Уже больше полу часа, через каждые пять минут летит и летит, страшно, громко (((( В местной группе пишут, что не наши ((( Можно уже посидеть (((
Ответ дляЮлия М1
Когда закончится?Такое впечатление что только все набирает обороты
Скоро,я вірю що скоро.Тримайтеся.Ми переможемо . Ні Бог ,ні люди не простять того,що виблядки наробили.Я тут колись писала,закінчиться війна,розповім свій сон напередодні 24 лютого.Все буде добре)Треба вірити і боротися!))
Vlada-Maria• 18 мая 2022
Ответ дляАтрика
Кацапські виродки,щоб їм до скону всцикатися від будь якого шуму...!Дівчата,тримайтеся.Скоро війна закінчиться і все потихеньку налагодиться.Треба пережити цю курву війну!!
І переживемо, і переможемо! А кацапні немитій - сцяки пожиттєві і смерть
Vlada-Maria• 18 мая 2022
Ответ дляFilomena
ЗУ йдіть до укриття. У нас пишуть, що у вашому напрямку 3 шт пролетіли
задрали уже уроди кацапські(((
Kiss the sky• 18 мая 2022
Ответ дляFinetouch
Капец((
То писали с Каспия запустили, то уже пишут с Черного моря
С Каспия ракеты, а в Чёрном море вроде авианосцы с самолётами. С.... ки ё... ные. Ненавижу.
Добрая_свекровь• 18 мая 2022
Ответ дляChernobai
Херсон?
Та у нас еще четыре часа назад отлетело, сейчас тихо
Vlada-Maria• 18 мая 2022
Ответ длячаревна
Вот бы они нас перелетели и напугали Белорусов. Ты лети лепесток
Якщо честно, то не здивуюсь від такого, а спишуть на нас. Їм вусатого бульбулятора треба в тонусі тримати
Vlada-Maria• 18 мая 2022
Ответ длячаревна
Хмельницкий и тернополь пролетели, пишут
До нас чи до львів’ян знову?
Vlada-Maria• 18 мая 2022
Ответ длячаревна
Пишуи области над которыми пролетели. А откуда, куда не пишут
Бля... чоловік тільки пішов на город бурячки і моркву просапати, з роботи відпросився((((
Vlada-Maria• 18 мая 2022
Ответ дляLyudaT
А у вас не темнеет еще?
та темніє, але коли ще? Потрохи, після роботи. Ще й ці упирі не дають(((