Будем дивитись разом? Ділитись враженнями? Вболівати за Калуш?
...ALENA...• 14 мая 2022
Ответ дляАмарилис
Ну і пофіг, воно того вартувало.
Я теж. Життя наших воїнів важливіше.
Але не вірю що дискваліфікують. Вони попросили допомоги, а не щось погане зробили. Просто ридаю.
svetlapanna• 14 мая 2022
Ответ дляPerfect_Day
Так. Все правильно зробили.
як вони могли промовчати? Не дискваліфікують їх.
Дай Божечки
elena-1-9-8-1• 14 мая 2022
Ответ дляBlack Umbrella
Конкурс это запрещает
Как бы там ни было,для нас они лучшие!!!Настоящие патриоты!!!
Ответ дляsunholder
Дівчата, не панікуйте.
Тільки подумайте, нашим сказали не можна, але українців не спинити в боротьбі за Україну!!!
Я не очікувала, що вони скажуть це, але це краще, що вони могли зробити.
я теж не чекала, бо скрізь писали, що не можна
І Катя їх захищала
Elina Zorina• 14 мая 2022
Ответ дляErichka1
Ааа , молодець що сказав … їх дискваліфікують ,
Вони донесли до світу нашу проблему.
Це головніше для них ,ніж перемога
Save Mariupol
Це головніше для них ,ніж перемога
Save Mariupol
Cinderella.sells• 14 мая 2022
Ответ дляPerfect_Day
Так. Все правильно зробили.
Я представляю что творится сейчас в кулуарах))) до конца выступлений надо решить, дисквалифицировать, соблюсти правила и нарваться на гнев народа (причем не только нашего) или нарушить правила
ShellyBelly• 14 мая 2022
Все правильно зробили. Абсолютна стовідсоткова підтримка. Хай дискваліфікують, воно вартувало того! Хлопці,уклін вам
svetlapanna• 14 мая 2022
Ответ дляGreen14
Дівчата, я ридаю. Які вони молодці. Якби не сталось вони зробили правильно і максимум для України. Я так пишаюсь хлопцями! Save Azov, help Mariupol. 😭
Українці, справжні..пишаюсь.. !!!!!!!!!
lana_banana04• 14 мая 2022
Ответ дляІра.
Я так сподіваюся. Ми прийшли на конкурс, а отже погодились на їхні правила. Те що це підтримка наших Героїв і Країни зрощуміло, але штраф серйозний і дискваліфікація миттєва. Сподіваюсь на диво
Все штрафы на счёт рашки пусть записывают
Black Umbrella• 14 мая 2022
Ответ дляАмарилис
Ну і пофіг, воно того вартувало.
Нет!!!
У них 60% по букмекерам победа
После победы они бы это сказали 10000 раз на всех площадках
А сейчас сказали 1 раз и все
У них 60% по букмекерам победа
А сейчас сказали 1 раз и все
Просто гостья• 14 мая 2022
’Бляяя,зачем они это сказали, их же теперь дисквалифицируют’ и схватилась за голову я в первую секунду. А потом... Девочки,да пусть дисквалифицируют! Представьте,какая шумиха из-за этого подымется! И будет гораздо больше обсуждений,чем если бы нам ’подарили из жалости’ победу!
НамСвоюРобити• 14 мая 2022
Ответ дляCinderella.sells
Ага, ще й фаворита на перемогу.
Шкандаль буде до небес.
10бальний шторм по всіх ЗМІ
Шкандаль буде до небес.
10бальний шторм по всіх ЗМІ
svetlapanna• 14 мая 2022
Ответ для...ALENA...
Я теж. Життя наших воїнів важливіше.
Я просто над ноутом стала плакати, стриматись не можуу((((((((((((((((((((((((((((((((((