Леска• 15 мая 2022

Розкрита таємниця 0 для Польщі

Той Лисиця виявилося, роками і після 2014 року співпрацював з рашнею, сидів на рубльових потоках.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=558579...

От учасників фільтрують на предмет роботи з рашнями, немало голів полетіло, немало скандалів було з цього приводу, а чому до журі нема таких вимог?

Лисиця вибачився, але то вже таке, поляки побачили нашу позицію щодо них.
lovely• 16 мая 2022
Ответ дляБасина
Заслужена порка)
Та куриця федішин видалила всі коменти, і закрила скрізь обговорення! Навикладала інтерв´ю з відмазками! Шмара!

Терения• 16 мая 2022
Переслухала пісню. Як на мене - звичайна. Нічим особливим не виділялася. Ні манерою виконання, ні подачею. Звичайна. Якби не політична обстановка, тим нулем ніхто не переймався б.
lovely• 16 мая 2022
Ответ дляТерения
Так, але ми зараз не можемо ігнорити все що відбувається. Це все одно, що якби зараз раша була на євро, ми б за них голосували, без політики ж типу.
Терения• 16 мая 2022
Без політики зараз нікуди. Але роздувати з цього 0 всесвітню трагедію нема сенсу. Усе вже відбулося. Зробили замітки щодо суддів і рухаємося далі. Наступного Євробачення віддамо Пльщі 1 місце, хай би які нездари від них не приїхали)
Mrs.Ochmonek• 16 мая 2022
Ответ дляAny
Ну, у нас рік тому афілійовані із Зеленський структури за контрактом отримували згроші від каналів, які належать російському ВТБ банку (хто не в курсі, то російський банк з державним капіталом, держави РФ). Тому в нас такого у владних кабінетах зараз ..
а що за структури, як називаються? і в чому там суть контрактів?
LadyDShoes• 16 мая 2022
Ответ дляОль_Вія
Ліпецька фабрика не працювала з 2015го, це самі місцеві підтвердили. Досить уже коломойські помиї лити
Хммм, а конфетки в вільному продажі в мАЦкві… цікаво канєш
Any• 17 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тсю, квартал а-ля через іноземні фірми продав ’сватів’ і ’слугу’російським каналам.
Сліпий траст Порошенка - то був жах, а ’ето другоє’.
А кварталом управляє просто зараз не Зеленський, а шефір, він де правда, ніяк не пов´язані й із Зеленський? А роялті таки офіційно йде Зе.
Там ще буквально перед виборами взагалі квартал фільм знімав на співфінансування російсьго фонду госкиен, але от те вже лінь шукати, ну, і тоді він не був політиком...
Any• 17 мая 2022
Ответ дляLadyDShoes
О, а покажіть якісь докази, цікаво
Mrs.Ochmonek• 17 мая 2022
Ответ дляAny
Все, що було до президенства- продаж фільмів і тд, хіба є порушенням?
Роялті - це протизаконно, якщо став президентом? (Я не в курсі щодо цього взагалі).
І думаю, що таки трохи ’другое’: у Порошенка звучала передвиборча обіцянка - одразу продам весь бізнес. Цього не сталось.

Any• 22 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
У цього теж були обіцянки, але ж ви ’не в курсі’
Якщо вже про протизаконністт, то траст Порошенка теж законний. І там хоч оформлено норм, а не те, як Зеленський передав Квартал Шефірам безкоштовно. І при цьому один шефір в ОП , правда, як виявилося він не в штаті, тобто там порушено процедуру держслужби, а він ще й на наради деякі ходив, куди не службовцям не можна... А про оту секретарку, чоловік якої взагалі виявився з ФСБ пов´язаний, а пані без доступу на оборонні наради ходила. От ці штуки, до речі, протизаконні. Але чомусь швидко все зам´яли.
Про Єрмаків, Татарова навіть говорити сенсу немає, закривати на це очі - то вже за межею.
Досі не ясно, про що доповилися в Липні з Рашкою, де Ще і Єрмак зустрічалися. Так війна, я вдячна Ще, що не втік. Але чомусь скидається на те, що хтось просто домовився тупо віддати штам України раші, от тільки ЗСУ виявилися іншої думки. Бо власне ми ще є завдяки ЗСУ, а не верховному главнокомандувчу.
Дуже багато ’сумнівних’ фактів, прямо дуже з богу слуг і головного зеслуги. Якби ж люди аналізували і оце повторно не вибрали. Так, ми вибирали із сортів г... Але таки так і вийшло, що ’Путін нападе’ справдилося, й тепер думаю, а чи не тому, що дехто осдаблював оборону країни
Тормозиди програми, урізали бюджет оборони і т д.
За менш ніж 2 тижні до війни Верховна Рада (там моеобільність зі слуг, і не треба, що він не відповідає, він з ними всіма на бордах обличчям світив. Раніше чомусь Порошенко відповідав за все, хоч немає сонобільшості, а цей раптом - не може) не дала гроші на оборону. А тепер каже Данілов, що при напад знали. А грошей на зсу не дали- чому?
Кварталівців за кордон відправили, навіть Каменських з масами повалила на Іспанію, а музейні цінності і хоча б інтернати від кордону з рашкою не вивезли.
Mrs.Ochmonek• 22 мая 2022
Ответ дляAny
Я не в курсі, не слідкувала, бо в 2019 для мене було ясно, що нічого доброго від нового президента очікувати не варто, як і від попередника. І мені знову було шкода, що народ досі не голосує за націоналістів (впевнена, що Чорновіл би ядерну і іншу зброю не віддав так просто), а в фаворитах досі петя, юля і ще й актор.
Думка про Зеленського змінилась восени, а саме, коли я побачила роботу нашої дипломатичної служби. Ви тут чомусь тільки ЗСУ протиставляєте Зеленському (типу він ніби-то би здав Україну на раз-два, але ж побоявся ЗСУ), але ніби ’забуваєте’, що саме президент задає зовнішній курс (міг би поміняти Кулебу на якогось прихильника мінська-3, чи не так?), і так само Залужного міг би змінити на когось типу Муженка, правда?
Про єрмаків з татаровими - хіба хоч хтось висловлювався на їх підримку? З ними все ясно. А ви будуєте так дискусію, ніби я б мала виправдовувати всі мілкі і крупні косяки ’нової команди’. З чого б це? Я можу тільки погодитись з усією критикою, але рівно до слів ’А от Порошенко.. ’ Тому що у порошенка не менше ’помилок’, точніше скоріше свідомих антиукраїнських рішень. Про кадри і мови нема. Гонтарєва вам як? Російські банки себе добре почували? Райнін - голова Адмістрації президента Порошенка, потім голова ОПЗЖ в Харкові - це просто ’помилка’,чи все таки в оточення добирались такі люди навмисно? Як так сталось, що прокурор Зеленського змогла арештувати медведчука, його рахунки ще за багато місяців до війни, а при прокурорах Порошенка медведчук розбагатів, повернувася в велику політику з забуття, вів пропутінську пропаганду на трьох каналах своїх?

Зеленського я вперше наважилась послухати тільки коли виступив в Мюнхені. Всі його наступні кроки (не тільки ’не втік’, а наполегливо трясе захід з приводу допомоги), - схвалюю.
Критику конкретних дій, наприклад, затягування з судовою реформою, - теж схвалюю.
Але оці всі вкиди про ’зраду’ - про не дали грошей на ЗСУ, все пішло на дороги - це явно вуха стирчать з порошегківського табору. А оскільки майже все, що йде звідти - брехня, то навіть якась конструктивна критика уже викликає спротив.
Any• 22 мая 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek

Скажімо так, а слідкувала і там провтиків було більше за перший рік, ніж у Порошенка за всю каденцію. Хоча до нього багато претензій. Але щастить, що Ви не слухали, що Зе казав до появи нового спічрайтера і коли його нарешті змусили таки не відходити від написаного. Бо то було ’ховайся в жито’. Можете послухати останнє його інтерв´ю ’Фактам’, краще просто зробити стерграму випадкових хвилин 10 цґйрго прямої мови і потім почитати, цікавий досвід. То не промова від спічрайтера.
Дивно, що Ви згадуєте Муженка, а забуваєте Хомчака. Таке у Вас прямо ’вибіркове’ бачення, вірю, що ’випадково’