Iryska kr• 15 мая 2022

Стентування коронарної артерії,спосіб життя після операції

Хто пройшов через подібне або ,можливо,родичі,підкажіть,як живеться після стентування?Як щодо фізичних нагрузок медикаментозної терапії,харчування ,подальших обстежень?
Горськ• 15 мая 2022
Сусід після шунтування ще хату побудував,через пік почав.Ну він і до операції займався будівництвом.Мама має стенти,робить все і город садить.

Басина• 15 мая 2022
У батька стенти. Перший рік обережно з навантаженнями, більше 2-3 кг не підіймав, щоранку піша прогулянка хвилин 40, дієта з мінімумом жирного, смаженого, контроль холестерину, аналізи кожні 2 місяці, екг, прийом препаратів. Пройшло вже 5 років. Все гаразд. Працює, по хазяйству займається всім. Але він дуже сумлінно виконує все, що прописує кардіолог.
BlackGalka• 15 мая 2022
Тато вже 2 роки після інфаркту і стентування. Після стентування обмеження тільки одне - тиск не повинен бути вищим за 140. Все інше за бажанням і без надвантажень. І холестерин треба тримати в нормі. Я не певна чи через стени, чи через інфаркт, але лікар призначив ще аспірин у якості кроворозріджувального. А так - жодних обмежень по типу не можна бігати чи працювати. Але ми ретельно обстежили судини перед в встановленням стентів. тато загалом веде активний спосіб життя. З дієтою гірше, тому холестерин контролюємо принаймні раз на півроку, не зважаючи на те, що він приймає статіни.
Pavelolka• 15 мая 2022
Автор, подтвердилось у мужа? :(
автор Iryska kr • 15 мая 2022
Ответ дляPavelolka
Автор, подтвердилось у мужа? :(
Так,було забито на 95%
автор Iryska kr • 15 мая 2022
Я поки на етапі сприйняття і збору інформації(
yulseva• 15 мая 2022
Батькові робили стентування. Перший рік розраховуйте, що щомісяця на медикаменти буде йти біля 3 тисяч гривен. Найдорожче, то Брилінта. Та головне не забувати пити ці таблетки.
Фізичні навантаження, то звичайно обмежено. Та процес реабілітації поступовий, але надалі проблем немає. Дієта здорове харчування. Перевірки, то вам лікар розкаже, що і коли приходити. Перший раз через три місяці зазвичай перевірка.
автор Iryska kr • 15 мая 2022
Ответ дляyulseva
Дякую,чоловік працює на монтажі металоконструкцій,зараз ,звичайно не до того.Але хочу зорієнтуватися