Купила первый раз на пробу за 15 гривен большой пучок. Нашла в интернете рецепт "куриный суп из шпината" - сейчас попробую стебли в суп положить. Зелени (без стеблей) полная миска, не знаю куда деть...
Ответ дляShellyBelly
Розказую)
Три яйця і 140 г.цукру і 10 г.ванільного цукру взбиваєте міксером як на бисквіт(до пишної маси). Окремо в чаші блендері або погружним блендером збиваєте 200 г.шпинату свіжого, 100 г.олії , цедру 1 великого лимону або двох невеликих,20 мл.лимонного фрешу до однорідної емульсії. Прям збити потрібно так,щоб крупинок шпинату не залишилось(погружним блендер справляється краще аніж в чаші). Коли яйця з цукром збились до пишності в декілька етапів влити шпинатну масу,акуратно розміщуючи зверху вниз,щоб тісто не осіло. Потім в декілька етапів через сито додати 220 г борошна і 12 г.розпушувача і такими самими рухами зверху вниз ввести все борошно( як на звичайний бисквіт). Вилити в форму застелену пергаментом. Можна в роз´ємну,можна на деко,дивлячись на що потрібно і якої товщини. Зверху можна покласти малину(200 г),вона нереально запікається в цьому бисквіт,не тече абсолютно,на ’жабу’не перетворюється,просто додає кислинку. Якщо на стандартне деко,то 170 градусів хвилин 15-18. Якщо в роз´ємній,то бдовше потрібно випікати. Я тут вже показувала,ось такий от він виходить
Дуже дякую! Обов´язково спробую!
Дещо, малини в мене немає - але я ще у четвер домовилася з сотрудницею що я у неї клубнику куплю у понеділок.
Думаю, що якщо я у ций рецепт додам клубнику, перетерту на блендері замість малини - смак теж буде добрий.
Дякую вам!

ShellyBelly• 28 мая 2022
Ответ дляПодруга жизни
Дуже дякую! Обов´язково спробую!
Дякую вам!

Ні,не добавляйте,ягода має бути цілою,а не перетертою. І полуниця не годиться. Малина/смородина-так. Тоді краще без ягід,теж буде смачно. Готуйте з задоволенням
Ответ дляThatsme
Блини, запіканки будь-які, суп-пюре, додати в зелений борщ, припустити і яєчню в ньому посмажити. Я рибу запікаю на шпинаті завжди
Дякую!

Розкажіть, будь ласка, із подробицями, як взагалі можна запікати рибу на зелені?
В мене риба запечена завжди пресна. Я Її зверху приправами трушу для себе і чоловіка - а от дітям приправ не даю, їм пресно.

Ответ дляShellyBelly
Дякую дуже!

Ответ дляПодруга жизни
Дякую!

Накладаєте у форму шпинату скільки є, зверху на нього вкладаєте рибу, яку хочете (вчора в мене була скумбрія ціляком, наприклад), збризнули лимоном, олією, сіллю і приправою (моя улюблена - для риби від Приправки) і печете собі. На свята робила шпинат, зверху філе лосося, сіль, приправа, лимонний сік, запеклося хвилин 10, залила вершками або сметана+вода, або сметана+вода+плавлений сирок і допікаєте. Ну але це вже шик зараз)
iriiiiiiin• 29 мая 2022
Ответ дляElani
салат
пицца со шпитаном вкусная если сыр есть (без мяса только)
Напишите пожалуйста что ещё кроме шпината?
iriiiiiiin• 29 мая 2022
Ответ дляcoloritka
Млинці зі шпинатом
Это тесто на блины взбить вместе со шпинатом?
Ксенияяяяя• 29 мая 2022
Ответ дляBubochka_
Мне такое подходит
Можете немного подробнее описать.
Какое мясо кладёте? Уже готовое или сырое?
Можете немного подробнее описать.
Клала дрібно порізану курку, все сире, додала трохи тертого сиру і збите яйце з молоком та спеціями, щоб не сухо було. Мені ще подобається з грибами і перцем. Якщо брати свинину, думаю, спочатку можна трохи присмажити.
Все на око і без рецепту. Був зайвий щавель і пачка тіста, решта - фантазія).
Ответ дляКсенияяяяя
Дякую