14 років шлюбу, двоє дітей. Були зради з його сторони, пробачала, хоч і пробачення він не просив, а поводив себе так, ніби то тільки я в цьому винна а він ні при чому. Казав, що у нього вже немає почуттів, до мене повний ігнор, я довго терпіла приниження, образи, матюки в свою сторону, бо як це так розлучатись, що люди скажуть, як діти без тата. Насправді розумію, що просто є страх залишитись одною. Але я і так одна (не зовсім одна, в мене є мої діти), бо він мною не цікавиться, не розмовляє, я йому байдужа. Мій терпець увірвався, коли післявчора я хотіла всім разом з дітьми десь прогулятись, а він йшов, як завжди, на зустріч зі своїми друзями, він мене сильно штовхнув і я впала на підлогу, вдарившись головою в батарею на кухні. Голова болить досі, вся спухла від сліз. Він таки пішов, бо друзі і він сам в нього завжди на першому місці, а я глянула на себе в дзеркало і думаю, до чого я докотилась в 33 роки... Сьогодні подаю нарешті на розлучення, це потрібно було зробити вже давно заради себе і своїх дітей... Я працюю, забезпечити дітей зможу, але проблема в тому, що квартира куплена в шлюбі, отут будуть напевно нюанси, доведеться або продавати квартиру, або виплачувати йому його частину, щоб забрався звідси (яку частину? якщо діти залишаються зі мною), або нехай не платить аліменти, а напише відмову від своєї частки... Голова кругом., але розумію, що треба рятувати себе і дочок від тирана. Підтримайте або кидайте тапки, треба з кимось поговорити, а немає з ким(
Майстерня домашнього текстилю• 11 мая 2022
Добре, що все робите з холодною головою. 14 років, це не дуже багато, Вам лише 33 роки. По розлученню не підкажу, раджу з адвокатом все обговорити. Нехай все у Вас вийде.
Fotografkiev• 11 мая 2022
Я звичайно не маю з цих питань досвіду, але хочу дуже вас підтримати - ви усе правильно робите. 33 роки - це ще дуже молодий вік - у вас все буде добре - краще, ніж зараз.
Будете решать проблемы по мере их поступления. Язык на замок, не озвучивать ничего, молча все делайте. Не озвучивайте и не коментируйте. Лучше в 33 года чем в 53, новый виток жизни, ни вы первая ни вы последняя. В разводе нет ничего страшного, поколбасит немного и расправятся крылья, глоток свежего воздуха. Главное решиться.
Fotografkiev• 11 мая 2022
Ответ дляТаша 75
представьте, что пережили люди в Мариуполе и поймите, что ваша проблема яйца выеденного не стоит! вы живы, здоровы, и это самое главное
Якщо він її приб‘є, то буде краще? Чи він вижине її з дітьми з дому. Тоді вона наблизиться до жителів Маріуполя??? Тоді можна буде хвилюватися?
Ответ дляТаша 75
Ноу коментс (с)
Колючая Роза• 11 мая 2022
Вы большая умница. Многие такое годами терпят. Вы такой баласт с себя скинете...да вы что
33 года вы же девочка ещё. Поверьте, всё к лучшему
И не смейте его прощать и давать второй шанс! Такие не меняются!
ole4kakissa• 11 мая 2022
Ответ дляКолючая Роза
Автор как бы 14 лет ’такое терпит’...
Интересно, брак видимо по залету, и второго ребенка рожала после измен, в надежде...
Автор, вы все правильно делаете; с опозданием конечно, но вы на верном пути.
Только не забудьте перед новыми отношениями разобраться в себе, почему вы столько времени позволяли вытирать об себя ноги, ибо, как показывает практика, многие тянут свои проблемы в последующие браки (отношения) и наступают на те же самые грабли :(
Ответ дляТаша 75
Для чого ви знецінюєте чужу трагедію? Її життя, мрії, сподівання, кохання розбиті придурком. Це конкретна сім´я і конкретна людина, у неї аналогічно розбите життя як і у інших, хто не розраховував що таке станеться
Ответ дляТаша 75
А вы из Мариуполя? Думаете только одна вы ,,представляете,,? Не стыдно приплетать в тему о разводе на советчице трагедию Мариуполя
PAJAMA ROOM• 11 мая 2022
Після розлучення мені стало легше, коли я взяла частину відповідальності за наш шлюб на себе. Бо я теж там була, і як мінімум дозволяла певним чином з собою так поводитися. І сама бувала не права. Бо ми усі робимо помилки.
Виходити з позиції жертви - це перше що ви маєте зробити.
І будьте готові, що він може не спілкуватися з дітьми і не допомагати фінансово після розлучення. Але це його стосунки з дітьми, у вас з ними свої.
Розраховуте на себе. Приберіть претензії.
І ви не уявляєте яка ви сильна. Люди взагалі не уявляють що ми усі можемо справлятися стільки скільки потрібно.
Alena_1606• 11 мая 2022
Ответ дляОриона
Мой вам совет. Отксерьте все документы, что есть. Особенно его личные. Обязательно спрячьте документы на жилье. Мне это очень пригодилось в подобной ситуации.
Очень важный совет, поддерживаю. Золото спрячьте, общие деньги, все документы, все важное для вас. И самое главное ничего ему не говорите.
_Alekssandra_• 11 мая 2022
Можна йому запропонувати відмовитися від його частки на квартиру взамін аліментів.
Якщо квартира ’записана’ на вас обох з чоловіком, або на когось одного з вас, то за загальним принципом буде ділитися 50/50.
Alena_1606• 11 мая 2022
Ответ дляОриона
Oleksa1551• 11 мая 2022
Ответ для_Alekssandra_
Может он свалит и не будет претендовать..
PAJAMA ROOM• 11 мая 2022
Ответ дляОриона
Сюди теж плюсуюсь
_Alekssandra_• 11 мая 2022
Ответ дляOleksa1551
Но в любой момент его может прижать и начнет претендовать.
Или фею встретит, или родители подговорят.
С квартирой нужно решать вопрос, но как только появятся силы его решать.