ladad19• 09 мая 2022

Прищі у доньки 10 років, як боротися?

В селі зараз. Немає можливості до дерматолога сходити. Як з ними боротися в такому віці? Весь лоб, на носі, під оком.
_Alekssandra_• 09 мая 2022
А чем она умывается?
Настойкой календулы пользуетесь?
Не пробовали маски из глины зеленой?

KatrinkaSh• 09 мая 2022
Борна і саліцилова кислота в рівних пропорціях плюс ампула лінкоміцину і протирати на ніч.
Selena*• 09 мая 2022
А таке тільки на обличчі, чи є на руках, спині і т.д?
Apple3010• 09 мая 2022
такая же проблема, завтра идем к врачу.
автор ladad19 • 09 мая 2022
Ответ дляSelena*
Тільки обличчя.
автор ladad19 • 09 мая 2022
Ответ для_Alekssandra_
А чем она умывается?
Настойкой календулы пользуетесь?
Не пробовали маски из глины зеленой?
Та нічим особливо не користується ще. Водою теплою. Шкіра не жирніє.
автор ladad19 • 09 мая 2022
Ответ дляApple3010
такая же проблема, завтра идем к врачу.
Напишете потім, що вам порадять?
автор ladad19 • 09 мая 2022
Ответ дляKatrinkaSh
Щиро дякую!!! Спробуємо! 🌹🌹🌹
Еllena• 09 мая 2022
У моей такая беда началась тоже в 10. Отвела к косметологу и дерматологу. Назначили болтушку вонючку. Ее делают при госаптеке. И вы знаете, значительно меньше стало. Главное не филонить. Себя помню подростком , то комплексовала ужасно, даже челку отрезала чтобы скрыть.

Николь1986• 09 мая 2022
Ответ дляЕllena
А вот челка только провоцирует эту фигню.
KatrinkaSh• 09 мая 2022
Ответ дляladad19
Щиро дякую!!! Спробуємо! 🌹🌹🌹
Тільки обережно, шкіра чутлива дитяча. Можливо навіть точково наносьте.
автор ladad19 • 09 мая 2022
Ответ дляЕllena
Це вже підліткове? Вона вже потіти почала,можливо гормони.
автор ladad19 • 09 мая 2022
Ответ дляKatrinkaSh
Дякую. Я вже пару вечорів намазала ля рошем для проблемної шкіри- ніякого ефекту. Та й він для дорослих
Татьяна В.П.• 09 мая 2022
Моей дерматолог выписал такой гель. Тоже в 10.
Еllena• 09 мая 2022
Ответ дляНиколь1986
Знаю , мне было не доказать. Тонак в 2 пальца, челка и масса лака на челке😂 ебт
Еllena• 09 мая 2022
Ответ дляladad19
Да, дети ранние сейчас
KatrinkaSh• 09 мая 2022
Ответ дляladad19
Засіб для вмивання обов´язково купіть
Горськ• 09 мая 2022
Догляд від акне
anfisapetrowna• 09 мая 2022
Умывалку с салициловой кислотой. Тоник БЕЗспиртовый с молочной, сплициловой или азелаиновой кислотой. Салицилово -цинковую пасту использовать как маску раз в неделю(снимать салфеткой влажной).

Coreana.ua• 09 мая 2022
Ответ дляKatrinkaSh
Кому? 10 річній дитині із тонкою чутливою шкірою?
Coreana.ua• 09 мая 2022
Ответ дляanfisapetrowna
Та жах. Не пишіть такого, я вас благаю.
anfisapetrowna• 09 мая 2022
Ответ дляCoreana.ua
Та жах. Не пишіть такого, я вас благаю.
Почему?
Flash_black• 09 мая 2022
Ответ дляCoreana.ua
Та жах. Не пишіть такого, я вас благаю.
А ведь девушка права, зря вы так)
золотая осень• 09 мая 2022
Перегляньте харчування. Обмежити солодке, мучне, жирне, смажене, молоко. Більше овочів, фруктів.
mRina• 09 мая 2022
У дочки тоже в 10 высыпания на лице начались (лоб и нос в основном). Купила умывалку (тут советовали) Cera ve и стало значительно лучше. Главное теперь напоминать постоянно чтоб не забывала
Coreana.ua• 09 мая 2022
Нормальне очищення на м’яких ПАВ. Себорегулюючий тонік без спирту , скоріш за все з ніацинамідом та цинком можна. Пілінг-скатка 2-3 рази в неділю. Заспокійливий крем. На даному етапі ніякі кислоти поки не потрібні. Збираємо нормальну базу і дивимося на результат через 20-30 днів. Тоді вже дивимос, чи потрібно щось більш сильне.
Горськ• 09 мая 2022
Ответ дляKatrinkaSh
Ще спалять шкіру спиртами.Таке не можна.Догляд потрібно підбирати нормальний,а не наробити рубців,а це справа не проста,кому що підходлить.
Coreana.ua• 09 мая 2022
Такі висипи гормональні, але вони пов’язані із посиленою діяльністю сальних залоз. Тому себорегулюємо шкіру , очищуємо від змертвілих часток та заспокоюємо. Частіше за все у 10 років це вирішує проблему. Така шкіра це не акне!!
Coreana.ua• 09 мая 2022
Ответ дляanfisapetrowna
Почему?
Починати потрібно з простішого на такій шкірі. Це не ті висипи
Coreana.ua• 09 мая 2022
Ответ дляFlash_black
А ведь девушка права, зря вы так)
Ок