олябабич• 14 мая 2022

Ось і відповідь на питання, коли ж закінчиться війна ?

Війна з Росією досягне переломного моменту в середині серпня, а більшість активних бойових дій завершиться до кінця року, заявив очільник розвідки Буданов.

https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3482600-vijna-...
ореста1981• 14 мая 2022
Ответ дляолябабич
Усі переймаються цим питанням, коли ж саме закінчеться війна, а от Будпнов знає, що саме в СЕРЕДЕНІ серпня буде перелом , а закінчеться до кінця року
Все йде по плану і у верхах знають,коли все закінчиться
Anita123-13ef• 14 мая 2022
Ответ дляолябабич
Та всі про це розповідають,
Anita123-13ef• 14 мая 2022
Ответ дляantoninalav
Тих прогнозів уже було… хто може знати? Як згадаю тих пророків, які запевняли, що ніякої війни не буде…
Потім, що на місяць, потім, що буде ядерна атака, потім, що не буде, потім.. і тд. Скільки людей- стільки думок.
Дякувати Богу, що ми даємо відсіч і настрої в «могучої» вже зовсім інші. Може дасть Бог поступово стихне все.
Бо щодня щось змінюється
Lada_333• 14 мая 2022
Ответ дляолябабич
та ну..такое. А другие ’эксперты’ говорили, что переломный момент в марте, потом в апреле, потом в мае...ну и т.д
Sanam• 14 мая 2022
Ответ дляgizma2019
а не сказал когда? хотя бы год
Ждать ничего не надо, чтобы не разочаровываться.
Слушаю иногда одну женщину астролога. Она о войне говорила, по срокам ошиблась, сама признает это. В ее варианте окончание в феврале 2024 г. Но в 2023 году война на территории рф... В одном из видео она говорила, что для Украины в 2023 году - освободительная война. А то, что сейчас в рф в приграничных регионах - только цветочки. Настраиваться надо на долгую, но верить в лучшее. 2 года не так и долго, а если действия перейдут на территорию врага, то это лучше. Никто не знает ничего точно.
Lada_333• 14 мая 2022
Ответ дляgizma2019
я человек который вынуждено лишился работы и живет в войне

мы жили 30 лет без войны, факт? факт
пока не начали с каждого утюга кричать про нато у нас были проблемы и война, нет, факт? факт

вы научитесь нормально диалог вести и перестаньте другим указывать, а то уже доуказывались такие как вы, теперь маемо шо маемо
не думала, что до сих пор среди молодежи есть те, кто уверен, что ’во всем виноват запад’. А ’братья’ нас от него спасают....
Решка7777• 14 мая 2022
Ответ дляолябабич
уже этих очильникыв вагон было
svetlapanna• 14 мая 2022
Ответ дляSanam
Да, а с учетом того, что Отечественная вообще с 1941 по 1945 шла, то становится страшно..
svetlapanna• 14 мая 2022
Ответ дляgizma2019
вы забыли добавить, что еще 30 лет мы жили без войны и нормально так жили, пока нам ’друзи’ не начали ’допомагать’
Друзі как раз и рашка біла тогда.
Когда забрали ядерное оружие взмен на территориальную целостность
когда кравчук уничтожил весь флот Когда кравчук уничтожил пароходство ЧМП
Кравчуку и кучме нужно сказать отдельное фе за то, как они начинали.
Украину медленно уничтожала все єти годі. А Янек? Развалить армию и спиздить весь золотовалютній запас, єта пяць..
все заводі потихоньку начали уничтожаться.
У нас,кроме зерна,масла, ничего на єкспорт не шло.
Сейчас не соберем урожай, нам голодомор грозит.. 30 лет нам попадались такие правители, что загоняли все глубже и глубже
танюша200• 14 мая 2022
Ответ длязолотая осень
Оці ваші питання ’коли?’, нагадують малих дітей, які як тільки сядуть в потяг чи автобус, починають нити: ’коли ми приїдемо, коли ми вже приїдемо?’ Робіть свої справи, працюйте, пристосовуйтесь до зміненої реальності і не нийте. 30 років хотіли брататися з рускім міром, голосували ж за проросійські партії і лідерів, протестували проти НАТО, української мови, церкви. От і отримали рускій мір - жорсткий і безпощадний. Дяка ЗСУ переможемо. А надалі думаете, хто вам брати і вороги, а хто друзі. Дивіться вже зараз, хто вам на друзів тикає, що погані, мало допомогають, не так допомогають і робіть висновки.
Я домой хочу, месяц уже скитаемся по родственникам, дочка тоже очень хочет вернуться в сентябре в свою школу, к друзьям
золотая осень• 14 мая 2022
Ответ длятанюша200
Мы все хотим, чтоб прям сейчас закончилась. Но мы же взрослые и понимаем, что никто не скажет как и что будет, потому что никто не знает ( Можем только предполагать.
vahvubor.com.ua• 14 мая 2022
девочки молимся и еще немного в раше расколы будут и это нам на руку очень. Тогда и отобьем все, а если раша не расколится то это затянется надолго...как в Донбасе. Очень страшно но скоро на Херсон наверное наши будут идти- нам море нужно. а там пво много рашского
LotusA• 14 мая 2022
Ответ дляbcllcorp
Мне провидец сказал в 2014 году, что освободят почти все, останется неосвобожденным маленький кусок по размеру в пару городов.

Он редко ошибается.
Это кто такой?
Какой ценой не сказал?
ludmila905• 14 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Друзі как раз и рашка біла тогда.
Який голодомор?Для чого такі тези? Всі садять городи,фрукти з садка будуть,борошно і олія теж буде.Можливо без делікатесів,ну нічого.Більше будемо самі готувати.Голоду не буде 100%.
svetlapanna• 14 мая 2022
Ответ дляludmila905
Ви оптиміст,Вам подяка. В мене немає городу, я живу мегаполісі..З січня не працюю, за власний рахунок.Грошей немає. Сидимо на пенсію дитини з інвалідності. Я не знаю, як можна буде це все купити ..Я з делікатесами і раніш не жила, але в мене малий на БГБК дієті, а це не дешево
Якщо є дача, в мене іі немає і вже напевно, не буде. Люди в нас працьовиті, але подивіться що ті фашисти роблять- вкрали декілька кораблів з зерном, продали десь у Лівію, щоб зірвати посівну побомбили усі нафтосховища..
Це ж фашисти, вони це роблять спеціально, уроки 33 року треба знати та пам´ятати, як би там не було..
nitka83• 14 мая 2022
Ответ дляgizma2019

мы жили 30 лет без войны, факт? факт

Вы так фактами хорошо владеете...если до наших хотений в Нато, зачем тогда пуйло себе бункер отстроил? Зачем на Чечню напал, в Абхазии, Приднестровье, Осетии военные конфликты развязал и отделил республики от государств? Днр-Лнр логическое продолжение политики раши. Факт? Факт. К войне в Украине он готовился много лет. 2014 год проба пера была....смотрел, че будет ему. А ниче) теперь напал полномасштабно. Это факт. Нато здесь только предлог
ludmila905• 14 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Всим буде важко,я також без роботиживемо на залишки які закінчуються.Городи засадили всимчим могли,прорвемося.
svetlapanna• 14 мая 2022
Ответ дляludmila905
Дякуйте Богові, що город є, хай земля наша родюча дасть добрий врожай..
А мене навіть клумби під будинком і то немає, тривожно(((
Була мрія купилти невеликий будинок за містом у селі, а чоловік все бурчав,що в мене дурня в голові. Потім нас пограбували, тепер одні спогади, і ніякої конкретики..
Добре, прорвемось, цю націю не перемогти, це точно.. Щось воно та буде..
mama mashenki• 15 мая 2022
Ответ дляsvetlapanna
Хатів пустих по селах тьма. Переїздіть на літо, садіть городи, поки ще встигаєте. Восени заберете вирощене.
svetlapanna• 15 мая 2022
Ответ дляmama mashenki
Поряд уже багато окупованих((((( Добре,може Ви праві,треба пошукати,хто шукає,тот знайде