irchik.ok• 17 мая 2022

Як краще? Зробити пластинку в Закарпатті чи їхати в Київ а потім повертатись?

Дитину веде ортодонт з Києва
Верхня щелепа розширилась- треба займатись нижньою
Але ми в Закарпатті- тут по місці ортодонт теж розширює
Ортодонт з Києва по старим відбиткам (4 міс їм) може зробити пластинку і відправити нп
Ціна в Києві 10000 грн
Ціна тут 6000 грн
Але важливо шоб вів ортодонт з Києва
автор irchik.ok • 17 мая 2022
Ответ дляАнжелика1
Не выдумывайте, детские места не будут по 800 грн
Точно
Я забула)

автор irchik.ok • 17 мая 2022
Ответ дляmammyanny
Подуріли, війна в країні, заради того щоб ортодонт не образився, тягати дитину.
Мені тут на Закарпатті порекомендували 2х ортодонтів, до них і буду записуватись.
Порекомендуйте мені теж
mammyanny• 17 мая 2022
Ответ дляirchik.ok
Порекомендуйте мені теж
Написала
автор irchik.ok • 17 мая 2022
Ответ дляmammyanny
Написала
Дякую) все зберегла
lelichka• 17 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Щось ви дороге купе знайшли. Я ось їлу в суботу додому поїздом чернівці київ купе 450.плацкарт 230
А ми їхали кілька днів тому по 860 грн одне місце. Купе звичайне. Насилу найшли квитки. З Чернівців.

Автор, може нехай вам в Закарпатті нові зліпків лікар зробить і пластину, а як вернетеся то лікар в Києві продовжить лікування?
Що за ортодонт? Можете порадити в особисті? Сину треба капу та ретейнери після зняття брекетів зробити. Дякую