КлараЦеткин• 18 мая 2022

Яке місто в Україні найкраще для життя і чому?

цікавить ваша думка з урахуванням багатьох факторів:
-екологія
-інфраструктура
-сфера послуг
-ціни
і т.д.

не просто "бо люблю, бо це моє рідне місто"
Ifsogirl• 18 мая 2022
Ответ дляalena2013
А не норм - это должно быть как Мариуполе?
Ну в Одессе по сравнению с перечисленными вами городами практически все нормально. Конечно, с учётом военных реалий.

Lada_333• 18 мая 2022
Ответ дляЛаодика
да уж.... советчица без анонимов почти умерла. одна тема в десять минут. ответов мало. тролли утихли. все стали вежливые и культурные. никаких обсуждений мужей, любовниц, маникюров, труселей и частоты приема душа. все чинно и благородно. было.... сейчас начнется
та ладно. Были и любовники, и пуки во время секса, и еще куча всего. Правда не в таком количестве, как раньше :))
Lada_333• 18 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна
Мій топ:Чернівці))) Одеса, Львів, Київ, Умань
Умань запущеный городок.
Муркамурковна• 18 мая 2022
Ответ дляLada_333
Умань запущеный городок.
Ага))) давно були?)
Lada_333• 18 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна
Ага))) давно були?)
рік тому. Не думаю, що щось змінилось. Дорога до Софіївки, такі тротуари, що ноги можна зламати. Без перебільшення.
В 9 вечора шукали продуктовий магазин...не знайшли.
У нас в місті магазина на кожному кроці.
Lada_333• 18 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна
Ага))) давно були?)
парк теж запущений. А новий, звичайно, дуже крутий, тут нічого не скажеш.
Муркамурковна• 18 мая 2022
Ответ дляLada_333
От чесно))) ху...йня і провокація))) магазинів стільки, шо завалитись можна... Дороги.. Нуу може десь.. Але неа... І його вже років 5 визнають одним з найкращих для життя.. Ле ви таи ноги ломали) може ви п яна були) там до цетрального входа ідеальна дорога)) з іншої сторони, де вокзал.. Теж) магазин на магазині магазином поганяє))) в общем... Я як ездок туди по 10000 раз в рік кажу вам шо.... Не согласна) абсолютно

Муркамурковна• 18 мая 2022
Ответ дляLada_333
Курс капусты• 18 мая 2022
Наш Харьков самый лучший, самый красивый, самый удобный, самый современный. К сожалению, был. И это трагедия.
Lada_333• 18 мая 2022
Ответ дляМуркамурковна
ну як все суб´єктивно. Для чого мені по вашому розводити провокації?
Ми знімали квартиру близько біля парків. Від неї до парків вулиця - це катастрофа, я кажу про тротуари, бо йшли пішки. Звичайно я не бачила все місто, але дорога до туристичної ’перлини’ мене мяко кажучи шокувала.
І в цьому ж районі ми не змогли зн6айти ні магазину, ні раніше нічого, де перекусити дітям. Крім хот-догів в парку.
Мені є з чим порівнювати, інфраструктура в Умані таке собі....
Муркамурковна• 18 мая 2022
Ответ дляLada_333
Нууу.. В Києві.. Де я живу ))) де мій бувший офіс, да і в центрі все шо ви сказали умножити на 2)) А от в Умані)) ні!) то ви в якомусь амні)) були)) нууу... Вибачте.. . Едине, шо.. Каштани в ц ентрі міста вирізали і якусь херню посадили, а так.... Для маленького міста там на 10000000% комфортно і кайфово....