Той Лисиця виявилося, роками і після 2014 року співпрацював з рашнею, сидів на рубльових потоках.
От учасників фільтрують на предмет роботи з рашнями, немало голів полетіло, немало скандалів було з цього приводу, а чому до журі нема таких вимог?
Лисиця вибачився, але то вже таке, поляки побачили нашу позицію щодо них.
Black Umbrella• 15 мая 2022
Ответ дляAny
Ну, у нас рік тому афілійовані із Зеленський структури за контрактом отримували згроші від каналів, які належать російському ВТБ банку (хто не в курсі, то російський банк з державним капіталом, держави РФ). Тому в нас такого у владних кабінетах зараз ..
а несколько лет назад работала еще Липецкая фабрика, платила налоги в бюджет мордора, который делал на эти деньги ракеты, которые сейчас летят на нашу страну
Для чого оце роздмухування наративу ’ах, Україна така невдячна, Польщі ножа в спину всадила!’ Кому це вигідно, задумайтесь! Поляки прекрасно розуміють, що народ України підтримав їх 12 балами! А на думку 5 членів жюрі їм насрати! І тільки кремлівські посіпаки намагаються споганити наші стосунки з поляками такими розборками. Спеціально вкидають, що поляки образились і перестануть допомагати.
Ответ дляБасина
Нажаль , таки ображаються вони((. Є знайомі в Польщі((
Ответ дляillaria-k
не смешите, Федишин дала 10 баллов из 25 - это 15 место.
Т.е. если мест 10 в результате, то -0.
Зачем нужна еще одна тема, если в первой теме все обяснили в скрине комм 136.
Т.е. если мест 10 в результате, то -0.
Це саме місця. За підсумком місць від нашого жюрі Польща зайняла 11 місце. А бали отримують лише перші 10 місць.
Chri$tinka• 15 мая 2022
Ответ дляksena555
показала типо по секрету папір з голосування, де вона ставила 10, інші дані були затерті.
То якби так було, то логічно, що середнє арифметичне точно не було б нуль
Теж так думаю. Був нуль, а потім 1 до малювала
Mira29-c3c3• 15 мая 2022
Ответ дляБасина
Я б не сказала ,що їм наср@ти.
IloveMinecraft• 15 мая 2022
Главное , что девочку 12 лет внесли на сайт миротворец. А этому можно скакать , где больше платят
Ответ дляlovely
Бо в них теж активно боти роздмухують зрадоньку. В мене теж знайомі є - всі адекватно реагують.
Але з суддями розібратись треба. Не могли вони не знати правил голосування. Британія майже одностайно у них була на 1 місці і отримала від нас 12 балів. Чи вони хотять сказати, що думали, що ставлять Британії найнижчий бал?)) Тоді ще більше до них запитань...
Распродажа СП• 15 мая 2022
Ответ дляБасина
Мій брат в Польщі. Вже більше 5 років.
Йому мовчки , без коментарів знайомі поляки присилали зранку фото голосування
Ответ дляBlack Umbrella
Ліпецька фабрика не працювала з 2015го, це самі місцеві підтвердили. Досить уже коломойські помиї лити
Ответ дляБасина
Знаєте як -ложечки знайшлися , а осадочек остався.
Може й розуміють, але 0 від України запамятається.
Ответ дляБасина
Будь-кому було б неприємно, я навіть боюся уявити нас на їх місці((.
Судді мають за це відповісти! Не може бути, що народ віддає одностайно найвищий бал, а судді цієї ж країни нічого!
Ответ дляlovely
Неприємно. Але ж не до міднародного скандалу, як намагаються роздути рашаботи, а недалекоглядні українці і поляки ведуться і підхоплюють хвилю.
Ответ дляlovely
Ну такий самий випадок у Молдови і ще в когось. Всі, (а не якісь конкретно) журі їх низько оцінили, а глядачі багато насипали.