lesmille• 31 мая 2022

чи буде опалення в країні взимку?

Прочитала в одній темі повідомлення і задумалась...
Як ми будемо зимувати?
Вугілля не буде поставлятися через ситуацію з морем і портами.
Запаси газу скінчуються.
Вибачаюсь,якщо нагнала паніки,але дуже непокоїть це питання.
Які в кого думки?
-Len-• 31 мая 2022
Вирішили поставити твердопаливний котел.
@nn@tu• 31 мая 2022
Ответ дляМіражана
То треба було так і написати в заголовку теми - тема для переселенок, які з за кордону будуть кричати яка тут зрадонька оО
тема как раз для тех кто остался в раскуроченных городах. Это вы не с той стороны читаете, вам везде зрада влади мерещится
автор lesmille • 31 мая 2022
Ответ для@nn@tu
Забейте,я неадеквашку в блок посадила.
lisulya• 31 мая 2022
Ответ дляМіражана
А чого для переселенок? Я от теж вже неодноразово думала що чекає нас взимку. Всі хочуть від Європи газового ембарго, але до нас газ іде з Європи. Вистачить власного видобутку? А чого раніше не вистачало ж?
І я хочу розуміти як готуватись вже зараз, бо міняти систему опалення в будинку то зовсім не дешеве задоволення. І не швидке.
А поради про ’купити дуйчик’ відверто смішать.
Pryhead• 31 мая 2022
Ответ дляKalinaira
А если газа не будет ? На голову тот кирпич примотать ?
Ну, можете собі примотати, якщо Вам допоможе. Вихід є завжди, просто написала приклад , як в 90-х виживали. Плюс газ в плитах буде, бо Україна видобуває достатньо газу для простих споживачів.
Чи Ви з розряду - все пропало?!
Ирина 2013• 31 мая 2022
Ответ дляlesmille
Забейте,я неадеквашку в блок посадила.
Я тоже,сидит на Западной,кнопки жалоба жмет и умничает,думает там Бога за бороду ухватила
LyudaT• 31 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Більшість кондиціонерів, які працюють на підігрів розраховані мінімум до -5
Дайкін розрахований до -10
Инверторные до -15 - -20.
@nn@tu• 31 мая 2022
а вообще буржуйку наверное нужно иметь в загашнике она от электрики не зависит, дров каких то можно пойти в посадку нарубить в крайнем случае. В своем доме легче, есть выбор котел или в крайнем случае камин или печку сделать можно.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляlisulya
Вам щоб міняти щось в системі опалення скоріш за все потрібно проект в газовиків робити. Бо ви ж від газового опалення назавжд відмовлятися не будете.
А це довго і дуже затратно. Думаю, що сам котел буде дешевше купити, ніж проект замовляти
местная• 31 мая 2022
Ответ для-Len-
Який саме? Порадьте. Чула що вони дорогі якщо якісні. Насправді дуже актуальна тема.
Lina 75• 31 мая 2022
Мы наняли печника, делает печку нам , там готовить кушать можно и обогревать комнату., почему то уверенна что зимой будет треш и нужно быть готовой
vgostyahudruzey• 31 мая 2022
надеюсь на теплый пол и кондиционеры (в инструкции написано работают до -15, еще не проверяли).
Olga_72• 31 мая 2022
Ответ дляAlve
Звідки така впевненість?
Потому что мы до сих пор экспортируем электроэнергию.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ для Полячка
а я вчера читала, что в Харькове ТЕЦ хочет закрыться

https://delo.ua/uk/energetics/xarkivska-tec-5-zupi...

видать им еще укргаз не дали, буду знать
А ТЕС хіба на газу працюють? Чогось мені здається, що на вугіллі чи іншому твердому паливі.
І в більшості міст з опаленням буде доволі велика проблема, бо газ буде, а ось центральне опалення під великим питанням .
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляlisulya
Немає в нас газу з Європи. В нас газ також російський. Чи думаєте, що в трубі двосторонній рух?
Чи може ви володієте іншою інформацією? То поділіться з оточуючими, де це в нас новий трубопровід побудовано?
ok1904• 31 мая 2022
Ответ дляOlga_72
Наче перемкнули ел.мержі перед вторгненням
Alve• 31 мая 2022
Ответ дляOlga_72
Да , и при этом всю прошлую зиму уже были веерные отключения в Харьковской области. У меня родители постоянно сидели без света еще до войны.
Лорисель• 31 мая 2022
Ответ дляvivabon
Ви про Київ? А в мене за тиждень рожеві окуляри спали(( І що метро- повтривога всіх на станцію висадили і сиди мержни годину, за бензином в субботу 6 годин стояла з 5 ранку їздила шукала по городу і таких як я були сотні машин- такого двіжу у Києві у вихідний день ще не було(( і до війни,ціни космос на продукти, на ринках ціни просто заоблачні, роботи немає. А то що людей повно, то де вони - я живу на Дружби Народів - машин як раніше немає, в Новусі полупусто і цінники((( Чого приїхала? А- вікна помила.
Ціни скрізь дорогі. Я приїхала-мене викликали на роботу. Живу в центрі. Людей мільярд. Працюю теж в центрі. За лівий берег і окраїну не знаю. Може.там немає. Але на Печерській влізти не можна. На Шулявській теж в метро зранку пропускають люди вагони.бо влізти нікуди.
Лорисель• 31 мая 2022
Ответ дляМіражана
Як ніде? В нас є український газ, який вистачає на потреби населення.
Прийде зима-побачите
Olga_72• 31 мая 2022
Ответ дляAlve
До этого были поставки в Харьковскую через Рашу. Не было общей системы Мы им, они нам взаимозачетом. Начался шантаж и разрыв договоров. К тому же часть системы принадлежала бенифициарам из Раши. Сейчас мы вошли полностью в Европейскую Энергосистему. До конца года Украина получит сколько то (Цифру не помню, но она огромная), миллиардов долларов целевых на обновление энергосистемы. У Раши заберут облэнерго. Весь мио настроен на то, что вместо газа Вся Европа включая Украину перейдет на электричество.
Olga_72• 31 мая 2022
Ответ дляМіражана
Ой дійсно, чого це люди Артемсіль скупають, все ж добре. Про Азовсталь мовчу.
В АТБ соль привозят каждый день. На панике народ гребет. Каждый развлекается как может. Артемсоль не единственный завод по производству соли. Запасы соли в Украине очень большие. Ну будем покупать не в картонных упаковках, а рассыпную соль.
Оксана-004e• 31 мая 2022
Ответ дляAlve
Влада міста заявляє ’ в зиму 23/24 ми будемо з новими котельнями’ . Сміливості ні в кого немає сказати ’ народ, ми херова влада,ми не знаємо , як отопити місто без тец, буде жопа, готуйтесь вигрібати якось самі, бо в мера будинок і проблеми мешканців квартир його мало колишуть.’
Велыкэ будивництво котелень?
Masushki2• 31 мая 2022
Ответ дляPavelolka
Решайте проблемы по мере поступления.
готовь сани летом
Masushki2• 31 мая 2022
Ответ дляlisulya
слушаю одну девушку, то она просит не замораживать продукты на зиму.
Будут проблемы с электроэнергией.
Леди Репях• 31 мая 2022
Ответ дляlesmille
Денег у людей нет менять проводку. и в мирное время это было недешево, а сейчас и подавно
Вот-вот. Тёплые полы, кондиционер...У моей мамы и у моего дедушки нет всего этого. И я думаю таких людей много.
Ola_la-d152• 31 мая 2022
Ответ дляsinolga1408
на самом деле вопрос у автора правильный, поскольку об этом действительно нужно задумываться летом.
я вот свои идеи высказала, и задумалась, и в уме на всякий случай держу, что в квартирах мы заложники, а вот в доме - нет, дом автономней.
сейчас я арендую квартиру с инд.газовым отоплением, и варианта у меня нет.
а у кого центральное отопление, то генерирующие тепло станции и на торфе могут работать. хотя вонидло от него жуть.

а я вот да, буду заложницей, но хотя бы 1 комнату обогрею. пошла думать :)
Индивидуальное газовое отлично. буду такую же квартиру снимать к зиме. кондер вобще очень экономно греет по сравнению даже с довоенным центральным отоплением. Замечательно иметь возможность выключить газовое и греться электричеством. А вот тем кто на центральном, думаю такие платежки прилетят этой зимой... и никак его не откажешься использовать в старом фонде.
Alve• 31 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Якось так. Але її вже знищили
Shaan• 31 мая 2022
Ответ дляЛорисель
Тиждень як повернулася із закордону. Хоча нам там було дуже добре. Ні,кого жаху тут неиає. Людей повно. Зранку в метро влізти не можна.
Влезть нельзя, потому что интервалы в метро стали намного больше, чем были раньше в час пик, а не потому, что народ весь вернулся....
Оксана_12• 31 мая 2022
Ответ дляlesmille
Смешная шутка. И всю квартиру или частный дом спасет обогреватель?
Приватний будинок???? Дрова вам у поміч.
Наталья-Реся• 31 мая 2022
Про буржуйку реально думаю уже і я, але що у нас в Ірпені, що у мами, де я зараз в евакуації - панельні багатоповерхівки, крім того, чим топити, треба мати систему вентиляції і вихід труби так, щоб це не заважало іншим жителям. Колись ми думали про дачу, то зустрічали в Епіцентрі дуже пристойні гарненькі пічки. Треба подивитися, що є зараз. Ближче до осені буде попит.