Taby• 09 мая 2022

Є хто з Козятину?

Де дитині можна зробити рентген зуба?
Якщо можна, то телефон зразу напишть, бо я не в Козятину, а в глухому селі поруч. Ми переселенці нікого знайомого нема, що б спитати. В гуглі знайшла телефон поліклініки, але він не вірний:( не знаю що робити.
Best hit Bonanza• 09 мая 2022
Звоните в скорую и спросите куда вам идти

natka75• 09 мая 2022
На фейсбуці заходите в групу Козятин і питаєте. Я так робила, коли були в селі, то найближче містечко шукала.
автор Taby • 09 мая 2022
Ответ дляnatka75
Дякую. Пошукаю
автор Taby • 09 мая 2022
Ответ дляBest hit Bonanza
Идея. Дякую.
Fallen_angel• 09 мая 2022
Скорее всего вам нужно будет ехать в Попельню или в Житомир, это самые ближайшие пункты с ренгеном