MerryMary11• 11 мая 2022

Дівчатка, підтримайте. Подаю на розлучення

14 років шлюбу, двоє дітей. Були зради з його сторони, пробачала, хоч і пробачення він не просив, а поводив себе так, ніби то тільки я в цьому винна а він ні при чому. Казав, що у нього вже немає почуттів, до мене повний ігнор, я довго терпіла приниження, образи, матюки в свою сторону, бо як це так розлучатись, що люди скажуть, як діти без тата. Насправді розумію, що просто є страх залишитись одною. Але я і так одна (не зовсім одна, в мене є мої діти), бо він мною не цікавиться, не розмовляє, я йому байдужа. Мій терпець увірвався, коли післявчора я хотіла всім разом з дітьми десь прогулятись, а він йшов, як завжди, на зустріч зі своїми друзями, він мене сильно штовхнув і я впала на підлогу, вдарившись головою в батарею на кухні. Голова болить досі, вся спухла від сліз. Він таки пішов, бо друзі і він сам в нього завжди на першому місці, а я глянула на себе в дзеркало і думаю, до чого я докотилась в 33 роки... Сьогодні подаю нарешті на розлучення, це потрібно було зробити вже давно заради себе і своїх дітей... Я працюю, забезпечити дітей зможу, але проблема в тому, що квартира куплена в шлюбі, отут будуть напевно нюанси, доведеться або продавати квартиру, або виплачувати йому його частину, щоб забрався звідси (яку частину? якщо діти залишаються зі мною), або нехай не платить аліменти, а напише відмову від своєї частки... Голова кругом., але розумію, що треба рятувати себе і дочок від тирана. Підтримайте або кидайте тапки, треба з кимось поговорити, а немає з ким(
_Lary_• 11 мая 2022
Автор, сподіваюсь, ви не передумаєте!
Він же вас міг просто вбити! Просто штовхнути сильніше. Я так розумію, на очах у дітей.

ТА7НЯ7• 11 мая 2022
Что вас с ним удерживалось раньше? Зачем доводить такого автор лучше уже не будет, конечно разводитесь и на раздел имущества обязательно подайте одновременно
ТА7НЯ7• 11 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Я перед оглашением о разводе сделала а копии со всех его дркументов. И в будущем мне это очень помогло. Все ценности.личные документы были вывезены до того как.к разводу я готовилась за 6 мес
Наши 6 мес как высевы вели? Стирали гладили одежду готовили? Или обстрагиповались?
DreamsCome True• 11 мая 2022
Ответ дляТаша 75
представьте, что пережили люди в Мариуполе и поймите, что ваша проблема яйца выеденного не стоит! вы живы, здоровы, и это самое главное
Вы занимаетесь обесцениванием чувств конкретно именного этого человека. Порой пережить то’ что люди в Мариуполе’, но вместе, с мужем, легче чем такое.
alenkatravel• 11 мая 2022
Підтримую! Головне не давайте задню. Ви ще обовязково будете щасливою. Дітям потрібна щаслива мама.
Це треба просто пережити. Зробіть це
Леска• 11 мая 2022
Любові, поваги нема, ще й руку підіймає, для чого це терпіти? Ви на вірному шляху.
Леска• 11 мая 2022
Ответ дляТаша 75
Таким аргументом можна знецінити будь які проблеми та страждання людей. Для чого ви це робите?
WomAnn• 11 мая 2022
Ответ дляКолючая Роза
Вы большая умница. Многие такое годами терпят. Вы такой баласт с себя скинете...да вы что 33 года вы же девочка ещё. Поверьте, всё к лучшему
И не смейте его прощать и давать второй шанс! Такие не меняются!
Подождите, подаю сегодня на развод, и развелась не одно и тоже. Завтра помирятся
DreamsCome True• 11 мая 2022
Ответ дляWomAnn
Автор, я развелась в 28, ребенку было полтора года. Первый год не могла надышаться, хоть руку и не поднимал, но морально натерпелась.
Потом жили с дочкой вдвоем 6 лет, отлично все было, начала свое дело, потом второй брак, родила сына.
Если не решитесь, будете страдать.

Albym• 11 мая 2022
Ответ дляdem_ira
След остался? Побои снимите, более сговорчивым будет
Думаю автору нужно обязательно. Дело не заведут, но плюс в сторону развода на суде и опеке будет большой и нужный.
DreamsCome True• 11 мая 2022
Жилье мы вместе строили, договорились без бумаг с его матерью, что это за счёт алиментов, и делить не будем.
Но было много помощи от его семьи после развода потом, посылки, одежда, они жили за границей, и БМ никогда потом не отказывался от крупных совместных покупок ребенку.

Б.м. так и живёт один
Юся шопоголик• 11 мая 2022
Дальше будет хуже, сил вам, у вас все получится!
Лорисель• 11 мая 2022
Ответ дляТА7НЯ7
ничего не поняла
Albym• 11 мая 2022
Документи на житло і золото покладіть у ячейку або до мами, якщо нормальні відносини. Його документи фоткайте і ксерьте, усі.
Буде штормити, але пьявок завжди важко відривати. Не наладилось за стільки років, то вже і не буде. Цініть себе, дітям треба счастлива мама. А 33 як раз вік морпльного зросту і дорослішання, при здоров´ї та зовнішності молодій.
Не всі вас підтримають, але жити вам, іншим тільки аби поговорити. Навіть близьким. Ми вас еслі шо підтримаєм;)
iryna _b• 11 мая 2022
Боже, 33 роки ви дуже молода ще. Правильно все робити. Ще зустрінеться вам гарний чоловік.
Це,як треба штовхнути,щоб жінка головою вдарилася. Нормальні чоловіки воюють зараз і там силу свою показують,а бидло руку на жінку піднімає.
Sakura-18cb• 11 мая 2022
Ответ дляBllonda1
А сейчас разводят?
Да
ТА7НЯ7• 11 мая 2022
Ответ дляЛорисель
ничего не поняла
Какой быт пол года вели с мужем
v_o_l_n_a• 11 мая 2022
Витримка вам!
Ёшкин_кот• 11 мая 2022
Не понимаю вас, баб. Как терпилы...мученицы, страдательницы..
Особенно убило ’что люди скажут’ 🙄

Левандовская18• 11 мая 2022
Автор,правильное решение,у вас впереди новая жизнь,вы будете жить и делать что хотите,а не терпеть унижения.
Gal_etka• 11 мая 2022
Вітаю вас з новим, прекрасним початком гарного життя! Не давайте задню!
Mrs.Ochmonek• 11 мая 2022
Хороше рішення!
Зніміть побої обов´язково, і заяву напишіть.
Виктория-8a35• 11 мая 2022
Скажите что если не отдаст вам квартиру полностью, то заяву напишите в ментуру
lyuba111• 11 мая 2022
Вам страшно йти в невідомість. Дуже це розумію і співчуваю вам. Але, там є надія на щось краще.
Та ситуація, яку ви описали сама не зміниться. Ваш чоловік уже звик, що на вас можна наступати, нажаль(((
Але те, що ви зможете сама забезпечити себе і дітей - уже не мало. Далеко не кожна так може сказати. Отже - ви досить сильна і у вас все буде добре!
Руфіна• 11 мая 2022
Автор дійте -не бійтеся! Я з 5 дітьми в 40 років йду від чоловіка в якого коханка з дитиною! Щоб ви тільки знали, що він мені тільки не обіцяє - і на руках носити, і слова кривого не казати, і плаче --- просто п´явка ! Не знаю що в нього в голові- стільки років подвійного життя! Буде все добре у вас - вірте в це! Чесно кажучи і війна роботу накрила,а всі мої мене підтримують!
автор MerryMary11 • 11 мая 2022
Думаю, а якби десь, не дай, Бог в куток стола чи меблів вдарилась.. Страшно за дітей, вони вже і так за всі роки набачились і натерпілись, ого.. А він хоч би що, ввечері приходить і навіть не запитає, що ти і як після того удару, навіть не розмовляє зі мною, бо думає, що це я, як завжди у всьому винна, типу його провокую. Позиція тирана - це ти мене довела, ти мене вивела. А я не хочу бути більше в позиції жертви, досить.
автор MerryMary11 • 11 мая 2022
Ответ дляРуфіна
Мій навіть не просить нічого, йому і так добре і зручно і нічого змінювати він не хоче. Людина мене не цінить і не боїться втратити, при будь-якому конфлікті тільки і чую ’Щось не подобається - подавай на розвод’. Гаразд, як скажеш
Руфіна• 11 мая 2022
Ответ дляMerryMary11
Ви думаєте надовго - він вже звик до подвійного життя! За місяць півроку продовжить ...такі не зупиняються!
Мандарина• 11 мая 2022
Автор, отказ от доли в квартире в пользу детей не означает отмену алиментов. Тем более, там 1/4. Но как-то там нотариально можно попытаться решить этот вопрос. В суде вряд ли.
Леска• 11 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Здраво. Автор, примлухайтеся. Готуйтеся до розлучення, підстеліть соломки