Вот читаешь темы одна, вторая, третья и большинство девочек пишут, что муж не ценит. Так где же золотая середина? Люблю готовить, порядок, наводить уют. Но это забирает много сил. И время мало остается на себя...
МАМА НИКИТКИ-2• 17 мая 2022
Ответ дляВероника-2014
Как же это бесит! Приходим из гостей, а они - в холодильник!
А-ха-ха….в мене такий чоловік 🤣
Де б не були і що б на столі там не було - приходить і до холодильника. Спочатку бісило, дуже, але за 30 років звикла
Natalia505• 17 мая 2022
Ответ дляВероника-2014
А если женщина не хочет быть домохозяйкой?
вона заробляє собі на обід в ресторані і обслугу. Або мама на неї працює, таких варіантів зараз масса.)
Natalia505• 17 мая 2022
Ответ дляКарина Ли
Вот в том то и дело, что нужно больше времени уделять себе, пусть на одно блюдо меньше приготовить, но и себя привести в порядок, это только миф, что мужчина любит через желудок, мужчины любят глазами
Чоловік любить не очими і не шлунком, вони люблять свій комфорт. А це можуть бути будь які умови. З трех разовим харчуванням і без, з жінкою моделлю і сірою мишкою. Чоловіки різні як і жінки.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 мая 2022
Ответ дляNatalia505
Чоловік або любить, або ні. І борщі, чисті сорочки і вилізані квартири тут ни до чого.
Кидають і ідеальних господинь і ідуть до засранок.
Автор, в начале отношений готовили по очереди, потом только муж. Я изредка суп варю, больше ничего не готовлю. Но я мою всю посуду, могу почистить картошку. Я у него приди-принеси-подай
. Уборка - муж пылесосит, я пол мою. Стирка вся на мне, кроме его рабочей одежды (брюки/рубашки и т.д.). Вот я считаю так и выглядит эта середина
Вероника-2014• 17 мая 2022
Ответ дляNatalia505
Серьёзно?
Natalia505• 17 мая 2022
Ответ дляиркин
З чого ви взяли? Любов не вимірюється котлетами. Жінка просто не вміє чи не хоче чи не може готувати.
А він не вміє чи не може заробляти. Кохання не вимірюється грошима. Або він не вміє прибирати, чи виносити сміття він працює. Ви б поважали такого чоловіка? Ні ледачі жінки, ні ледачі чоловіки в мене поваги не викликають. Немає в ліні статі.))
Natalia505• 17 мая 2022
Ответ дляВероника-2014
Серьёзно?
У вас є інші варіанти як жінки вирішують свої проблеми з небажанням готувати, прибирати і тд.? Поділіться.
Вероника-2014• 17 мая 2022
Ответ дляjabka ya
Стирка?
prosto_mama_• 17 мая 2022
Ніколи не цінували.
А я після роботи цілими днями прибирала,мила,готувала. Це було непомітно.
А коли я перестала це все робити, все драяти і стало не ідеально чисто,то це зразу помітили. І тикали носом,що засранка
Natalia505• 17 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А люблять по вашому за що? Тут до чого все- і борщі, і прибирання, і виховання дітей, все важливо і гроші. Це в шлюбі зветься відповідальність, обов*язки. Ви або разом її берете і працюєте або винаймаєте обслугу на весь побут. Немає інших варіантів. Один не може все тягнути. Хоча може але недовго. А про любов до різних я так і написала ви неуважно читаєте.
Korsika999• 17 мая 2022
Я умею и люблю готовить. Но уборка, это мой страшный сон((( Поэтому убираю редко. Условный у нас так сказать порядок, или муж убирает. Я убираю иногда и чаще всего ванну туалет. Он все остальное. Но если говорить о ’ценит за быт’, то это больше за мою еду. И то, сейчас война показала, что это тоже все не важно. Важнее другое.
Natalia505• 17 мая 2022
Ответ дляprosto_mama_
Ніколи не цінували.
Поганий в вас варіант. Ви й досі разом?
МАМА НИКИТКИ-2• 17 мая 2022
Ответ дляNatalia505
Цікаво, ви як зустрілись з чоловіком він в вас відразу запитав чи будете ви прибирати, готувати, прати і заробляти гроші?
Ответ дляNatalia505
Одного невміння заробити гроші було б недостатньо для поваги. Але є знайомі сім´ї, де чоловік сидить в декреті тричі, а жінка заробляє гроші, і при тому повна повага, мир і злагода. Просто люди вміють домовлятися і вільні від стереотипів.
Мiй. Iноземець. Просто вихований так, що все сам робив в життi, тому найменше мое зусилля цiнуе. Хоча я хазяйка така собi)) особливо не заморочуюся з готовкою, рецепти всi з iнтернету.
Але в мене прямо установка зi школи була - коли менi казали, що дiвчинi треба бути хазяйновитою, щоб добре вийти замiж, я обурювалася)) i всiм казала, що мене будуть любити просто так, не за обiди i прибирання.
Так воно й вийшло.
Natalia505• 17 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні він зрозумів що я відповідальна. Готую, перу, прибираю років з 13. З 15 я живу самостійним життям. Він доречі аналогічно все вміє робити. Для нього це важливо. Він не розглядав побутового інваліда на роль дружини.
Анастасия.Я.• 17 мая 2022
Я люблю дом и быт, люблю готовить, делаю это хорошо и разнообразно. Муж ценит и благодарит, хвалит среди друзей часто. Но он и сам все отлично умеет и делает, если есть время или я не могу, это касается и быта и детей. И если у меня нет времени, сил или желания все спокойно поедят покупные пельмени, без лишних вопросов.
МАМА НИКИТКИ-2• 17 мая 2022
Ответ дляNatalia505
Мені дуже шкода жінок, яким треба бути «відповідальними» щоб їх любили.
Тут вище було порівняння з дресированими собачками.
Приготувала їсти- купили вкусняху, або ще гірше, за вушком почухали, бо Цар не стусен навіть заробити нормально, тільки забаганки має .
Natalia505• 17 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Як ви вмієте все перекрутити.
Смішно, правда. Ви починаючи з масла і закінчуючи чужою родиною шукаєте всюди якесь гівно, риєте. То натура така, чи життя так потріпало? Мені таких як ви навіть не жаль.
Flash_black• 17 мая 2022
Автор, золотая середина это когда муж и жена партнеры) оба работают, убирают и готовят. У нас я готовлю , муж подготавливает продукты, потом моет посуду. Когда я пеку что то, он просто сидит рядом, чтоб мне не скучно было)) в браке 12 лет. Если мы оба устали с работы и готовить ничего не хочется, придумаем бутерброды вкусные или что то закажем. Слушайте желания друг друга
Natalia505• 17 мая 2022
Ответ дляFlash_black
Погоджуюся з кожним словом, аналогічно.