Тирамісу на терасі• сегодня в 19:42

Сьогоднi зробила гастроскопiю

Нiколи не чула, що таке бувае, у заключеннi написано. ВРВП, i це виявляеться страшний дiагноз, який майже нiяк не проявляеться
So_so• сегодня в 19:45
Будете исключать гепатит. Не переживайте раньше времени.
Галя із Дарниці• сегодня в 19:46
Сочувствую, но если это не последняя стадия, то все лечится

Проконсультируйтесь у нескольких врачей и потом решайте вопрос с операцией, если врачи дадут добро на нее
Морковна• сегодня в 19:50
А что вас беспокоило?
автор Тирамісу на терасі • сегодня в 19:58
Ответ дляМорковна
А что вас беспокоило?
Гастрит, який не болiв, анемiя, та часто скакав тиск
автор Тирамісу на терасі • сегодня в 20:01
Ответ дляSo_so
Сонечко, це яка стадiя, напевно перша, це одиниця? Я так хвилююсь, ще бачите звiдкiля я
автор Тирамісу на терасі • сегодня в 20:05
Божий одуванчик• сегодня в 20:09
Ответ дляТирамісу на терасі
Это варикозное расширение, о чем истерика?
So_so• сегодня в 20:10
Ответ дляТирамісу на терасі
Смотрите, из Гугла:
ВРВП 1 ст. (Варикозне Розширення Вен Пищеводу 1 ступеня) – це початкова стадія захворювання, коли вени пищеводу збільшені незначно (діаметр до 3 мм), виглядають як поодинокі, прямолінійні або трохи звивисті судинні утворення, які можуть частково зникати при ендоскопічному нагнітанні повітря (інсуфляції), при цьому клінічні симптоми часто відсутні, і діагноз ставиться лише ендоскопічно.
Ознаки ВРВП 1 ступеня (за класифікацією Шерцингер/НЦХ РАМН):
Діаметр вен: до 3-5 мм.
Зовнішній вигляд: поодинокі, невеликі, прямолінійні або злегка виступаючі вузлики.
Під час ендоскопії: вени спадаються при нагнітанні повітря (інсуфляції), що вказує на низький тиск у них.
Симптоми: зазвичай відсутні, але можуть з´являтися болі чи судоми після навантажень (якщо це варикоз кінцівок, але ВРВП протікає безсимптомно).
Ризик кровотечі: мінімальний
автор Тирамісу на терасі • сегодня в 20:17
Ответ дляSo_so
Смотрите, из Гугла:
Діаметр вен: до 3-5 мм.
Ризик кровотечі: мінімальний
Дякую, як я за вами всiма сумую
So_so• сегодня в 20:18
Ответ дляТирамісу на терасі
Дякую, як я за вами всiма сумую
Держитесь, всего Вам наилучшего!
Щас ухожу• 2 часа назад
Ничерта вам не будет, уймитесь)