Маю Сертифікат Брокард.
Але не маю настрою обирати.
Який купити, щоб не стояв, а користуватись.
Які зараз популярні з ароматів ?
Шкода, втратити сертифікат…
Але не маю настрою обирати.
Які зараз популярні з ароматів ?
Шкода, втратити сертифікат…
World Shop• 29 мая 2022
дивлячись на яку суму сертифікат
У мене був на 1000 грн,то там доплатити за банальний арманд басі стільки треба було,що за ці гроші на мейк я би їх два купила
Взяла блиск шанель,щоб якось хоч використати
svetla2201• 29 мая 2022
Ответ дляWorld Shop
дивлячись на яку суму сертифікат
Згодна з вами, навіть з сертифікатом в Брокарді дорожче виходить, ніж на Мейк ап.
бу ба бу ба бу• 29 мая 2022
Ответ дляGrga
Як він розкривається? Всі його дуже хвалять
Мені дуже смачний, є нотки цитрусової свіжості і нотка білої замші, що робить його не банальним і бархатистим.
Татьяна -3329• 29 мая 2022
Ответ дляMargenta
популярні?
я ніколи не візьму ті шо начебно популярні, щоб однакові всі ходили. Тому люблю нішу.
Посоветуйте ваш бестселлер. Тот что есть у вас постоянно или нравится очень.
Наталья-Реся• 31 мая 2022
Як я розумію автора-))) Сама отримала від дітей на Новий рік сертифікат на 1500грн, тут тем було багато, я теж радилась, почала купувати відливанти і пробніки, підсіла конкретно.
Візьміть до уваги, що ціни є зі знижками і на такий товар Ви не зможете використати сертифікат. Це просто не вкладалося в логіку, особливо тоді, коли бачила ціни в інших магазинах.
В підсумку я взяла собі Лайт блу інтенс (зараз думаю, що треба було взяти просто Лайт блу), взяла з доплатою близько 646грн, за 2146 грн при тому, що можна було б вполовину дешевше знайти. Дорожчі я не була готова брати.
Тепер раджу Вам - треба їхати і особисто обирати, обов’язково трохи підготуйтеся про напрямок групи ароматів, відмітьте собі більш комплементарні і які на всі випадки життя.
Колись мені один з магазинів парфумерії дав свій список самих популярних ароматів, зараз з телефону накидаю Вам варіантів.
Наталья-Реся• 31 мая 2022
Але ж мені дали не ті, що зараз популярні, а ті, що безпрограшно продаються, я скринила опис піраміди ароматів
Наталья-Реся• 31 мая 2022
Більш сучасних парфумів Вам написали і напишуть ще, зробіть список, щоб Вам захотілось затестить і йдіть обирати, удачі Вам