Веснушка5• 25 мая 2022

Май 2024

А давайте представим, что с сегодняшнего дня прошло 2 года. Где вы себя видите? Что и кто вокруг вас? Какой будет наша страна?
Чашечка чая• 25 мая 2022
Вижу нашу победу!
Не ангелы• 25 мая 2022
обычно в такое время в Египет летаю или в Турцию.
marata• 25 мая 2022
Я у вільній мирній Україні. хуйло здохло, московія розвалилася, Україну відбудовуємо і розвиваємо! 🇺🇦
happy camomile• 25 мая 2022
Полечу на море и буду там жить 2 месяца.
golublexa3• 25 мая 2022
У меня на майские всегда отпуск, поэтому я в свободной Украине и еду отдыхать и пить мин. водичку в Шаян.
автор Веснушка5 • 25 мая 2022
Ответ дляhappy camomile
На наше или заграницу?
Лучик_лучик• 25 мая 2022
Веду ребенка в садик и иду на любимую работу. В платье, на каблуках, с музыкой в наушнике. А муж делает ремонт в новой большой квартире...
happy camomile• 25 мая 2022
Ответ дляВеснушка5
На наше или заграницу?
На наше я могу хоть сейчас,но заминировано же.Сегодня я бы уже плавала в Средиземном море.Вот сижу и снимаю стресс.Пошли купили лукума,как в Турции и подгрызаю.
xthyjujhbz• 25 мая 2022
Не знаю… хочу чтоб все мои родные были живы и здоровы.. как то о каблуках не думаю..
olgabaluta• 25 мая 2022
Я в Европе, но иногда приезжаю в Киев. А чаще - в Дубай 😆 🏖
PAJAMA ROOM• 25 мая 2022
Наша перемога 🇺🇦, на кордоні з росією - насипаний вал висотою 5типоверхівку, з іншої сторони рів з водою.

Зроблю ремонт у квартирі у Ворзелі, але житиму на заході України.
olgabaluta• 25 мая 2022
Ответ дляPAJAMA ROOM

Хотелось бы, чтобы россии вообще не было...
Белоснежная• 25 мая 2022
Я даже НГ не могу представить…
xthyjujhbz• 25 мая 2022
Ответ дляPAJAMA ROOM

А у воді крокодили
PAJAMA ROOM• 25 мая 2022
Ответ дляxthyjujhbz
А у воді крокодили
Щось таке)
Я думала про піраній, але не знаю які їм умови для прожиття потрібні.
Did Panas• 25 мая 2022
Україна виграє війну у лютому-квітні місяці наступного року, потім будемо її відбудовувати, пуйло не здохне, кацапстан не розвалиться, але кацапи зрозуміють, що не така вже у них і велична країна. Наступні років 5 в Україні будуть тяжкі, далі - краще.
irina _d• 25 мая 2022
Ответ дляhappy camomile
Мы сегодня как раз должны были уже улетать в Турцию. Как раз 24 февраля собиралась оплатить путевку
malush13• 25 мая 2022
Я з чоловіком і дітьми планую в якій частині Українського Криму будемо відпочивати.
В червні 2 роки як день Перемоги,потрібно відпроситися з роботи, щоб вже другий рік поспіль поїхати покласти квіти до пам´ятного знаку Воїнам України біля Азовсталь.
Україна вільна, квітуча.....ще залишилося трішки добудувати Маріуполь і Донецьк.Росії немає- є декілька республік , Кремль ....згорів ще в далекому 2022 році.
І все добре, найтяжчі часи позаду 💙💛
PAJAMA ROOM• 25 мая 2022
Ответ дляolgabaluta
Треба знесилити їх по максимуму, щоб не повторювалося як у Чечні, а самим озброюватися.
Тоді буде байдуже, що там вони, як живуть за валом.
olgabaluta• 25 мая 2022
Ответ дляPAJAMA ROOM
Мне нравится 🥰 ход Ваших мыслей!
malush13• 25 мая 2022
Ответ дляDid Panas
Головне щоб ПЕРЕМОГА... Післявоєнний час завжди тяжкий
frumoasa17• 25 мая 2022
Я в Україні, яка перемогла та відбудовується. Рідні всі живі та цілі, здорові, ми всі разом, а я мама двох удочерених донечок.
Kusalochka• 25 мая 2022
Я в Ялте катаюсь))) всегда ездим по Украине на майские)))
Cometome• 25 мая 2022
Я сегодня завтра не вижу, какой там 2024
Kolibri_18• 25 мая 2022
Ось варіант позитивних, сміливих мрій.

Україну відбудовують найкращі архітектори світу. Маріуполь відбудували в стилі австралійського Сіднея, Харків - в стилі сучасних міст. В Херсонську область пішло багато інвестицій на розвиток сучасних с/г технологій.

Росія в стагнації, розвалилася на шматки. Росія стала країною-ізгоєм, і її нація розділяє цю долю.

Наша армія створила спец загони, які кваліфікуються як найкращі армії світу. Як французській легіон. Обороноздатність країни тримається на високому рівні. За ракетними установками ’Нептун’ - черга з іноземних замовлень на рік вперед. Україна - в складі ЄС. Після капітуляції росії Україну прийняли в НАТО в пришвидшеному режимі. На кордоні з рашою і РБ - висока стіна. В країні масово імплементовують зелені джерела енернії: наставлено вітряків, сонячних батарей. Донецька і Луганська область - повернулася в повному складі. Крим подав заявку на повернення в Україну сам.
ksusha1155• 25 мая 2022
Ответ дляgolublexa3
Шаян люблю))) зараз все зачинено у них((
Rikitikitavi_2022• 25 мая 2022
Всех психованных замочат - станет тихо и спокойно.
sofine• 25 мая 2022
Перечитала всі ваші мрії, дівчатка. Ви такі класні)) нехайсі здійснять всі ваші бажання, нехай розквітне Україна
OurFashion• 25 мая 2022
Май, солнечно и зелено, поют птицы и Украина давно победила, мы стали крепче, увереннее, сплочённее и поменяли ценности. Наша армия -пример для всего мира, она снабжена всем необходимым и у них хорошие зарплаты
Я счастлива от того что родные и близкие рядом и здоровы, прилагаем все усилия что бы дочь отправить на обучение зарубеж
Жули-ули• 25 мая 2022
Ответ дляDid Panas
Вижити б при цьому