Віруся• 08 мая 2022

Чи можна десь замовити перевірку ділянки на відсутність мін тощо

У родички є дачна ділянка в районі с. Заворичі, це біля Калити з боку Броварів. У селищі були бої, територію району перевіряють на відсутність небезпечних залишків. На територію дачного поселення окупанти не заходили, його не перевіряли принаймні поки що, але ж якщо бої йшли зовсім поряд, могло залетіти все що завгодно? Чи можна десь замовити перевірку ділянки на її безпечність зараз? Хотілося б посадити, поки весняна пора, яка-не-яка продуктова підтримка і розвага пенсіонерам, але й страшно туди пускати рідних. Можливо, хтось уже розв´язував таке питання.
Lor111etta• 08 мая 2022
Позвоніть в воєнкомат або рятівникам.
Вони підкажуть,де є сапери

amoa• 08 мая 2022
Або в сільраді дізнавайтесь хто цим займається.
Zanka_• 08 мая 2022
Можна запитати у місцевій службі ДСНС або пожежників, бо якщо саме підрозділу ДСНС немає, то у нас в містечку їх функції виконують пожежники, можливо, вони зможуть щось порадити.
Карпатський грибар• 08 мая 2022
Була десь інформація, що шахраї пропонують за гроші перевірку на міни або розмінування.
Линда• 08 мая 2022
Така послуга замовляється в поліції, за тел. 102
Fotografkiev• 08 мая 2022
А в мене таке питання - а якщо б залетіло, то хіба б цього не було видно оком на поверхні землі або на будинку? Страшно, коли вони заходять і ті всі розтяжки, гранати і міни ховають у землі, траві, серед дерев, у будинках. А так вони ж не заходили - пошкодження і щось зайве бойове можно ж побачити. Чи я не права?
Муркамурковна• 08 мая 2022
Голова вашої сіль ради чи голова сад товариств має вирішити питання... В нас вирішили, ще не зовсім, але точно знаємо де можна а де ні

Муркамурковна• 08 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
В траві.. Якщо її не косили.. Ні.. Є фрагменти маленькі, які можуть не розірватись..
А є просто здорові оооотттакі.. Просто куча металу
автор Віруся • 08 мая 2022
Ответ дляamoa
Очевидно, цим мав би офіційно зайнятися голова дачного кооперативу. Але чи то він виїхав, чи то умиває руки... Хтось уже їздить на дачу, хтось вичікує, але чого вичікувати, поки трави по пояс виростуть і нічого не видно буде? Мені було б простіше замовити платно перевірку окремої ділянки, ніж розшукувати голову сільради чи дачного кооперативу і ще переконувати, вмовляти їх ...
СюняГуня• 08 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
А якщо залетіло 27 лютого, а зараз 8 травня і все позаростало, подумайте на що можна наступити в траві(
Цього року лишусь необсаджена: чоловік в Нацгвардії, я з дітьми закордоном. До кінця війни його не відпустять, а без нього в двір я дітей не випущу
luda-00• 08 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
Міни на полях позалишали. Притрусивши їх землею мабудь не можливо виявити.Недалеко від Броварів на днях тракторист , а потім і пожарка підірвалися.
автор Віруся • 08 мая 2022
Ответ дляСюняГуня
У вас теж дачна ділянка чи населений пункт? Може, у вас офіційно сапери й перевіряли?
Fotografkiev• 08 мая 2022
Ответ дляluda-00
А якщо вони на поле не заходили, то як могли це зробити?
luda-00• 08 мая 2022
Ответ дляFotografkiev
Там заходили, бої йшли.