В Ирпень приехал премьер-министр Канады Джастин Трюдо.
Муркамурковна• 08 мая 2022
Ответ дляТамилa 1
Я на 10 кіло поправилась , тільки перестаю їсти , відразу приступ тривоги . Їм постійно .
І я...) пофіг.. Вчора була там... Зайшла в магазін біля готеля Ірпінь, а там рогалики, сирні палки... Кароче.. Зняла стрес)
Ответ дляТамилa 1
Прям якийсь аншлаг сьогодні . Встреча первых леди США и Украины Джилл Байден и Елены Зеленской в Ужгороде, тоже норм . І концерт в метро Хрещатик хороший такий . Німецька лідерка якась приїхала , забула її фамілію , така здорова тіточка .
хай їдуть, ми в тренді.