ну щоб жо не росла і бока.
від дрождів росте найбільше?
Ответ дляЮся шопоголик
Хлебцы)
я про домашню випічку й готовку.
не написала.
opium_black• 29 мая 2022
Мені здається, що звичайні млинці. Цукру мінімально кладіть, загортайте в них сир з зеленню, а не м´ясо або варення.
opium_black• 29 мая 2022
Ответ дляtarveldy
171 к, в одному млинці 20-30 г
Це щось дофіга. В цукрі 400 кКал на 100 грам. В млинцях не може бути більше. Сало чула, що 600, але точна не знаю, т.я. не їм його
opium_black• 29 мая 2022
Ответ дляtarveldy
171 к, в одному млинці 20-30 г
Якщо мали на увазі 171 на 100 гр, тоді згодна.
Якщо взяти 2 млинця, порізати, щоб було 4, загорнути з 80 гр сира, якій 145 кКал на 100 гр.
Виходить 200 кКал, це ще не багато на сніданок
Анастасия2011• 29 мая 2022
Рисове, кукурудзяне та цільнозернове борошно. Замість олії соняшникової-трішки оливкової, замість цукру-мед. Сметану 10% додавайте, молоко 1,5%.
o.shalneva• 30 мая 2022
Поправляются от количества съеденого ,а не от дрожжей..от количества сахара и жира .
Галетное тесто погуглите( мука,раст масло,разрыхлитель и мука) ,а сахар можно в начинку добавить.