irchik.ok• 17 мая 2022
Як краще? Зробити пластинку в Закарпатті чи їхати в Київ а потім повертатись?
Дитину веде ортодонт з Києва
Верхня щелепа розширилась- треба займатись нижньою
Але ми в Закарпатті- тут по місці ортодонт теж розширює
Ортодонт з Києва по старим відбиткам (4 міс їм) може зробити пластинку і відправити нп
Ціна в Києві 10000 грн
Ціна тут 6000 грн
Але важливо шоб вів ортодонт з Києва
Ціна в Києві 10000 грн
Ціна тут 6000 грн
Але важливо шоб вів ортодонт з Києва
Ответ дляЛорисель
Щось ви дороге купе знайшли. Я ось їлу в суботу додому поїздом чернівці київ купе 450.плацкарт 230
А ми їхали кілька днів тому по 860 грн одне місце. Купе звичайне. Насилу найшли квитки. З Чернівців.
Автор, може нехай вам в Закарпатті нові зліпків лікар зробить і пластину, а як вернетеся то лікар в Києві продовжить лікування?
Що за ортодонт? Можете порадити в особисті? Сину треба капу та ретейнери після зняття брекетів зробити. Дякую