Знахожусь в Ірландії. Мені тут подобається. Звичайно це не дім але багато своїх плюсів) на майбутнє плануємо з чоловіком залишитись жити тут. Але читаю інших людей і дуже багато хто каже як їм погано і хочеться додому. Так ось питання чи є такі люди які емігрували і їх не тягне назад?) Чи всі патріоти які мріють на старість хоч потрапити додому якщо емігрували?) Пс. Ще заради сина хочу тут залишитись і його майбутнього хоч і дуже люблю Україну) і хочу жити там хоча б 3 місяці в рік)
NesmeyanaYa• 14 мая 2022
Ответ дляЛорисель
отак почитати і зразу видно наших заздрісних бабів.якщо хтось добре влаштувався і живе на чужі виплати, то людей деяких аж виїдає зсередини. ніби вони ті виплати зі своєї кишені дають...задрість одна чорна. ..одразу видно ,що ті хто не зміг ,не захотів, розуму не вистачило,побоявся їхати в чужу країну клює тих хто поїхав,добре влаштувався і живе непрацюючи на виплати іншої держави, і причому добре живе ні про що не думаючи. і що? це ж не ви платите.але ж чорна заздрість, бо тут люди сидять багато без роботи,ціни ростуть,скрізь за все платити треба,а ті поїхали і жирують як на курорті. заздрісні в нас баби.дуже заздрісні
Автор там 3 дні. І всі інші її теми - це потік думок.
Заздрити не має чому, взагалі
Птица-синица• 14 мая 2022
Ответ дляЛорисель
так вона вже 1,5 міс. чомусь усі думають,що одразу виганяють на роботу. я нікого не захищаю. але тут якщо почитати,то одразу видно тих хто заздрить чорною задрістю тим,хто добре влаштувався і живе нехай на чужі виплати. одразу пишуть - скоро випруть,скоро лафа скінчиться.все таки наші баби дуже зазадрісні.це факт. в Угорщині люди живуть з кінця лютого і до цього часу не вийшли на роботу. бо всього вистачає,є виплати і всім забезпечені. не знаю таких,хто би жалівся,що їх виганяють на роботу. як правило,вона просто непотрібна ,бо дають УСЕ. сама жила місяць так,але викликали в Україну на роботу. а я роботу свою бережу,бо вона мене годує.
Я заздрю тим, хто може жити з чистою совістю на чужій шиї без роботи. Я так не можу)
Ответ дляРозбійник
А як би всі виїхали хто б волонтерив? Хто б робив тушонки і плів сітки. Я не кажу про схід, але зитрожопих з щаходу не розумію. В моє місто прилітали бомби але я не думала втікати! Бо якщо всі втічуть то що тоді?? І в мене теж є діти.
то ваш вибір. а я думала насамперед про дітей. щоб самому не лишитися калікою і діти щоб через бомби такими не стали. якщо вже на то пішло, то мати насамперед має рятувати і дбати про неповнолітніх дітей. бо вони від неї залежать,а не дбати про сітки. про сітки нехай дбають ті хто не має дітей. повторюсь - задача матері № 1 - неповнолітні діти. а те що ви ризикували їх життям - не робить вам честі. це дурість. діти - найголовніше. знаю волонтерок,які загинули і лишили дітей сиротами. це добре? що тепер? кому потрібні ці діти? що їх чекає? яке це горе. матерям з дітьми не місце на війні .крапка. і не треба грати в декабристок і грати з життям. коли ти сам один - грай. а коли від тебе залежать діти - ти ризикувати їх життям і своїм просто не маєш права,бо тобі їх треба ще піднімати на ноги.
Ответ дляmoonkitty
Я поїхала до Хорватії два тижні тому. Тому, що в Україні немає роботи ні у мене, ні у чоловіка. Я знайшла роботу та безкоштовне житло. Я була у Хорватії раніше (3 рази їздили у відпустку).мені тут подобається все. Я можу тут працювати, діти на море. Сумую за чоловіком і кішкою, які вдома, але тут краще для дітей, тому додому не поспішаю.
Ви знаєте трохи мову ?
Робота ким ?
Ответ дляЛорисель
Мені пофіг на їх виплати, тільки не потрібно кричати тоді про патріотизм і туга за батьківщиною. Просто пристосуванці звичайні і їм пофіг де жити
Ответ дляЛорисель
О справжня яжемать наплодять, а потім, ті що без дітей щось їм винні.
Я не говорю про схід ще раз, а про тих хто втік з західної.
Ответ дляLilit25
)) хоч і ржуть тут з мене але відповім я знаю точно що я не одна так оббігала багато країн) була в Польщі норм умови все класно але виплати малі(на роботу не можу піти бо дитина мала) , в Австрії була , гарні умови виплати теж норм годують навіть зараз є великий шанс отримати гарну кімнату. Летіли через Відень і ночували там безкоштовно у шикарному готелі. У Словенії були відношення трохи хамськи ніби не хочуть приймати нас але згодилися дають вагончик на 6 людей , на рахунок виплат і їжі не знаю. Але шанс гарно влаштуватись і отримати кімнату теж є. Ну і Ірландія. Все🤣
Яка ви енергійна та невгамовна. Не лінуйтесь, вчіть мову і можливо у вас все складеться. Удачі.
Ответ дляLilit25
Навіщо хамити. Крис вивели до народження дитини і вивела я. Заощадження не мільйони але на Іспанію вистачило б. Звідки у молодої дівчини великі гроші це і так зрозуміло
Автор, на будущее - заходите в профиль и убираете свои темы из вашего профиля. Можно удалить и никто не будет видеть, какие темы вы создавали.
Незачем всем нос пихать в чужие трусы.
А то тут любят язык почесать.
А по сути вопроса - нет меня в Украину не тянет. Уезжала я ещё до войны. Просто не видела будущего страны с таким руководством страны: вор на воре сидит.
Незачем всем нос пихать в чужие трусы.
А то тут любят язык почесать.
Ответ дляРозбійник
я вам більше скажу. це вже неоднократно я чула від роботодавців,економістів. оці,що виїхали в чужі країни і влаштувалися на роботу,вивчать мови за рік, а потім надумають вернутися,складуть неабияку конкуренцію тим,хто тут лишився. люди приїдуть зі знаннями мови як мінімум. отоді тут знову буде срач. бо я тут сиділа, а вона приїхала з-за кордону і її взяли на роботу ,а мене ні. побачите що буде через рік. все хто повернуться- влаштуються на кращі роботи ніж ті,хто тут лишився.
бо вони 1. вчили мову.2. мали спокій і могли онлайн проходити в тиші і спокої будь-які курси. це як мінімум. бо не ходили на роботу і мати купу часу
я вам більше скажу. це вже неоднократно я чула від роботодавців,економістів. оці,що виїхали в чужі країни і влаштувалися на роботу,вивчать мови за рік, а потім надумають вернутися,складуть неабияку конкуренцію тим,хто тут лишився. люди приїдуть зі знаннями мови як мінімум. отоді тут знову буде срач. бо я тут сиділа, а вона приїхала з-за кордону і її взяли на роботу ,а мене ні. побачите що буде через рік. всі хто повернуться- влаштуються на кращі роботи ніж ті,хто тут лишився.
бо вони 1. вчили мову.2. мали спокій, над їх головами не було тривоги і вони могли онлайн проходити в тиші і спокої будь-які курси. це як мінімум. бо не ходили на роботу і мали купу часу
Маргарита Владимировна• 14 мая 2022
Ответ дляНе ангелы
Что ж Вам на месте с 6-м ребенком не сидится
В теме - ради сына человек хочет остаться. А все остальные - девочки?
Я, если честно, с трудом представляю как за три дня можно что-то понять о стране и вообще о том чего ты хочешь. Мы месяц назад выехали, я первые две недели только бумагами разными занималась и устройством брата в школу. И все это было на каком-то автомате как во сне. Я только сейчас начинаю перестраиваться с военного положения на мирное и рассматривать все вокруг.