ir.zhuck• 23 мая 2022

Виховання дівчинки. Як застерегти?

Ось і прийшов важкий час у вихованні моєї доньки. Вона дорослішає. За два місяці вже буде 8 років, а виглядає на 9-10 інколи. Тому і дорослішає швидше.
Сьогодні сталась неприємна ситуація, коли хлопці (8,9,11років) чомусь вирішили її забрати з майданчику і кудись повести. Добре, що я була поруч, що зателефонувала і вона зразу почула. А якби мене в той момент не було на майданчику?
Як це попередити? Адже такі ситуації і в знущання/згвалтування потім переростають.
Я про секс до кінця дитині ще не розказала, а тут потрібно про такі моменти пояснити. І це можуть бути і більш старші діти.
Як ви вчите дівчат своїх? Чи відпускаєте гуляти? Чи відпускаєте в гості до хлопчиків(доньку дуже запрошує хлопчик 8 років)?
Підкажіть як тут бути?
irchik.ok• 23 мая 2022
Цікаво

amoa• 23 мая 2022
Удалено администрацией...
Kristinka2106• 23 мая 2022
Ну не знаю,моей 9 она никогда без разрешения не пойдёт даже с подружкой
Immelstorn• 23 мая 2022
Повинно бути статеве виховання. Щоб дитина могла вільно про це з вами спілкуватись і задавати питання...
Норвежская_лесная• 23 мая 2022
Вы же понимаете, что не за горами подростковый возраст, когда у неё появятся свои секретики, месячные и новые знания о своём теле. Мне кажется, ваша миссия - рассказать ей обо всех процессах, также предупредить об обязательной защите
whenallissaidanddone• 23 мая 2022
Ответ дляamoa
Удалено администрацией...
А почему так грубо и ядовито?
сладкий_ноябрь• 23 мая 2022
У вас паранойя.
Мальчики в 8-11 лет это просто мальчики 2-4 класс. Какой секс простите, у них там ещё не доросло до секса.
Мальчик приглашает в гости, ну супер. Пусть идёт в гости.
Не надо искать проблема там, где ее нет.

сладкий_ноябрь• 23 мая 2022
Ответ дляamoa
Удалено администрацией...
+++*
Irina-5d24• 23 мая 2022
Мальчики ее повели показать какую-то ерунду из серии дохлого червяка или жука. Моим как раз 10 лет и поверьте, уводить девочек для изнасилований или даже не знаю, обнять в тишине, в голову не придет. Для них голая тетя - это что-то эдакое, а уж сверстниц они даже за сексуальный объект не воспринимают и нравится там каждую неделю новая. А рассказывать надо и девочкам и мальчикам т.к и первых, и вторых аж бегом педофилы уводят. Привыкнет с кем попало не ходить и когда вырастет не будет
Леди Репях• 23 мая 2022
Ответ дляamoa
Удалено администрацией...
У бахнутых родителей, увы, могут быть неадекватные дети. И в 10, и в 11. Вы не можете гарантировать, что все дети вокруг милые и безопасные.
Автор совершенно правильно хочет перестраховаться.
автор ir.zhuck • 23 мая 2022
Ответ дляamoa
Удалено администрацией...
Знаю хлопців і що вони вже починають дозрівати в цьому віці. Наймолодший тато скільки років має? 9!!!
Але якщо донька так легко пішла з цими хлопцями, то і з старшими піде тоді!
Що буде, якщо будуть хлопці 11,12,13 років? Як тоді?
автор ir.zhuck • 23 мая 2022
Ответ дляImmelstorn
Її ця тема не цікавить. Вона ще мала.
Про що мені тоді їй говорити?
MamaGalya• 23 мая 2022
Нічого не зрозуміло. Куди вона йшла з ними?
Моя ходить, на велосипедах катаються, тусуються собі де знайдуть місце. По полям бігають. Але тих хлопців я знаю.
З незнайомими якось не увляю, щоб йшла кудись. Хоча, діти, всяке може бути.
Поки про секс не турбуюсь. Хоча розмова про це була. 11 р.
І взагалі, дорослі небезпечніші.
Головне - дочка завжди повинна говорити куди і з ким йде. Це ми проходили в років 8, як сама гуляти почала. Було пару випадків( телефон не брала), то наказувала за таке. Вона знає, що треба тримати мене в курсі, і завжди брати трубку. Ці правила непорушні.
сладкий_ноябрь• 23 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
Так дело не в том, что мальчики дозревают, а в том, что ребёнок 8 лет не умеет спрашивать разрешения у вас
amoa• 23 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
хлопці дозрівають набагато пізніше ніж дівчата. Кажу це як мама хлопця підлітка і в оточенні маю багато знайомих з хлопцями такого віку.
автор ir.zhuck • 23 мая 2022
Ответ дляНорвежская_лесная
Про місячні вона знає. Звідки беруться діти також.
А ось про сам акт сексу в красках -ні.
Як і про згвалтування.
Як про такі речі говорити я не розумію!

В усіх джерелах пишуть, що потрібно вчити не говорити з чужими.
Але дитина сприймає хлопця, з яким два дні гралась вже на майданчику, як вже знайомого і легко піде з ним ....
автор ir.zhuck • 23 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
У вас паранойя.
Наймолодший тато у світі має всього 9 років!
Це вже дитина народилась, а йому 9!!!
Як вам?
автор ir.zhuck • 24 мая 2022
Ответ дляЛеди Репях
Дякую!
amoa• 24 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
Це вже дитина народилась, а йому 9!!!
Як вам?
Це не значить що всі хлопці такі. Замкніть вдома свою доньку і нікому не показуйте. Взагалі не розумію як у адекватної жінки можуть виникати подібні думки стосовно дітей.

сладкий_ноябрь• 24 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
Це вже дитина народилась, а йому 9!!!
Як вам?
Отлично. Теперь он молодой папа.
А где-то девочки замуж в 8 лет выходят, то что теперь?
У вас паранойя, это не нормально. Так каждого мальчика 9+ вы будете рассматривать как потенциального насильника и эти страхи будете переносить на ребёнка. Не удивлюсь, если потом ей трудно будет найти партнёра, так как ее с детства зашагали.
А красиво и не навязчиво у вас не получится, так как у вас панический страх основан на вашей фантазии и как мне кажется не совсем здоровой.
MamaGalya• 24 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
А ось про сам акт сексу в красках -ні.
Як і про згвалтування.
Як про такі речі говорити я не розумію!

Як це піде? Куди піде? В кущі? Додому до нього? Чи куди?
Правила встановлюйте. Якщо порушує - покарання обов’язкове. Тоді запам’ятовує добре.
Ну, і на тему довіри варто поговорити. І про зони «купальника».
amoa• 24 мая 2022
Авто подивилась ваш профіль, то виявляється ви вчителька У мене немає слів.
автор ir.zhuck • 24 мая 2022
Ответ дляMamaGalya
І взагалі, дорослі небезпечніші.
Куди вона йшла не зрозуміло. Відповісти на це питання не змогла. Її друг (8років) також не зміг пояснити чому їм потрібно було йти в ту сторону!
Там пустир і не має будинків.
Але і діти там не гуляють!

Донька сказала, що заговорилась з ними і не помітила, як вийшла з майданчику.
В нас була домовленість, що з майданчику не входити ( там розмір, К півфутбольного поля)
Норвежская_лесная• 24 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Отлично. Теперь он молодой папа.
У меня такая подруга. Ее в детстве сама так запугала, что якобы мужчина обязательно причинит боль, и вообще в отношениях все страдают, что теперь в свои 35 она одинокая невеста))) опыта совместной жизни с мужчиной и отношений у неё не было
автор ir.zhuck • 24 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
Питала дозволу, коли з дівчатами кудись хотіли піти.
А тут просто розмовляли і йшли. І за розмовою, вона вийшла і пішла
автор ir.zhuck • 24 мая 2022
Ответ дляamoa
Чомусь той 11 річний хлопчик мене сьогодні постійно дивував. Він постійно мою доньку намагався схопити і затиснути.
Спочатку думала, що мені вважається. А після намагання увести, то зрозумілля простіше.
Omerta• 24 мая 2022
Ответ длясладкий_ноябрь
У вас паранойя.
11 лет - это 6, а то и 7 класс вообще-то
сладкий_ноябрь• 24 мая 2022
Ответ дляНорвежская_лесная
У меня ж наоборот случай, когда мамка с детства ограждала от общения с мальчиками, в 16 она залетела хз от кого, в итоге родила, не выпучилась, второй брак, не удачный, третий брак тоже не удачный. Имеет пачку детей от разных мужчин и воспитывает их одна.
Я не против того, что б рассказывать детям об опасности. Я только за.
Но в случае автора, для которых мальчики 9+ лет это насильники, правильно это сделать не получится, так как автор озабочена.
Manumycat• 24 мая 2022
Про секс з дітьми потрібно говорити не у 8 років, а набагато раніше. І не тільки для того щоб пояснити звідки беруться діти, а скоріше для того щоб дитина розуміла що таке статева недоторканість, знала назви статевих органів. А щодо ситуації яку ви описали - поясніть доньці як є, що не всі хлопчики хороші і йти з ними кудись може бути небезпечно (як і з будь якими незнайомими або малознайомими людьми). І найголовніше це щоб у вас з дитиною були довірливі стосунки. І возмущьонних ’маммальчіков’ вище не слухайте)
сладкий_ноябрь• 24 мая 2022
Ответ дляir.zhuck
Да автор, вам теперь любое прикосновение будет казаться сексуальным домогательством, потому что проблема не в детях, а в вас