Tatyana1377• 17 мая 2022

Кінець.

Були ми разом 2 роки. Він одружений, але вже років 10 з дружиною не живе, мають дорослу доньку. Та при цьому і не розлучаються.
Я 2 місяці з дитиною (не його) була закордоном, на початку травня повернулися додому, у свою власну квартиру. І поки я була закордоном він мені розказав що розлучився через військомат, але все ніяк рішення не може забрати.
Вчора посварилася остаточно зі своїм цивільним чоловіком. Він мені все стверджував, що розлучився зі своєю дружиною через військомат. І у неділю ледь обручки нам не купили. Він сказав що 20 числа отримає зарплату і купимо. І все якісь проблеми та незрозумілі перешкоди були для нашого одруження. А вчора я подзвонила у центральний РАЦС, де дівчина мені пояснила що треба з документів для одруження і запитала чи був хтось у шлюбі? Я сказала їй прізвище та дату народження чоловіка і прізвище ім´я його дружини, по батькові не пам´ятаю. І вона мені сказала, що вони у офіційному шлюбі знаходяться, ніхто не розлучався. І ще сказала, що через військомат не розлучають, тільки загс або суд.
От і нашо він мені бреше і так мене принижує? Не знаю. Мабуть все найкращий варіант шукає.
Для себе я зрозуміла, що як жінка та дружина йому не потрібна. Прийняла рішення, що розходимося, далі без сенсу такі відносини.
Підтримайте мене, дівчата, починається нова глава мого життя!
ARAIL• 17 мая 2022
Вибачте, але це Ви йому не потрібні, а не дружина.

автор Tatyana1377 • 17 мая 2022
Ответ дляARAIL
Ви уважно прочитали мій пост?
tatyana281183• 17 мая 2022
Автор себе і мала на увазі
автор Tatyana1377 • 17 мая 2022
Ответ дляtatyana281183
Автор себе і мала на увазі
Дякую, що уважно прочитали.
DreamsCome True• 17 мая 2022
Девушка, ловите от меня тапки! Вы ’ прос...ли’ ’2 роки життя’.
Решение верное приняли, главное, устоять.
автор Tatyana1377 • 17 мая 2022
Ответ дляDreamsCome True
Чому ж проспала? Досвід, почуття. Я жила і кохала. Відпускаю без образ та злості. Тільки вдячність.
ARAIL• 17 мая 2022
Ответ дляTatyana1377
Ви уважно прочитали мій пост?
А, дійсно. Дійшло))
Нащо він Вам? Не марнуйте час на брехуна і просто непорядного чоловіка.
DreamsCome True• 17 мая 2022
Не проспала, извините, а проср ..ла.
Поставили на паузу життя и вредили эмоциональному, физическому и духовному здоровью
...lana• 17 мая 2022
Так они ж так все говорят, что жена - ..., с женой не живут или в одной квартире как соседи, что детей не даёт.

Виктория1677• 17 мая 2022
А я бы добила этого сказочника. Пусть покажет бумажку о разводе.
Все могу простить, но не ложь.
Еllena• 17 мая 2022
Тю, сказочник обыкновенный. Пускай идёт вслед за русским кораблем. А вас, автор, поздравляю, вас бог отвёл от кучи дерьма. Ваше счастливое все впереди
Sakura-18cb• 17 мая 2022
Не люблю таких трусоватых мужиков. Все боится, что останется без тыла…
Ну и зачем вам такое счастье нужно?! Прогнали, закрыли за ним дверь и стройте свою жизнь дальше.
автор Tatyana1377 • 17 мая 2022
Ответ дляARAIL
А, дійсно. Дійшло))
Так я ж і написала, що прийняла рішення, що розходимося. Ви точно уважно прочитали?)
Дякую, підняли настрій)
DreamsCome True• 17 мая 2022
Ответ дляВиктория1677
Все могу простить, но не ложь.
Он и есть ложь. ’10 лет не живу с женой’. Автор, Вы со свечкой стоите?
Майстерня домашнього текстилю• 17 мая 2022
Ну, да, лапшемьот Вам попався. Все Ви правильно зрозуміли, Ви йому не потрібна. Брехунів не люблю, в мене якась патологічна неприязнь.
Лорисель• 17 мая 2022
Слава богу, що ви це зрозуміли. З 16 травня до 3 червня ретропланети. Буде відрізати все, що заважає жити.розвиватися і добре влаштовувати життя. Все що заважало. На собі вже відчула. Навіть не жалкуйте. Бо у вас буде зовсім інша людина поруч.
DreamsCome True• 17 мая 2022
Автор, как Вы вообще, и подобные Вам, на такой шаг идете? Вам кажется, что Вы нереально классная, если мужчина обещает уйти от жены из-за Вас?
Это поднимает Вашу самооценку?
Или Вы не надеетесь на встречу с неженатым или разведённым?
Вы правда 2 года верили, что он не живёт с женой?
ksenichka_ksenia• 17 мая 2022
Ответ дляDreamsCome True
Это поднимает Вашу самооценку?
Они верят что вот с ними он изменится и никогда не поступит так же. Но жизнь доказывает обратное. На чужом несчастье счастья не построишь
DreamsCome True• 17 мая 2022
Простите, очень улыбнуло’ ледь обручки не купили.’ А що завадило?)))

Лорисель• 17 мая 2022
І ще допишу. Не думайте повертатися. Бо втатите своє і пропустите те.що вам призначено долею.. То чоловік не ваш.
Лорисель• 17 мая 2022
Ответ дляksenichka_ksenia
Просто хто хоче розлучитися то не тягне 2 роки. А робить це швидко.максимум до 6 міс. А то ще й раніше. 3-4 міс
Виктория1677• 17 мая 2022
Ответ дляksenichka_ksenia
Знаю много случаев где оба были женаты, встретились, влюбились, ушли от своих законных и создали новую счастливую семью. Замужество - это не приговор на всю жизнь.
DreamsCome True• 17 мая 2022
Ответ дляВиктория1677
Феи подтянулись
Вопрос был в изначально.
Начало отношений.
Обещание разойтись: завтра, через месяц, через 3...это и есть иллюзия и отсутствие уважения к себе.
ksenichka_ksenia• 17 мая 2022
Ответ дляВиктория1677
Знаю много случаев где оба были женаты, встретились, влюбились, ушли от своих законных и создали новую счастливую семью. А потом война, она в польше, а он опять пошел по бабам.
psv142• 17 мая 2022
Я за три роки безперспективних відносин, для себе встановила правило, що якщо пів року відносини не розвиваються, закінчувати їх, і не пошкодувала. Через декілька років, знайшла чоловіка, свою половинку, який, через пів року, коли я натякнула, що не варто продовжувати відносини, якщо він досі має якісь сумніви стосовно нас. То він, через тиждень, зрозумівши, що я не маніпулюю, що це моя пожиттєва позиція, що я ціную своє життя і не хочу витрачати час на незрозумілі стосунки, зробив пропозицію. Разом вже 17років, шлюб щасливий.
DreamsCome True• 17 мая 2022
Ответ дляksenichka_ksenia
Потому что слово ’ счастливая семья’ наверное сразу не про них...
Виктория1677• 17 мая 2022
Ответ дляDreamsCome True
Феи подтянулись
Вопрос был в изначально.
Начало отношений.
Нет, я не фея.
И к автору это тоже не относится. Видно что мужик только лапшу вешает. Просто такие рассуждение о замужестве как в средневековье. У вас никто из знакомых не развозился и не женился счастливо ещё раз?
DreamsCome True• 17 мая 2022
Ответ дляВиктория1677
Нет, я не фея.
Может Вы и не фея. А автор кто? Любовница женатого мужчины. На Советчице- фея.
автор Tatyana1377 • 17 мая 2022
Ответ дляВиктория1677
Все могу простить, но не ложь.
Я казки про його розлучення 2 роки слухала. Бувало що добивала морально, але то все мені на шкоду йшло. Не хочу помсти. Відпустила.
автор Tatyana1377 • 17 мая 2022
Ответ дляЕllena
Дякую Вам!