Ямато• 02 мая 2022

Девочки несут ли в церковь на Радоницу панахиду?

Завтрам Радоница, кто знает носят ли в этот день в церковь панихиды по умершим ?
ir.zhuck• 02 мая 2022
Доброго дня. Не зовсім по вашому питанню. В мене до вас питання:
Завтра свято Радониці, а як його пояснюють в християнській церкві?що за свято?
N-natasha• 02 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
Это тоже самое что и поминальные дни
N-natasha• 02 мая 2022
У нас вчера была, к нам прямо на кладбище батюшка приезжает и читает и там же деньги дают
Море спокойствия• 02 мая 2022
Да, можете панихиду отнести, вообще нет каких-то ограничений, можете нести, можете не нести панихиду, по возможностям своим, записку подать о поминовении желательно было сегодня или ранее, завтра с утра просто уже служба будет разве до службы утром успеете подойти, если завтра подадите записку с именами тогда скорее всего их в среду помянут или когда ближайшая служба в храме будет
ir.zhuck• 02 мая 2022
Ответ дляN-natasha
Это тоже самое что и поминальные дни
Хм. Але чітко автор написала’Радониця’ - а це слов´янське, а не християнське свято
N-natasha• 02 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
К чему это вообще
автор Ямато • 02 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
Да, це язичницька традиція поминання покійних, яка перейшла в християнство .
Ну це не точно, наче колись таке читала
Море спокойствия• 02 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
Радониця це день поминовіння померлих (зазвичай другій вівторок після Пасхи), такий день окремий створила руська церква для наших людей, просто починаючи з дня Пасхи і тиждень принято радіти воскресінню Христа, радіти перемозі життя над смертю, а не оплакувати та згадувати померлих і ходити на кладовище, думаю церква наша створила такий день що б показати людям, що уже з Радониці починайте продовжувати поминати померлих та ходити на кладовище, а не в Пасху чи в перший тиждень святковий. В інших церквах Радониці немає, там видно люди не біжуть у святкові дні на кладовище, а слухаются священників
El_ena• 02 мая 2022
По правилам: спочатку в церкву панихиду, а потім на кладовище. Але більшість йде одразу на кладовище. Там священник одразу і панихіду і служить
jumbo2• 02 мая 2022
Радониця- коли люди приходять провідати могили померлих із радісною звісткою про Воскресіння тим самим виражаючи свою віру і у воскресіння своїх рідних .
осинка• 02 мая 2022
Обовязково!!!