Чумачечая Весна• 23 мая 2022
Які ваші улюблені слова українською?)
З початку війни вирішили перейти повністю на Українську мову, але словниковий запас не дуже великий як ви з коханим чоловіком називаєте один одного, які улюблені українськи слова, що нового українською дізналися?
Для мене відкриття було лайка в бік рашистів - щоб його шляк трафив) не чула такого раніше)
ПЛЮС-МИНУС• 23 мая 2022
вчера детям пошутила про писюнкового злодия и Чахлика Невмирущого.
типа как будет маньяк по-украински и Кащей Безсмертный.
смеялись долго.
Дізналася про слово «навзаєм», та то ще до війни, оперуючий мене лікар був молодий україномовний лікар, я аж мліла від його речі.Привітала з НР його, від відповів навзаєм, так я його використовую тепер кожен день))) ( я все життя розмовляла рос) але хто звертався українскькою, старалась відповідати теж українською.
ПЛЮС-МИНУС• 23 мая 2022
Ответ дляЛеска
Ага, тільки над´яр´я
Ще люблю ,,звісно,, та говорити ,,та,, замість ага
я с компа. лень переключать раскладку.
Ответ дляmamalu
А ще-Прошу? Як не почули и треба перепитати!
Karamelka-Ольга• 23 мая 2022
Ответ дляThatsme
Маторженики і пундики - це випічка всяка) Мацьопа - малявка
Дякую за роз´яснення
Ответ дляВеснушка5
Не те щоб улюблені, але рос вони не відображають суть - влучно, доцільно, а ще дуже приємне звернення «пані», і не треба думати як сказати, щоб не образити «женщина или девушка»
Згодна, розкішне звертання! В нас викладач колись тільки так до студенток звертався: пані, панянка, панночка. Ми мліли)
Ответ дляиркин
Ну, якщо галицька говірка, мені подобається більше ’ най його качка копне’ :)
Я вас вітаю з рішенням перейти на українську. Це нелегкий шлях, але вдячний.
Ой, мені так галицький говір подобається, хто ще такий, раджу в інстаграмі знайти Віктор Самохвалов робить круті смішні озвучки на основі сцен з фільмів з галицьким говором
Mrs.Ochmonek• 23 мая 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
смеялись долго.
це не по-українськи)
злодій - це ’вор’, крадій, а не загальне - злочинець
Ответ дляСтелькаОТединицы
З початку війни в мене улюблені два слова: ’яке кончене’
І в мене)
І ще тварюки лаптєногі
Ответ дляrkp
Чкрнув.
Класна тема. Колись давно хотіла завести собі записничок і записувати українські слова які мені прикольні. Я взагалі російськомовна. Зараз намагаюсь перейти. Але вільно ще не говорю. Це як англійська -розумію, можу читати, писати але вільно, не замовчуючи говорити-ще ні
Дорогу здолати йдучи.
В нас на роботі розмовляли так ніби народжували кожне слово. Зараз війною багато перейшло на укр мову, то чую все краще в них виходить.
І зеля вже щвик жо укр, що перепитує як з укр на рос перекласти))) гуляє інтернетом десь відео.