lovely• 12 мая 2022

Хто вже відносив брекети, зайдіть будь ласка

Вам капи робили після зняття на дві щелепи, чи на одну?
І скільки коштувало зняття + ретейнери + капи?
ТриАна• 12 мая 2022
Ретецнери стоять і верх і низ, капа тільки на верх, мій ортодонт казала що на низ не роблять капи, бо я хотіла
Капа через рік тріснула, робиться нова потім знову зліпок робити

ТриАна• 12 мая 2022
1,5 року пройшло, ретейнери кожен по 1800, капа була 2000, нову теж буду за 2000 робити, зняття не пам’ятаю скільки(
Kate04-ecfa• 12 мая 2022
Мені робили 2 капи на 2 щелепи, але ж і брекети я носила і зверху, і знизу.
По ціні точно не пам´ятаю, десь в районі 6 тис., але це було в 2020
lelichka• 12 мая 2022
Сину зняла брекети вчора. По тисячі зняття з одної щелепи.
Не доносив. Точніше довго носив, але карієс треба лікувати. І шукати іншого ортодонта.
мимозка• 12 мая 2022
Ответ дляlelichka
Так а зубки вирівняли? Скільки часу носив брекети?
автор lovely • 12 мая 2022
Ответ дляKate04-ecfa
Так брекети завжди на дві щелепи ставлять нормальні ортодонти, на скільки я вивчала це питання перед тим як ставили доньці.
Просто зараз проконсультувалися в двох місцях, одна лікар на дві робить капи, друга на одну, і як правильно, не ясно((.
автор lovely • 12 мая 2022
Ответ дляТриАна
Дякую
автор lovely • 12 мая 2022
Ответ дляlelichka
А хіба з брекетами не лікують зуби? Ми ставили пломбу.
lelichka• 12 мая 2022
Ответ дляlovely
Лікують. Але у сина на багатьох зубках з´явилися білі плями. Треба догляд, ремінералізацію і т.д.

lelichka• 12 мая 2022
Ответ длямимозка
Більше двох років. Але не ідеальні досі.
kosmosgo• 12 мая 2022
Я капы не носила. После брекетов ретейнеры. Каждый 3 месяца что то отпадало, снова клеили и так 4 года. Носила промежуточные брекеты- не знаю как называется, дугу для выравнивания когда разьехались. Вообщем плюнула на все, сняла ретейнеры.
Цена была за брекеты с ретейнером и гарантией на год. Потом за подклейку по 200грн. У меня не было большой проблемы с зубами и до идеала не довела. Как только отпадает ретейлер- смещается ряд и меняется улыбка.
ku4eravaku4erava• 12 мая 2022
Ответ дляkosmosgo
И это все стоило таких мучений? Назад не вернулись зубы? Вы довольны результатом?
автор lovely • 12 мая 2022
Ответ дляlelichka
Це таки проблема в лікарю, бо у доньки дуже криві за 2 місяці вже були рівні...
Kate04-ecfa• 12 мая 2022
Ответ дляlovely
Я думаю краще на 2. Капи ж для чого потрібні - щоб не поїхали зуби знову в неправильне положення. перший час капи треба носити постійно, знімати тільки на час прийому їжі. це буде трохи незвично, донька буде шепелявити, але після брекетів думаю вже нічого не страшно)
МаргаритаЛьвовна• 12 мая 2022
Ответ дляlelichka
подскажите, пожалуйста, а если требуется лечить, реставрировать зубы, то ретейнер мешать не будет? или вам просто сняли брекеты, а ретейнер не ставили?
автор lovely • 12 мая 2022
Ответ дляKate04-ecfa
У доньки нижні рівні були
Kate04-ecfa• 12 мая 2022
Ответ дляlovely
У доньки нижні рівні були
але ж все одно брекети стояли і внизу?
хоч і рівні були зубки, все одно брекети порухали їх на мм, хоч може і не видно зовні. я як людина, яка відносила брекети, ставила би 2 капи ) так сказати закріпити результат
MamkaOksanka• 12 мая 2022
На минулому тижні сину зняли брекети (Київ), носив більше 3-х років (нижня і врехня щелепи). Після зняття нам надали вибір, або ретейнер, або капа. Вирішили робити капу. Її потрібно одягати тільки на ніч - і на верхню щелепу, і на нижню. Місяць перед одягання кап буде наносити спеціальний гель на зуби (для зміцнення зубів)
Зняття брекетів, чистка, мінералізацяі зубів і дві капи вийшло десь близько 7 тис. грн - дорого ((
автор lovely • 12 мая 2022
Ответ дляMamkaOksanka
Ну нам пропонують в одному місці ретейнери + дві капи, а в іншому ретейнери + одна капа

lelichka• 12 мая 2022
Ответ дляlovely
Я також так думаю. Вчора зняли брекети. Сьогодні їдемо додому і шукаю нового лікаря для консультації. Ретейнери не поставили бо треба декілька зубів підлікувати спочатку.
nataangel• 12 мая 2022
Ответ дляТриАна
Роблять і на низ. Я носила до установки скоби, дочка носить обидві щелепи
ТриАна• 12 мая 2022
Ответ дляnataangel
Я б і не проти низ зробити, думаю і клініці вигідніше і за другу капу гроші брати, але ортодонт сказала на низ не роблять
Відома в Київі, тут її багато хто знає Крупеннікова
Лікуванням в неї я задоволена то ж і довірена її думці, а там не в курсі чого так
MamkaOksanka• 12 мая 2022
Ответ дляlovely
про ретейнер + одна капа нам також говорили, але сину так набридлі ті брекети, що ретейнер відкинули зразу (бо знову щось треба кріпити до зубів і ходити щомісяця на огляди).
Але лікар попередив, якщо капу не одягати щоночі, то тоді потрібно буде ставити ретейнер.
...Anna• 12 мая 2022
Не робила каппи,тільки ретейнер на низ та на верх.Чищення,зняття брекетів обійшлося 8000грн
2000 ретейнер на одну щелепу
...Anna• 12 мая 2022
Ответ дляТриАна
Як це не роблять?деяким тільки на низ і ставлять каппу.То у вашого ортодонта якась авторська методика.
ТриАна• 12 мая 2022
Ответ для...Anna
Я ж не кажу що всі не роблять, мені сказала не треба, верх низ стоять ретейнери, я й хотіла капи ще додатково на обідві, сказала тільки верх
Я б і сама на них хотіла шоб закріпи подвійно так кажучи
автор lovely • 12 мая 2022
Як все по- різному... І як правильно? Дурдом((
автор lovely • 12 мая 2022
Ответ дляMamkaOksanka
Ретейнери не потребують корегування. Тільки якщо відклеїться