Чим більша печать, тим більший жор. І від суму, і від стресу і від страху. Все намагаюсь компенсувати їжею. Вже дихати важко((
Immelstorn• 08 мая 2022
Ответ дляSielo
164см, за 80 уже мабуть, не маю ваги.
Спробуйте із того що купуєте, вибирати з меншим вмістом калорій і більшим об´ємом.
Наприклад щось з кукурудзи, повітряне. Або замість звичайного шоколаду- дієтичний. Замість газованого напою з цукром- напій з цукрозамінювачем (пепсі точно повинно бути, воно навіть смачніше ніж звичайне- я всю родину на нього пересадила)
І як вище написали- купіть ваги. Доки ви не бачите цифр, важко зупинитись
Ответ дляОлечка79
Я тоже 164, за время войны тоже набрала и сейчас вес 54, и я чувствую себя слоном . Жопа большая стала . И самое печальное что даже если я ем один раз в день вес стоит все равно на месте
Ми з вами різного формату, я при 60 тоща корова, в мене рама широка і важка)
В мене співробітниця така була,цілий день щось їла,без перестану.Це так бісило.І зранку в офіс забігала з повним ротом.На манікюр завжди з собою бере їжу в лотку,сама казала.Це жах просто.Добре,що звалила за кордон,аж легше стало.А ще поки чоловік віз на роботу,це 5 хвилин,вона також з лотка жерла постійно щось.
Ответ длябезуминка
Сподіваюсь це не я
Ответ длябезуминка
А шо у вас болить?
Невралгія, болі в кінцівках, головокружіння і все нервового походження. В Україні лікувалася в невропатолога. Зараз нема ні часу і можливості ну і психологічний стан самі розумієте який, стараюся тримати себе в руках щоб поацювати бо треба утримувати дітей.
Случайная прохожая• 08 мая 2022
Спробуйте відмовитись від хліба та булок, те, що з дріжджового тіста. А все інше як завжди і скільки завгодно. Десь через два тижні почнете худнути, а може і раніше.
ku4eravaku4erava• 09 мая 2022
Ответ дляSielo
В процесі роботи , а особливо після, змітаю вдома що є, їм фігню всяку, солодке, солодку воду, булочки поки зле не стане.
Не покупать сладкое
Ответ дляSielo
Ага, їжа завжди з собою, мені здається, що по іншому не вистачить сил для роботи. Їжа це печиво, солодощі, бутерброди.
1 вівсяне - 88 калорій
1 бутер з сиром - 260 калорій
0,5 лимонаду - 200 калорій
1 шоколадна цукерка - 30-52 калорії
1 карамелька - 31 калорія
Пачка морозива 80г - 156 калорій
Але це фігня у порівнянні з тим, що зайва вага вбиває у прямому сенсі цього слова і жобна булочка не вартує вашого серця
1 бутер з сиром - 260 калорій
0,5 лимонаду - 200 калорій
1 шоколадна цукерка - 30-52 калорії
1 карамелька - 31 калорія
Пачка морозива 80г - 156 калорій
Ответ дляСлучайная прохожая
Як завжди і скільки завгодно - це міф. Якщо немає діабета, або ще чогось, можно все, що завгодно, але в межах суточного калоражу з врахуванням фізичної активності. А так і без хлібобулочних можно нажерти собі жирка.