Ви змінили своіі прогнози? ( після останніх новин про контр наступ, Ленд ліз та зупинку перемовин)
Ответ дляhappy camomile
Вчера посмотрела интервью Мосейчук с Перл.Та говорит,что до марта следующего,потом соглашение(какое-то,не мирное).Путин сдохнет к марту,но вместо него будет такое же ебобо.Жаль наших ребят.Больше ничего не добавлю,посадят в бан.Но многие,думаю,уже поняли.
Путин сдыхает ещё с прошлого года..
И болезней у него вагон..рак щитовидки, Паркинсон, больная спина, операции и тп..
Сегодня специально посмотрела их новости, руки не дрожат, не бледный, выглядел вполне прилично.
Так что надеяться на его смерть и что этим все закончится...не стоит видимо
ole4kakissa• 17 мая 2022
Изначально не верила в быстроту завершения.
Мой вариант: дай Бог к НГ что-то определиться; ’ремиссия’ возможно наступит не раньше следующей весны :(
Автор, залежить від того, що вважати перемогою. Повністю вибити їх з України і влаштувати їм принизливий розгром? Не просто так Макрон наголошує: дайте можливість їм зберегти лице. Ну не просто так. Тому що вони ще більше зариються в свої образи, у свій русизм і дібілізм. Обстрілювати нас вони зможуть і здалеку. Орків на території не буде, але будуть обстріли. Це перемога? Розгром Росії не вигідний нікому. Тому я вважаю його не буде. Бо це вдарить по іміджу, по амбіціям і т.д. Але буде планомірне довготривале витіснення. Принаймні до кінця року. США не дасть нам програти не через те, що вони такі добрі і жалісливі, а через те, що за нами уважно спостерігає Китай. Це показовий виступ ще й для Китаю - західний світ стоїть одним фронтом і свої позиції не здасть.
Олимпиада80• 17 мая 2022
Ответ дляawso1977
Ну якщо батько ваших дітей для вас лише матня - ок, але для чого на інших проектувати свої трабли?
ООО, я так і знала, що буде про батька. Батько не дозволить повертатись туди, де небезпечно. Якщо дозволяє - мотня.
А оці всі тітоньки , що виють від заздрощів на тих, хто за кордоном - виють в першу чергу через те, що жили(живуть) з мотнею, а не з чоловіком.
Катя Герман• 17 мая 2022
Ответ дляsnejs
Но что? Разве он их выпустил? Их отвезли на территорию днр, это называется выпустил?
Это называется, политика. Сложно все, нам выдают только , то что считают нужным. А мы, увы, только ждем итог этой ситуации и по нему сделаем выводы.
Ответ дляОлимпиада80
Є такі, хто заздрять безхатькам, які ходять по гуманітаркам? Люди з нормальним рівнем життя можуть його забезпечити собі зараз і в Україні
Не скоро, прогнозы можно давать когда начнут ВСУ освобождать оккупированные города, области, но пока печаль конечно, так что конца и края не видать( Плохо очень что с Мариуполем так получилось, это очень важный город для Украины, про азовцев молчу, жаль смотреть на фото, что их ждёт, не дай бог тюрьма, очень много вопросов, но ответа у меня нет(((
Олимпиада80• 18 мая 2022
Ответ дляИринаКа
Без ракет? Сирен? А це де?
Ответ дляlilu1990
Невзорова послухайте...,він те кодло знає як ніхто. Так от,він говорить,що оця дрессура ненавистю до нас вона -назавжди у них в головах...,у них записана в підкорку..., ненавидіть вони нас будуть довго.років з 50..,поки не вимруть. Потрібно створити такі умови,щоб воювать їм не було за що,а там і раша розсипеться. як СССР. ввели санкціі в 79 і через 9 років колос розпаввся.. а поки нам допомагають всим світом відбиваться від неадеекватів..,і чекати,поки результати санкцій знищать рашку, а в неадеекватів буде одна ціль- не протягнути ноги тоді і за нас забудуть....
Олимпиада80• 18 мая 2022
Ответ дляKirkaaa83
Це бред бредовий)))
Ну , кому що... Не у всіх найвища цінність життя обходити мотню, не зважаючи на ризики для дітей
Олимпиада80• 18 мая 2022
Ответ дляKirkaaa83
Так не кожна обходить, мій чоловік все робить сам в побуті, а я відпочиваю.. серйозно))
Тю... А норм чоловіки на фронті