Ура!!!!
Irina-5d24• 15 мая 2022
Ответ дляNesmeyana-Tsarevna
Це правда! Навіть, якщо в це комусь не хочеться вірити. У більшості біженців зараз картки безкоштовні та не передбачають проплати за смс. Перевірено особисто та друзями. Отже, якщо і голосували наші українці, то точно не біженці.
Це 100% я не змогла проголосувати з франц карти, але змогла з польскої. Вона звийчайна і я додумалася рахунок поповнити
rainbow-magma• 15 мая 2022
Я не верю!!!! Ура!! Скоро вторую победу будем отмечать!!! Украинское солнце взошло ! Победа скоро!!!

Ангелиночка31• 15 мая 2022
Ответ дляВсегда брюнетка
Ми з сином аж верещали від радості, не дивлячись на коменданську годину і долоні аж печуть від оплесків!💙💛🇺🇦
Аналогічна ситуація була і у нас!
rainbow-magma• 15 мая 2022
Ответ дляTina.
Соромно за наше журі, яке Польщі дало 0 балів, при тому, що конкурсант дуже достойний.
Я тоже в шоке...Даже сразу не поверила..
Ответ дляTina.
Да, мне тоже очень стыдно. Они такие молодцы, так поддержали, у ведущий ленточка с нашим флагом и слова такие сказала. Очень неприятно за наших жюри Хоть бы 10,8 баллов дали.
Fotografkiev• 15 мая 2022
І якщо жюрі дали стільки багато балів - це значить, що вони вірять, що ми через рік зможемо прийняти Євробачення!! Це дуже тішить і дарує надію!
Згадуються і вкладаються в одну картину слова деяких людей, яки передрікають майбутнє. Дай Бог нехай так воно і буде як я уявляю наступний рік в Україні.
Марго_1427• 15 мая 2022
Ответ дляskunsi
Я за Маріуполь. Відбудований, щасливий, український
За какие деньги ,увы (((
Марго_1427• 15 мая 2022
Ответ дляMedichi
Вы так говорите, словно победили Гринджолы с песней разом нас багато. Песня реально крутая, даже рашистским блогерам заходит, видосы свои в соцсетях под нее снимают.
Куда заходит ?
Марго_1427• 15 мая 2022
Ответ дляTina.
Неблагодарные.
YuliaYuliaYulia• 15 мая 2022
Ответ дляЕлена1265
Ничего удивительного. Это было очевидным, что нам окажут поддержку из-за агрессии россии
Аккуратнее, меня автор другой темы заблокировала за подобное высказывание). Ребята из Kalush Orchestra однозначно молодцы, но победа без политической нотки и наличия большого количества украинцев в Европе в этом году, для меня была бы оооочень сомнительна.
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Но все же мы - единственная страна, которая выходит в финал каждый год.
Ответ дляYuliaYuliaYulia
От я те ж так думала доки не послухала решту конкурсантів, але послухавши решту пісень зрозуміла, що зовсім тут справа не в одній політиці. На фоні інших пісень Стефанія дуже вигідно вирізнялася. І хоча б у звичайний рік 400+ голосів вона б може й не набрала, проте цілком мала б потенціал набрати досить для 1-го місця. До речі зверніть увагу, які пісні набрали найбільше глядацької підтрики Молдова, Сербія та Іспанія. Тобто фактично в глядачів з жюрі співпала думка тільки щодо Іспанії.
Наші Kalush перемогли на Євробаченні! 🥇🏆🎊🎉Це просто неймовірно!!!😍👍🍾🥂 💙💛Мене аж розпирає від гордості!🇺🇦 🇺🇦🇺🇦 Я сиджу і ридаю від щастя, а серце так колотиться, аж вискакує! ❤️🔥❤️🔥❤️🔥Ця перемога була так потрібна!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦Хлопці, низький Вам уклін, за вашу сміливість, за вашу мужність, за ваш патріотизм!!!!! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦
YuliaYuliaYulia• 15 мая 2022
Ответ дляZanka_
Схожа ситуація була з Джамалою- в глядачів та експертів були різні фаворити, а виграла вона.
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Джамала була 2гою яку у глядачів, так і в жюрі, у сумі це дало 1-ше місце, тому що щодо решти учасників у жюрі та глядачів дуже сильно розійшлися думки. Отакі примхи долі
Женщина_в_лосинах• 15 мая 2022
Ответ дляMedichi
очень крутая, даже если бы нам не подсуживали из-за войны, в первой пятерке была бы точняк
Женщина_в_лосинах• 15 мая 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
да, ее не было бы. Но в пятерку попали б, песня офигенская же
Марфа Васильна Я.• 15 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Вы так написали, как будто там нищие украинцы сидят. Да, без работы. Потому что многим она не нужна из за того что обеспечивают всем. Знаю точно 10-12 семей таких. Живут на соц помощь.остальным обеспечивают с ног до головы.им и работа не нужна
Обеспечивают всем исключительно переселенцев. Причем, многие тиканули из мирных регионов. А те, кто остался в Харькове, Николаеве, Херсоне, не получают никакой помощи и поддержки от государства. Это неправильно и несправедливо!
Ответ дляМарфа Васильна Я.
Ну из Харькова многие выехали тоже. Я сама знаю несколько семей харьковчан, которые прекрасно устроились. Сейчас я насЗУ. Вчера ездила в Коломыю. Тьма переселенцев.
А то что не получают помощи- страна не виновата. В стране война.значит пусть едут заграницу. Их же на руках туда никто не понесет. А если не хотят или боятся ,то тут другая ситуация.Да. переселенцев обеспечивают всем.это правда.
Ответ дляFotografkiev
+++так. Я теж таких згаю. Що Україна підніметься, що освіта буде високого рівня і т.д.що будуть їхати в Уураїну щоб отримати українське громадянство