Мобілізацію і війну не об"явив, але і "я устал я ухожу" теж не було. Перемоги ніякої вівцям не показали.
cosmaximus• 09 мая 2022
Ответ дляdianagolubeva
Плачущий воин это поражение, а не победа
У вас кто-то воюет? Или под бомбежкой сидел?
Tayano4ka_Tayano4ka• 09 мая 2022
Ответ дляvita_27.05
Мені здається, що тих людей, які воювали проти фашистів зосталося зовсім одиниці, бо їм зараз повинно бути що найменше 98-99 років, а ті що загинули, або померли зараз в гробах перевертаються від цього побєдобєсія, не за таке майбутнє вони воювали.
Сегодня в Сумах видела ветерана. Дедушка очень старенький, с орденами и нарциссами. Очень трогательно