или хотя бы сносный. Пила Блейзер Коламбия Супремо, сейчас дорого😔 Мне бы до 200-250 грн за упаковку и чтоб можно было в магазинах и рынках купить, без доставки, она сейчас тоже космическая(
ЗвездочкаЯсная• 07 мая 2022
Ответ дляБаба Люба
вы голодаете в знак солидарности с мариупольцами все это время, не моетесь и не пьете чай с кофе? Респект за силу воли
Удалено администрацией...
ЗвездочкаЯсная• 07 мая 2022
Ответ для4мама
Слухай, звездочка красная - шуруй за курсом корабля. Задовбали рашисти.
Удалено администрацией...
ЗвездочкаЯсная• 07 мая 2022
Ответ длягаллея
В бан.. и не прикрывайте свое хамство мудем
Удалено администрацией...
Ответ дляGreen14
Я купляла на ярмарку, в лавці з італійськими товарами. Буда смачна. В магазині не купляла - бо там гривень на 100 дорожче
В нас магазинчик в домі ’італійські товари’, все там беру, то продавчиня мені кілька разів відмовила, сказала- паршивий завіз. Не знаю на якому там етапі його підмінюють.
Але також дуже люблю!
english book• 07 мая 2022
Ответ дляЖизнь в кайф
Черная карта
Це Росія,замаскована.
Strauss Group,але під них вони сховались саме після Криму,щоб зберегти постачання в Україну.
Ответ для4мама
Мені Tshibo privat collection зі слоником (саме зі слоником!) дуже подобається.
Я також у зернах люблю в ростерії брати сорт коламбія супремо.
Зараз пошукаю фотку Чібо, додам згодом.
В Україні він є ?
Бо хочу купити смачну і міцну.
А грошей обмаль.
Не хочеться попасти на гроші.
На базарі купила ,продавчиня так рекламувала ,а він гнилий .
Бо хочу купити смачну і міцну.
А грошей обмаль.
Не хочеться попасти на гроші.