Принимаю его уже третью неделю и вот на третью неделю вылезло обострение холецистита . Стала просыпаться от жуткой тошноты и головной боли . Залезла в отзывы о препарате и нашла пару именно о том , что хотя вещество и одно в урсосане, урсохоле , но урсофальк не редко вызывает обострение и побочки . Была ли у вас плохая реакция на него ?
voloshkina• 13 мая 2022
Ответ дляsky-labs
На препаратах 60?
Нет, до лечения 60. А конкретно для ферритина я ничего не принимала.
Колоноскопия тоже ок.
Ответ дляvoloshkina
Колоноскопия тоже ок.
Тогда очень вероятно что значение 60 - признак воспаления.
При низкой кислотности, да еще и эрозиях в желудке просто не реально чтобы был такой показатель без препаратов.
Даже не вероятно, а точно.
И рискну предположить наличие аскаридоза из описанных вами рецидивов СИБРа
Даже не вероятно, а точно.
Kupiryukzak• 13 мая 2022
Ответ дляMarkyss999
А не опасно растворять камни ? Говорят ведь , что они становятся подвижными и вообще снова образовываются после растворения . Читала , что если камни то лучше вырезать , мол орган уже не работает и свои функции берет на себя печень
Я за то, чтобы максимально возможным сохранить свой орган в себе.
Ответ дляLoredana17
Це я на ваше аватарку глянула). Вибачте, по питанню відповіді не маю. Це типу був жарт...
Я не образилась , просто спершу не зрозуміла . Жовчний чистий , ці ліки мені таки допомогли
Ответ дляGirlSuper
Я пила усі ці препарати , мені нічого не допомогло .
Я приймала пів року.Закрепи були ужасні
А лікарю що , виписала тай усе …а ви собі мастіть голову.
У мене потім виявили лямблії у жовчному , теж довго лікувала . Але стало краще
Я приймала пів року.Закрепи були ужасні
Як це взагалі можливо ? Гельмінти не переносять жовч .
voloshkina• 13 мая 2022
Ответ дляMarkyss999
Лямблии как раз в желчном прекрасно себя чувствуют(
voloshkina• 13 мая 2022
Ответ дляsky-labs
Даже не вероятно, а точно.
Я сдавала на антитела к гельминтам несколько раз в разных лабораториях, и один раз кал в СЭС. Негативно. Даже зондирование делала, лямблий в желчи не обнаружили.
Ну я понимаю, что воспаление, эрозии сами по себе воспаление, плюс желчный воспален. Все понимаю, а как это победить не понимаю(
Ответ дляvoloshkina
Я напишу в лс
ёжовые рукавицы• 14 мая 2022
Ответ дляMarkyss999
Ви зробили узд і камінців не має? Це прекрасно, щиро вітаю!!!
Ответ дляёжовые рукавицы
Їх і не було , був осад який може перейти у камінці , але щось з підшлунковою знов ((( в мене метаболічній синдром , ліпоматоз підшлункової , ферментна недостатність , та інсулінорезенстентність і все це по причині ліпоматозу . Вже втомилася … кажуть що це лікується але вже місяців з 9 і ніякого результату ((( напевне не знаходять вірного рішення . Метаболічні синдроми це таке складне захворювання . Дівчина друга страждае чимось зовсім не зрузумілим . Облича набрякае ніби бджоли покусали . Кажуть метаболічне та не знаходять рішення . Вже грошей витратили не злічити , навіть до Польші до якогось науковця їздили . Думали що в неї страшне рідкісне захворювання яке він вивчає та сворюе , тестує ліки . Вони все були готові навіть на ризики , але й досі нічого не зрозуміло . В мене все простіше , але де ж той корінець проблеми , що стимулює ці захвлрювання та не дає їх позбавитись . Дуже складне питання .