Мария-1019• 04 мая 2022

Як екологічно розірвати стосунки на відстані?

Познайомилась з чоловіком на сайті знайомств, були відеодзвінки й спілкування у месенджерах. Він почав говорити про кохання-я нічого не відчуваю у відповідь. Хочу звести спілкування до мінімуму, але так, щоб йому не було боляче.
Mrs.Ochmonek• 04 мая 2022
він може розказувати про кохання ще десятьом, не переймайтесь
Николь1986• 04 мая 2022
Как быстро влюбился, значит так же быстро сможет и разлюбить. Не думаю, что ему будет очень больно. Главное- не тяните с этим.
Галагошка• 04 мая 2022
Краще м´яко але чесно і відразу, не тягнути, не давати надію даремну.
Як хірург.
irina _d• 04 мая 2022
А экология здесь при чем?
автор Мария-1019 • 04 мая 2022
Ответ дляirina _d
А экология здесь при чем?
«екологічно»
hrushyk• 04 мая 2022
Ответ дляМария-1019
«екологічно»
Ну ?
Що в Вашому розумінні «екологічно» ?
Екологічно це без шкоди для довкілля
Ваш мен буде вихлопні гази випускати після розриву з Вами ?
Юсия• 04 мая 2022
Не понимаю я современную молодожь, еще не видились даже, уже ❤))))
Автор, фигней не занимайтесь, мороз включили и аdiós, amigo))))
автор Мария-1019 • 04 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Ну ?
Що в Вашому розумінні «екологічно» ?
Екологічно це без шкоди для довкілля
Без шкоди для його психо-емоційного стану
Tatarbunara• 04 мая 2022
У вас немає стосунків окрім спілкуванння. А спілкування можна припинити.
Ирина Бонд.• 04 мая 2022
Ответ дляTatarbunara
Легко сказати ’ припинити’. У мене схожа ситуація, скажіть які слова сказати, щоб це припинити
hrushyk• 04 мая 2022
Ответ дляМария-1019
«екологічно» абсолютно не підходяще слово в даному контексті
Will_Be...• 04 мая 2022
Как человек, зарабатывающий на переписке с мужчинами-иностранцами, я скажу Вам так - шансов, что Вы у него одна, и про любовь только Вам рассказывает, не на много больше нуля. Поверьте, от сюда, изнутри этого, видно больше. У меня так, один клиент 5-6 анкетам сразу в любви клянется, при чем, даже, текст не меняет, гад, только имя девушки нужной подставляет. И не жалко ж ему денег
КВІТКА-6965• 04 мая 2022
Ответ дляМария-1019
вам 15?
Tatarbunara• 04 мая 2022
Ответ дляИрина Бонд.
Ти хороша людина, але у нас з тобою ріщні погляди/цілі/бажання. Хай щастить.
автор Мария-1019 • 04 мая 2022
Ответ дляWill_Be...
😂
КВІТКА-6965• 04 мая 2022
Ответ дляЮсия
Ви що, вона ж ранить його
Тема ржачна
Tatarbunara• 04 мая 2022
Ответ дляМария-1019
А що з його психо-емоційним станом? Неврівноважений? Психопат? Тоді просто заблокувати.
КВІТКА-6965• 04 мая 2022
Ответ дляhrushyk
Зараз молодь його всюди тулить, мені 42)))
автор Мария-1019 • 04 мая 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
вам 15?
Ментально -так). Я після тривалих шлюбних стосунків. Вчусь всьому заново
Will_Be...• 04 мая 2022
Ответ дляМария-1019
😂
Вот, мои-то, хоть за деньги тренируются признания в любви писать, а Ваш задаром. РАди прикола, если он на сайте ещё не удалил анкету, можете создать себе другую, с фото девушки Вашего типажа, и написать ему.
Tatarbunara• 04 мая 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Зараз його всюди тулять психологи)
КВІТКА-6965• 04 мая 2022
Ответ дляМария-1019
Висловлювати свою позицію чоловікові си будь якій іншій людині?
Що складного? Нащо ви робите проблему з нісого?
КВІТКА-6965• 04 мая 2022
Ответ дляTatarbunara
Зараз його всюди тулять психологи)
Може й так) не стикалась з ними
Tatarbunara• 04 мая 2022
Ответ дляКВІТКА-6965
Може й так) не стикалась з ними
Вони всюди )))
Mrs.Ochmonek• 04 мая 2022
Ответ дляЮсия
’Чендлер, будь чоловіком! Просто перестань їй телефонувати’ (с)

автор Мария-1019 • 04 мая 2022
Ответ дляWill_Be...
Он не заходит на сайт с момента знакомства со мной
snejs• 04 мая 2022
Я правильно поняла, вы с ним только переписывались, ни разу не виделись, он вам уже признается в любви, а вы хотите расстаться так чтобы его не ранить? Если да , то расставайтесь спокойно, нет там никакой любви
автор Мария-1019 • 04 мая 2022
Ответ дляsnejs
Спасибо. Его бросила замужняя , я так понимаю , рядом со мной он «зализывает» раны
Mrs.Ochmonek• 04 мая 2022
Ответ дляМария-1019
Безкоштовний психолог? )
автор Мария-1019 • 04 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Безкоштовний психолог? )
« клин клином вышибает»