресну допомогу тисяч 20. Які на те ж ЗСУ і транспорт, і бронікі, і каски купують. То куди, в яку дирку, йде податок?
Amalpi• 02 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
Муж не военный

AHetfield• 02 мая 2022
Ответ дляАкварель 38
Конечно.Люди виноваты что мы так живем.Не я чемоданы с деньгами через границу перевожу
Так тут, на форумі, і немає таких, хто гроші вивозить валізами. Але чомусь адекватні люди все розуміють і не кричать «зрада».
Alve• 02 мая 2022
Ответ дляProkopenka
Дуже цікаво...Наш пенсіонер з пенсією 3000 грн також не висить у нас на утриманні. І при цьому живе окремо та ніяких субсидій на ЖКП не оформлює)) А ще й палить, а цигарки - дороге ’ задоволення’. А наша пенсіонерка-сусідка ще й якось накопичення робить 🤷🏾‍♀️ Нетреба порівнювати потреби молодої сім´ї з дітьми та пенсіонера. Отримують пенсію - з голоду не помруть. А ось робітникам, що втратили зп під час війни, дійсно важко((
Ніхто не палить.Двоє із моїх пенсіонерів -інваліди. Ви в аптеці давно були? Нажаль сума, яку потрібно витратити щомісячно на ліки , більша ніж сума пенсії.
Janeke_in_UA• 02 мая 2022
Как бы необходимо помогать, так как только они могут приблизить победу, но.... У меня 90% близких остались без работы, а кто не уехал из города, то и никакой помощи от гос-ва вообще... Вот и кто будет платить эти 3 %, если люди многие без работы? Все равно поступления будут в разы меньше, чем тогда, когда было 1.5%
автор Акварель 38 • 02 мая 2022
Ответ дляProkopenka
Как получаеться выживать?У мамы пенсия 3500.Комуналка 1500 грн.Лекарства 5000 грн в месяц.Есть бабушка мужа .98 лет.Пенсия 2800.Тоже лекарсв много надо.У мужа папа онкобольной.Нужны лекарства.Как выжить на 3000?
Sara-a• 02 мая 2022
Ответ дляpeti
Та ж сама думка. 1,5 % вводили тимчасово, вісім років вони йшли не відомо куди, нічого не зроблено. На збройні сили попадало мізер, решта попадало в чиїсь кишені. Те ж саме буде і з 3 %.
Поэтому и нужен контроль и полный отчёт.
А не опять все на самотёк пустить
И чтоб не по завышенным ценам все покупали,как они любят- лавочки по цене Ланоса,а по рыночным
peti• 02 мая 2022
Ответ дляЧашечка чая
Турникеты закупаете, дроны, шлемы, броники, тепловизоры?
Так, і машини, і бронікі, і взуття, і дрони . Не кажучи вже про їжу, все купують волонтери
_Alekssandra_• 02 мая 2022
Ответ дляAlve
Хай у олігархів в карманах пошукають.
Як Ви це собі уявляєте?
Alve• 02 мая 2022
Ответ дляjannjann77
Обьясните механизм
Що вам пояснити? Що є гроші на їжу ( без лосося з авокадой) , ліки і компослуги?
sashik77• 02 мая 2022
Ответ дляJaneke_in_UA
Так той хто буде платити 3% ( бюждетнік) має 2/3 з.п. зараз

Чогось в мене лижі не їдуть..
автор Акварель 38 • 02 мая 2022
Ответ дляMammoth
У меня сын с инвалидностью.И после нашей смерти его кто то за что то будет вынужден содержать.На это деньги и копились.Не в интернате же ему жить потом.Война войной ,но надо думать а что ж потом
ПЛЮС-МИНУС• 02 мая 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Півкраїни розгромлено, частина окуповано, весь світ практично нам допомагає, а ми за 3% срач розводимо. Хто має як не ми?
как живет пенсионеры? они нищие.

работающие люди в основном живут как рабы - им хватает только оплатить жильё и пропитание.

это не жизнь. и ещё хотят гайки прикрутить. куда ещё закручивать?
Alve• 02 мая 2022
Ответ для_Alekssandra_
Як Ви це собі уявляєте?
Ну, скажуть Фірташу, що передумали йому 60 млрд дарувати. Нехай заплатить.

Чашечка чая• 02 мая 2022
Ответ дляpeti
Одним эти войну не выиграть
Sara-a• 02 мая 2022
Ответ дляАкварель 38
Люди тоже виноваты
Надо было не закрывать глаза на беспредел власти.
Вспомните темы до войны,всем рот закрывали,если кто-то был недоволен властью,вот и имеем.
Мы их нанимаем нам служить и они за каждое действие обязаны отчитываться
AHetfield• 02 мая 2022
Ответ дляpeti
Якщо у вас щомісяця +- такий ВЗ, то ви маєте таку змогу. Я також плачу податки і допомагаю волонтерам. Які питання? Про що мова? Не платити? Не допомагати? Якщо є змога допомогти - чому не допомогти? Тим більше і броніки, і каски потрібні постійно так як не вічні.
_Alekssandra_• 02 мая 2022
Ответ дляAlve
А йому хтось збирався 60 млрд дарувати?
Alve• 02 мая 2022
Ответ для_Alekssandra_
А йому хтось збирався 60 млрд дарувати?
Йому вже подарували в 2021.
Lykris• 02 мая 2022
Потрібно зробити так:хто згоден палати 3%+ - утримують професійну і озброєну армію,хто проти той і не платить,але в разі необхідності відправить своїх чоловіків і синів воювати і сам купить бронежилет...
afalina-flor• 02 мая 2022
Ответ дляKristal2013
Удалено администрацией...
это и есть военный сбор, просто его увеличат до 3%
автор Акварель 38 • 02 мая 2022
Ответ дляLykris
Так так сейчас и делают.Сами одевают своих мужей,сыновей.И когда 3% будут ничего не измениться
amoa• 02 мая 2022
Ответ дляEspresso_caffe
Пол страны не работает, так что то на то и выходит.
Prokopenka• 02 мая 2022
Ответ дляAlve
Так , наш ліки також купує. Не всі інваліди! Інвалідам тяжко, не спорю. Я про те, що пенсіонери не втратили свої гроші.... Що на менше їх зараз вистачає, то зрозуміло. Я втратила повністю дохід через війну! Мій чоловік отримує зараз 2/3 від ставки і ніякої премії, а це 7000 грн. Маємо двох дітей, які ростуть ( взуття, одяг треба купувати ) . І ось сім´я 2 дорослих + 2 дітей мають жити на 7000 грн. І наш дідусь на 3000. То скоро він буде нас утримувати🤣 І ми не проти 3%! Бо ЗАРАЗ ВІЙНА І ГОЛОВНЕ ПЕРЕМОГТИ ТА ЗАЛИШИТИСЯ ЖИВИМИ! На війні легко не буває. І ми це розуміємо. Готові терпіти, аби тільки діти живі залишилися((
Espresso_caffe• 02 мая 2022
Ответ дляamoa
соглашусь с этим аргументом