курасаны• 47 минут назад
Недавно советовалась с вами на счёт мороженицы.
Сегодня мне ее подарили))
Вечером буду тестировать. Моему счастью нет предела
Мейк-ап форева• 43 минуты назад
Ответ длякурасаны
Вот моя мечта последних пару месяцев
Дайте контакты дарителя
курасаны
• 42 минуты назад
Ответ дляМейк-ап форева
Дайте контакты дарителя
Моя собственность уже как три года))
Приму в дар• 30 минут назад
Ответ длякурасаны
Моя собственность уже как три года))
Вы рабовладелец?🤯
Ухахайкина• 29 минут назад
Вітаю, класна штука, але щоб зробити його треба хороші вершки, в мене саме класне було з домашнього молока, дійсно дуже смачне
курасаны
• 27 минут назад
Ответ дляУхахайкина
Вершки не проблема, але планую робити на молоці, йогурті, протеїні і ТД. Хочу навпаки, меньш калорійне.
Ухахайкина• 15 минут назад
Ответ длякурасаны
воно по густині не вийде на молоці
буде не як морозиво
Ухахайкина• 12 минут назад
може у вас модель така що на молоці вийде, в мене зовсім не такий принцип, шача з креоном, туди заливаються вершки, і воно їх на малій швидкості крутить, за 30хв виходить морозиво
але коли не змогла купувати домашнє молоко, не виходило з магазиного, ні з вершками 5-10-15%