Точная копия плова• 29 мая 2022

Відчуття сорому та тривоги

Колись у років 9 чи 10 років я побачила як цідять сок березовий і хотіла налити собі, мене побачив один хлопець і сказали що його краду, він же розповів батьом дітям що жили у селі і навіть сестрі вона звісно мене спитала чи це правда і т д. Я оправдалась, мамі звісно нічого не говорили. І якось я це забула. Но пройшло 22 роки як нізвідки виплив цей спогад і з ним велике відчуття сорому та тривоги і останні дні тільки те й роблю що прокручую, що я робила і навіщо і взагалі мені був той сік, що про мене подумали? Як заспокоїтись ? Як перемкнутись із цього спогаду
МЕСТО_Встречи• 29 мая 2022
Делом заняться
автор Точная копия плова • 29 мая 2022
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Делом заняться
Дякую
КликОЛЬКА• 29 мая 2022

Цікаво, де ви зараз знаходитесь?
Хочу до вас. Туди, де є час перейматися такими дурницями.
Пушка заряжённая• 29 мая 2022
Ответ дляКликОЛЬКА

Цікаво, де ви зараз знаходитесь?
Так у вас тут непогано виходить
В шоколаде• 29 мая 2022
в мене часто таке буває згадую якусь подію і стає соромно хоча в момент події не відчувала, особливо перед сном, способу боротьби не знайшла
автор Точная копия плова • 29 мая 2022
Ответ дляКликОЛЬКА

Цікаво, де ви зараз знаходитесь?
Можливо вам це дурниці, а мені дуже ні
sv_y• 29 мая 2022
Ну с чувством стыда еще туда сюда, а вот почему чувство тревоги вас накрывает? Опасаетесь, что тот пацан вас найдет?
Пушка заряжённая• 29 мая 2022
Прийміть цей сором, прокрутіть цю ситуацію максимально в деталях, що тоді відчували. Навіть, якщо ви хотіли той сік вкрасти
Тоді ви були дитина, навіщо зараз з позиції дорослої оцінювати той випадок.
Басноплетка• 29 мая 2022
Ответ дляВ шоколаде
В мене теж часто так буває.
Тоді згадувала і зараз. Воно саме. В потім тривога
tatyana281183• 29 мая 2022
Це непрожиті емоції.пройдуть всі стадії прийняття і пройде.треба час.не підгоеяйте себе.психіка сама справиться.пррсто тоді хотіли скоріше все замулити,владнати і забути,а зараз підсвідрмість чомусь підкинула цей спогад,був якийся трігер,що призвів до повернення до спогаду.Ви зараз доросла та сформована,з мораллю та стереотипами.засуджуєте себе як доросла.а треба прийняти факт,прийняти свої емоції і пробачити і прийнчти в собі внутрішню дитину.Бадаю Вам душевного спокою,та тиші в голові.це дуже приємні відчуття.коли нічого не турбує і тобі просто добре)))
Бауди на ауди• 29 мая 2022
Дитячі травми переходять в дорослому життя в стан тривоги і з цим потрібно працювати. Можливо це епізодичний стан і само по собі минеться. Ставте собі цілі в житті. Заведіть щоденник і пишіть туди свої задачі. Це один із способів подолати такий стан.
Ms. Доброта• 29 мая 2022
Ответ дляТочная копия плова
Можливо вам це дурниці, а мені дуже ні
В дитинстві я вкрала ляльку у подруги, її мама пристидила мене. Благо батькам не розповіла. Більше ніколи в житті я не брала чужого. Було то й було, навіщо мусолити себе за дитячі помилки?
Мини-бикини• 29 мая 2022
Ответ дляMs. Доброта
І в мене таке було. У друга вкрала, а потім ще йому показувала
Але вже не соромно, но деякий час було як у автора.
Мене ніхто не викрив, самій через деякий час було дуже соромно. Більше ніколи в житті чужого не брала.
автор Точная копия плова • 29 мая 2022
Ответ дляtatyana281183
Ви дуже влучно сказали. Я будучи дорослою завжди на строні дітей, і думаю якби я це розповіла дорослим вони мене підтримали
автор Точная копия плова • 29 мая 2022
Ответ дляsv_y
Та ні, що осуджують чиилсуджували, насміхались, коли бачуть десь то про це згадуть і по очима говорять про мій учинок
автор Точная копия плова • 29 мая 2022
Ответ дляMs. Доброта
Я не розумію чому я це пригадала но відчуття ті ж самі що й були
Добрый Йиннот• 30 мая 2022
Якась ситуація чи фізичний чинник запустили спогади. Пошукайте спільні риси між минулою ситуацією та сучасним фактором-провокатором.

Людина часто спирається на події минулого, будуючи нові й нові сценарії.
Ви вважаєте, що ваше життя стоїть на хиткий основі під кодовою назвою ’Банка соку’.
Наче події нашаровуються, але тримаються величееееезним пластом на малеееесенькій банці. Наче все от-от почне сповзати й розіб´ється, зісковзнувши з тієї банки.

А насправді? Банки давно немає. Погляньте туди, у давнину.
Нові пласти життя поглинули ту банку. Скляну банку час давно вже розтер, перетворивши на пісок. Той пісок змішався з іншими пісками та ґрунтами минулого. Там вже ростуть квіти.

Нічого не сповзе. Все міцно тримається. Ще й квіти ростуть. Ви хороша.
автор Точная копия плова • 30 мая 2022
Ответ дляДобрый Йиннот

Дякую, ви так зрозуміло пояснили в яку сторону мені рухатись
Добрый Йиннот• 30 мая 2022
Ответ дляТочная копия плова