Девочки, хоть ему верить - себя не уважать, но я иногда его слушаю в Фейгин Лайф, и знаю, что многие тоже. Кто смотрел вчерашнее интервью? Он словно с цепи сорвался: все плохо, оружие через месяцы а Россия мобилизируется. Война непонятно чем и когда закончится. Ну и много чего ещё нехорошего вплоть о том, что внутриполитическая ситуация накалённая. Я не буду все писать, кто его слушал, тот понимает о чем я. Что вы думаете по поводу его слов?
Я вчера послушала, и волосы дыбом стали, ни одного слова хорошего. Не могла пол ночи уснуть, думала писать тут или нет. Но потом вспомнила, что они с фейгиным сами говорят, что их слушает Россия. Я вот в году мне души надеюсь, что это он для них такое рассказал, а не для нас.
Ответ дляMrs.Ochmonek
так і було в 2014, але потім були ще 2015-2016-17-18-19.
Армії вже було чим воювати, тим часом Мінські все нахвалювались, зброя йшла в московію -від Німеччини і Франції на мільярди, і ми просто спостерігали за будівництвом північного потоку.
Може варто нарешті визнати, що наша (порошенківська) робота на дипломатичному рівні - це щось близьке до мильної бульбашки, і всі ці мантри ’нас стали поважати у світі’ - не більше, ніж піар?
Потім ми почали вкладати у власне озброєння так як захід нам не давав ..почали вкладати в вербу ,в Богдану ,в нептунші вільху купили байракарти . Тренували армію .Потім прийшлов зеленский і звернув усе це .
Ви навіть не уявляєте скільки роботи було по північному потоку .
З першого дня прийнятя цього рішення наше МЗС і нафтогаз не вилазили з переговорів і говорили ,що це для путіна щасливий квиток на війну з нами .пичитайте інтервью коболева і інших в цей час .
Але по вашому посту видно ,що ви не в темі ,нажваль ,бо не писал б цієї дурні .
Mrs.Ochmonek• 10 мая 2022
Ответ дляTrink
Путин, на вопрос об утонувшей подлодке ’Курск’, сказал: - Она утонула.
Арестович, являющийся официальным голосом ОП, на вопрос о том, что произошло с Чонгаром, сказал: - Проебали.
Наплевательская позиция выглядит именно так. В обоих случаях. Первому плевать на людей, второму плевать на Украину. (С)
Що значить ’Арестович, являющийся официальным голосом ОП’? Позаштатний радник - це офіційний голос?
Це була якась офіційна прес-конференція ОП?
І кого ви цитуєте? Ясно, що порошенколюба, але кого саме?
Mrs.Ochmonek• 10 мая 2022
Ответ дляМаМарго
Результатів цих розмов не було - північний продовжували будувати, а ми продовжували посміхатись Меркель і розказувати, який чудовий мінський формат
Ответ дляMrs.Ochmonek
а что по-Вашему, кто критикует Арестовича, тот автоматически Порошенколюб?? странное мнение
Mrs.Ochmonek• 10 мая 2022
Ответ дляTrink
Так хто автор??
Там не критика, а маніпуляції, тому перша думка - порошенколюба, які розхитують зараз. Але може й ні, тому уточнюю, хто це написав.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Його заблокували американці санкціями ,але байден потім передумав .в будь-якому разі він не запустився ,пуйло не стало чекати .в чому я згодна так ,що меркель сволота .не знаю чи допомогло би якось якби попошенко і клімкін їй про це сказали .як сказав тепервшній посол в Німеччині про ліверну ковбасу
Mrs.Ochmonek• 10 мая 2022
Ответ дляTrink
какие манипуляции могут быть про манипулятора Арестовича..
цитата с канала Березовый сок
Ну, якщо ви не бачите, що це твердження
’Наплевательская позиция выглядит именно так. В обоих случаях. Первому плевать на людей, второму плевать на Украину. (С) -
абсолютно маніпулятивне, то що ж.
Анжелика_я• 11 мая 2022
Ответ дляYaska yana
та может у него протез вместо руки-ноги, или еще что. Не нужно без разбора всех осуждать
В шортах и футболке. Какой протез? Я понимаю нуждающиеся. А тут на крутому джипе за гуманитаркой...