Kirkaaa83• 02 мая 2022

Чувак в ленте попустил невыехавших мужчин… мрак)

Очередной херой блин
дивчинка• 03 мая 2022
Ответ дляagata116
до 24 переїхали.
багато хто виїхав раніше
і до війни в Польші по моєму 1міл.украінців заробітчан був.
Да я понимаю, но вижу много уехавших именно после.
anonimka_911• 03 мая 2022
Ответ дляIrina-5d24
А заграницей кто вам заплатит или в беженцы здоровые укр дядьки подадутся?
Работу найдут
agata116• 03 мая 2022
Ответ дляgizma2019
никому не мае, а про сто и мы смотрели, только там минимум пол года на учебу уйдет

вы поймите, что учиться может студент, а не мужик у которого на содержании 5 человек, за что их содержать пока он учится?

вот это ’якось’ отговорки, если знаете вакансии-поделитесь, буду благодарна
то я вам написала лікаря шукаєм і сто бачила, охоронця, йому не підходить
а ці люди знайдуть роботу, якщо їм треба.
більше
не знаю бо цим питанням не цікавилась.
я не знаю вашої ситуації і чого ці 5 чоловік утримує один але повчитися то може і варіант для нього, як зовсім вже не вміє нічого по будівництву крім арматури.
agata116• 03 мая 2022
Ответ дляgizma2019
дешевле, но в провинции нужно арендовать жилье+ работу найти на минимум 2-3 минималки
якщо переселенці, то дають допомогу.
приклад моя знайома, вона, дві дитини + чоловік, отримують 10т.грн. допомоги, живуть в общагі безкоштовно.
вони із Дон.обл.
agata116• 03 мая 2022
Ответ длядивчинка
не знаю як вірніше знаю але пару чоловік.
один через провідника в перші дні війни, сховав його, а інший , провели на кордоні в обхід теж в перші дні. Все, більше не знаю.
всі мої сидять дома тро або зсу.
nikitka_888• 03 мая 2022
Ответ дляYN8678
Как то не очень для вільного народу
Можна в мокшандію поіхати, якщо щось не влаштовує
YN8678• 03 мая 2022
Ответ дляnikitka_888
Куда?
gizma2019• 03 мая 2022
Ответ дляagata116
більше
не знаю бо цим питанням не цікавилась.
ну, врачи то всегда с работой, тут вопросов нет, а охранник то хорошо, но на такую зп семью не прокормишь

так по строительству умеет, но не ремонт делать, это совсем разное, а про учебу писала, он и не против, но семью кто пол года будет содержать?

5 человек это жена в декрете (близнецам 4 месяца), старший ребенок (3 года) и мать лежачая с мин пенсией
Alve• 03 мая 2022
Ответ дляPolz
Всі поїдуть, хто рідну землю захищати буде? Зато потім поприїжджають на все готове
Депутати
nikitka_888• 03 мая 2022
Ответ дляYN8678
Меня тоже раздражает эта ситуация.у нас очереди в военкомат, выпускайте всех кто не хочет на войну. После войны все равно ж мужики драпануть, ещё и семьи заберут. Никому не нравится быть в заложниках
ПОСЛЕ!!! Драпайте куда хотите. Кто вас где ждет?))) но это сейчас в достаточном количестве набрали в армию, мы не знаем сколько будет длиться война и понадобится ли еще набор в армию. Неужели не ясно?
gizma2019• 03 мая 2022
Ответ дляagata116
якщо переселенці, то дають допомогу.
вони із Дон.обл.
отримують или только подали документы? ну и да, семь о которой я говорю киевляне, не будет им выплат даже если они переедут
agata116• 03 мая 2022
Ответ дляgizma2019

близнюки + дитина = 9т.
+ жінка, теща і він = 6т.
вони мають 15т.допомоги.
хай іде наачається і шукає житло через волонтерів безкоштовне.
gizma2019• 03 мая 2022
Ответ дляagata116
близнюки + дитина = 9т.
+ жінка, теща і він = 6т.
вони мають 15т.допомоги.
откуда помощь у них? они киевляне
YN8678• 03 мая 2022
Ответ дляnikitka_888
Кто и где меня ждёт не ваша забота.
Нет, не ясно, я считаю,что у людей должно быть право выбора. Это лично моё мнение, вы его не измените своими умозаключениями о ’долгах’ и тд.
agata116• 03 мая 2022
Ответ дляgizma2019
отримала вже.
то вони з Киева, я думала біженці.
то нащо їм тоді знімати?
якщо вони кияни, житло пошкоджене?
то тим більше треба звернутися за допомогою, багатодітна сім.я, вони навіть за кордон можуть їхати його випустять.
agata116• 03 мая 2022
Ответ дляgizma2019
откуда помощь у них? они киевляне
Дон.область.
переселенці.
Alve• 03 мая 2022
Ответ дляDiana40a
Для мене це якось двояко. Маю багато знайомих чоловіків які в Україні, але їх не взяли ні в ТРО, ні в ЗСУ. І на додачу вони втратили роботу. Як виживати-хз. Я не знаю як ведуть себе чоловіки на фронті, яких саме заставили йти туди, чи не є вони загрозою, для чоловіків, які пішли за покликом волі, бо мені здається, це страшно, якщо тебе не прикриє товариш, або ти на нього не можеш покластися. І як взагалі виникла така ситуація, що одних не беруть, хоча вони хочуть, а інших заставляють?
Про тих , кого не взяли , я читаю лише тут. Не знаю жодного. Навіть племінницю взяли, а вона дівчинка з військовою кафедрою. В харківській обл вже по городах доганяють, щоб вручити ту повістку. Про те , що чоловіки не реєструються , як впо, промовчу.
agata116• 03 мая 2022
Ответ дляAlve
я знаю таких, що не взяли в зсу, мало того ще й військовий.
знаю, що зараз у нашому місті не беруть в тро, людей достатьньо.
Alve• 03 мая 2022
Ответ дляagata116
Ну , сидіти в тро десь на ЗУ і отримувати зарплату, бажаючих дійсно більш ніж досить. В воєнкоматі не так
gizma2019• 03 мая 2022
Ответ дляagata116
отримала вже.
то вони з Киева, я думала біженці.
то нащо їм тоді знімати?
якщо вони кияни, житло пошкоджене?
не выпустят, старший ребенок жены

нет никакой помощи кроме пары шмоток и пары кг крупы в месяц, но им вещи не нужны и на пару кг крупы и так есть

они и не снимают, я писала об арендк в контексте переезда в провинцию, так как там жизнь дешевле
gizma2019• 03 мая 2022
Ответ дляagata116
Дон.область.
переселенці.
это ваши, а мои киевляне и никакой помощи им нигде не будет
agata116• 03 мая 2022
Ответ дляAlve
я не на ЗУ, була два місяці вже додому приїхала.
в будинку де я жида 80% мужиків були тро, ніхто і ніяку зп не отримував.
мало того, я сама допомогала волонтерам розвозити обіди на своєму бензині і ніхто мені нічого не оплачував.
так шо ви загнули про з.п.
anducci• 03 мая 2022
Ответ дляgizma2019
Если в Киеве прямо сейчас проблема с работой, то в провинции и раньше так было. К сожалению, если прижмет, то этому мужчине останется только выезжать с семьёй за границу. Либо здесь искать какую-то гуманитарную помощь.
gizma2019• 03 мая 2022
Ответ дляanducci
возможно, я с этим и не спорю

а как ему выехать, если закрыты границы? собствено как бы это и обсуждаем
Alve• 03 мая 2022
Ответ дляagata116
так шо ви загнули про з.п.
Зараз ті, хто підписав контракт, отримують зарплатню. Хто не підписав, не отримують. У вас просто був другий варіант.
agata116• 03 мая 2022
Ответ дляgizma2019
в столиці знайти роботу легше.
якщо в нього є житло та хай іде охоронцем на 9тис.це краще ніж нічого.
+ мати отртмає на дітей + хоть міні пенсія в бабці є. Зараз багато так живуть, чого сидіти і чекати великих доходів, якщо будівницто стоїть, а мужик більш нічого нн вміє, крім своєї вузької проф.
anducci• 03 мая 2022
Ответ дляgizma2019
возможно, я с этим и не спорю

Старший ребёнок алименты не получает?
Shamanmir• 03 мая 2022
Ответ дляСонная Сова
Ну вот, а выедут, куда налоги пойдут? Экономика Украины сейчас на ладан дышит.
ОлегархОФ пусть ’наши слуги’ потрусят!
agata116• 03 мая 2022
Ответ дляAlve
я читала тут тему, що не виплачують багато кому.
якщо вже контракт то це, як служба і вони постійно зайняті. А без з.п. це на добровільчих основах і таких є дуже багато.
Shamanmir• 03 мая 2022
Ответ дляmila-1981
У мене однієї таке враження що це пост для розкачування проти діючої влади?
Шо, зрадныки мересчаца