До войны начали строить дом. Успели выгнать коробку, но никаких документов на постройку нет. Переживаю что может прилететь и останемся ни с чем… Ну и если повезёт, на будущее, как ввести в эксплуатацию и реально ли это сделать сейчас самому?
Ответ дляMy Business
рєшали пропонували за 50 000 грн.
але я вирішила, що обійдусь.
Ми будуємо самі, своїми руцями. За такі бабки я ще гараж побудую, так шо прийдеться самій якось
Багато бігали? Для мене то прям жесть по тих цнапах ходити, але судячи з усього, прийдеться
My Business• 10 мая 2022
Ответ дляJz.mrs
розумію. я теж така.
в цнапі була двічі. перший раз декларацію вернули.
як я плакала. дурненька(.
думала, то найгірше в світі.
як я плакала. дурненька(.
думала, то найгірше в світі.
Ответ дляMy Business
розумію. я теж така.
як я плакала. дурненька(.
думала, то найгірше в світі.
як я плакала. дурненька(.
думала, то найгірше в світі.
Підкажіть, будь ласка, з чого взагалі починати? Які доки треба? В нас ще немає ні опалення, ні світла, нічого. Вода своя, електрику підвели, але зе не оформлювали, газу не буде. Ну і якщо ми тут вже, яке опалення для будинку обрали?) Дякую
My Business• 10 мая 2022
Ответ дляJz.mrs
з техпаспорту.
тт котел і електро.