Ms. Похвала• 29 мая 2022

BB який найкращий

Шкіра комбінована. Шукаю ВВ з спф, щоб вирівнював шкіру, можливо з мікрочастинками для сяяння.
Купляла мішу в бордовому тюбику - не зайшов зовсім...
Блинчик Мой• 29 мая 2022
Сподобався Soskin, але він без мікрочастинок.
Вже давно підписана в інсті на Aslaboratory, там косметика різних брендів, і власниця показує часто на собі різні bb. В неї комбінована шкіра

ПоЗиТиВнАя• 29 мая 2022
Мне из азиатских ни один не подошел, я пробовала штук 30, благо у них пробники есть.
Тоже в поиске, Люмене заканчивается, а в новых тюбиках мне не то
Bonya_A• 29 мая 2022
Мені краще генозис бб немає
Сумчатая кошка• 29 мая 2022
Люмене блюр или сс крем
AstoriaT• 29 мая 2022
Маріфреш спробуйте, зараз це мій фаворит
ВЫВсеВрете• 29 мая 2022
Erborian)
железный занавес• 29 мая 2022
Кико пользуюсь, очень нравится
myatenok• 29 мая 2022
У кожного свої вимоги, але мене влаштував Holika Holika Mouisturing та Holika Holika Bouncing зараз користуюсь
nastenka.skoromnaya• 29 мая 2022
Мне бб от Миши тоже не нравится, случайно из корейских попробовала бюджетный eyenlip cotton bb perfect, у меня оттенок 23, кожа комбинированная и светлая - финиш слегка сатиновый, мне такой нравится, не липнет, хорошо подстраивается, перекрытие среднее и довольно таки естественный вид. И есть спф 50. Короче сейчас моя любофф)

автор Ms. Похвала • 30 мая 2022
Дякую всім, дівчата 💐