MerryMary11• 11 мая 2022

Дівчатка, підтримайте. Подаю на розлучення

14 років шлюбу, двоє дітей. Були зради з його сторони, пробачала, хоч і пробачення він не просив, а поводив себе так, ніби то тільки я в цьому винна а він ні при чому. Казав, що у нього вже немає почуттів, до мене повний ігнор, я довго терпіла приниження, образи, матюки в свою сторону, бо як це так розлучатись, що люди скажуть, як діти без тата. Насправді розумію, що просто є страх залишитись одною. Але я і так одна (не зовсім одна, в мене є мої діти), бо він мною не цікавиться, не розмовляє, я йому байдужа. Мій терпець увірвався, коли післявчора я хотіла всім разом з дітьми десь прогулятись, а він йшов, як завжди, на зустріч зі своїми друзями, він мене сильно штовхнув і я впала на підлогу, вдарившись головою в батарею на кухні. Голова болить досі, вся спухла від сліз. Він таки пішов, бо друзі і він сам в нього завжди на першому місці, а я глянула на себе в дзеркало і думаю, до чого я докотилась в 33 роки... Сьогодні подаю нарешті на розлучення, це потрібно було зробити вже давно заради себе і своїх дітей... Я працюю, забезпечити дітей зможу, але проблема в тому, що квартира куплена в шлюбі, отут будуть напевно нюанси, доведеться або продавати квартиру, або виплачувати йому його частину, щоб забрався звідси (яку частину? якщо діти залишаються зі мною), або нехай не платить аліменти, а напише відмову від своєї частки... Голова кругом., але розумію, що треба рятувати себе і дочок від тирана. Підтримайте або кидайте тапки, треба з кимось поговорити, а немає з ким(
prozerpina123• 11 мая 2022
Ответ дляТаша 75
представьте, что пережили люди в Мариуполе и поймите, что ваша проблема яйца выеденного не стоит! вы живы, здоровы, и это самое главное
От що за манера у нашого народу применшувати горе інших. Чи то наш нарід здатен лише так косо-криво співчувати? А коли у Сирії, в Чечні гинули люди, ви носили траур? А з 2014 року у вас взагалі ніяких проблем нема?

Леди Репях• 11 мая 2022
Автор, поддерживаю!
Решение верное. Станет лучше и легче.

Только не берите его обратно и не поддавайтесь на уговоры! Он будет сопротивляться и подлизываться - не ведитесь)
Галагошка• 11 мая 2022
Автор, написала Вам в особисті.
Гляньте, будь ласка.
автор MerryMary11 • 11 мая 2022
Ответ дляDreamsCome True
Жилье мы вместе строили, договорились без бумаг с его матерью, что это за счёт алиментов, и делить не будем.
Но было много помощи от его семьи после развода потом, посылки, одежда, они жили за границей, и БМ никогда потом не отказывался от крупных совместных покупок ребенку.

Б.м. так и живёт один
Вам пощастило, і чоловік і рідня не безвідповідальні люди, які не думають ’побачимо, як і скільки вона сама протягне з дітьми’. В мене, на жаль, не така ситуація - свекруха вже 4 роки навіть не поцікавиться, як її внуки (через сварку з її синочком, але до чого тут внуки досі не розумію), чоловік теж з таких, які після розлучення палець об палець не вдарить, ще й на зло не буде нічим допомагати, максимум - точна сума аліментів (іто, ще якщо буде платити), і ні копійки більше.
DreamsCome True• 12 мая 2022
Ответ дляMerryMary11
Вы не можете знать наверняка, как будет. Мой бм так же сам ни разу инициативы ни в чем после развода не проявил. Я звонила, и говорила: нужен зимний костюм, например, ребенку. Поехали купим вместе. Алименты не платил за 15 лет ни разу, я и не подавала. Так как раздел жилья и имущества не осуществляли мы, он просто уехал и все.
Вы думаете, что живя с ним, будет лучше?
Вам нужно взвесить все за и против. Часто абьюзеры не хотят разводиться, их все устраивает.
Поэтому и поет о любви к вам и детям.
Но если он позволяет себе изменять, поднимать на вас руку? Что мешает ему соврать о любви? Это- меньшее зло...
harchushyn• 13 мая 2022
Автор,на розлучення подали?