...Anna• 06 мая 2022

ВПО зміна місця проживання в дії

Переїхала у іншу область тепер для отримання гуманітарної допомоги,я повинна стати тут на облік.Чи можливо замінити довідку у дії?
Gvenna• 06 мая 2022
Ідіть в соцзахист. Вони стару заберуть, нову видадуть. У Дії відповідно стара зникне, нова з*явиться.
Самій це в Дії зробити, навряд чи, там нема такої опції.

галлея• 06 мая 2022
А вам ще й гуманітарку видають?? Я стала на облік, дали 1 раз при режстраціі впо і все..
автор ...Anna • 06 мая 2022
Ответ длягаллея
Не давали ніразу,ось хочу отримати кажуть потрібна довідка нова
автор ...Anna • 06 мая 2022
Ответ дляGvenna
У мене паперових немає взагалі.Ясно,тепер прийдеться проходити всі кола ’аду’.
Gvenna• 06 мая 2022
Ответ для...Anna
Не факт, в моєму містечку в соцзахисті після обіду нема взагалі нікого, інспектори всі вільні., сама в шоці)
галлея• 06 мая 2022
Ответ для...Anna
Про зміну місця проживання ви повинні повідомити зоча б по телеіфону..а що стосується гуманітарки то одна назва)) дали 2 пачки сухарів, банку консервованоі перловки, баночку макарон у томаті, кукурузу та горошок..добре що до родичів приіхала..
Anicha• 06 мая 2022
Ответ для...Anna
Заново не придется. Вы уже ВПО.
И когда придете в соцзащиту, так и говорите: я уже ВПО, но сменила адрес проживания. Нужно внести изменения в справку.

Там будет другая заява для этого. Дело 10 минут.

Если у вас огромные очереди, то обязательно узнайте у работников, куда именно вам стоять и стоять ли вообще.

У нас в соцзащите система такая.
1-я очередь для тех, кто впервые подается на ВПО, 2-я кто пришел за готовой справкой (тоже первые ВПО).
Все остальные направляются охранником или работником офиса к другим специалистам.

автор ...Anna • 07 мая 2022
Ответ дляAnicha
Заново не придется. Вы уже ВПО.

У нас в соцзащите система такая.
Дякую.