Вам подобаються чи ні?
День народження пройшов сумно
Вирішила собі зробити подарунок, шукаю сережки, чого хочу не знаю
Дякую
День народження пройшов сумно
Дякую
Соседка Маши• 08 мая 2022
Ответ дляТриАна
Та ні на кожен день шукаю, вони маленькі, наче не нарядні
Дивлюсь дивлюсь в інеті нічого не знайду((
Те, что на фото нарядные.
Ответ дляАлeнь
В мене є щось накшалт ваших, тільки камінь кольоровий. Все подобається в них, на кожен день норм, але бісить, що той великий камінь постійно телепається і торохтить
Вони 1,5 см наче не дуже великі
На першому фото камінчик крапля ледве рожевий, другі просто білий прозорий
Ответ дляТриАна
Вони 1,5 см наче не дуже великі
Я б купила, якщо подобаються. Свої ношу другий рік - ніхто не зняв і нових не дав , і не зафукав. Брала б чистий камінь, прозорий. На мою думку, більш буде давати сяйва очам
sunny.rogozhnikova• 08 мая 2022
Ответ дляАлeнь
А де може перетиратися золото із-за ваги камня! В мене так було та я в ремонт сдавала