Прочитала в одній темі повідомлення і задумалась...
Як ми будемо зимувати?
Вугілля не буде поставлятися через ситуацію з морем і портами.
Запаси газу скінчуються.
Вибачаюсь,якщо нагнала паніки,але дуже непокоїть це питання.
Які в кого думки?
Як ми будемо зимувати?
Запаси газу скінчуються.
Які в кого думки?
Ответ дляМіражана
То треба було так і написати в заголовку теми - тема для переселенок, які з за кордону будуть кричати яка тут зрадонька оО
А чого для переселенок? Я от теж вже неодноразово думала що чекає нас взимку. Всі хочуть від Європи газового ембарго, але до нас газ іде з Європи. Вистачить власного видобутку? А чого раніше не вистачало ж?
І я хочу розуміти як готуватись вже зараз, бо міняти систему опалення в будинку то зовсім не дешеве задоволення. І не швидке.
А поради про ’купити дуйчик’ відверто смішать.
Ответ дляKalinaira
А если газа не будет ? На голову тот кирпич примотать ?
Ну, можете собі примотати, якщо Вам допоможе. Вихід є завжди, просто написала приклад , як в 90-х виживали. Плюс газ в плитах буде, бо Україна видобуває достатньо газу для простих споживачів.
Чи Ви з розряду - все пропало?!
Ирина 2013• 31 мая 2022
Ответ дляlesmille
Забейте,я неадеквашку в блок посадила.
Я тоже,сидит на Западной,кнопки жалоба жмет и умничает,думает там Бога за бороду ухватила
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляlisulya
Вам щоб міняти щось в системі опалення скоріш за все потрібно проект в газовиків робити. Бо ви ж від газового опалення назавжд відмовлятися не будете.
А це довго і дуже затратно. Думаю, що сам котел буде дешевше купити, ніж проект замовляти
vgostyahudruzey• 31 мая 2022
надеюсь на теплый пол и кондиционеры (в инструкции написано работают до -15, еще не проверяли).
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ для Полячка
а я вчера читала, что в Харькове ТЕЦ хочет закрыться
видать им еще укргаз не дали, буду знать
А ТЕС хіба на газу працюють? Чогось мені здається, що на вугіллі чи іншому твердому паливі.
І в більшості міст з опаленням буде доволі велика проблема, бо газ буде, а ось центральне опалення під великим питанням .
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляlisulya
Немає в нас газу з Європи. В нас газ також російський. Чи думаєте, що в трубі двосторонній рух?
Чи може ви володієте іншою інформацією? То поділіться з оточуючими, де це в нас новий трубопровід побудовано?
Ответ дляvivabon
Ви про Київ? А в мене за тиждень рожеві окуляри спали(( І що метро- повтривога всіх на станцію висадили і сиди мержни годину, за бензином в субботу 6 годин стояла з 5 ранку їздила шукала по городу і таких як я були сотні машин- такого двіжу у Києві у вихідний день ще не було(( і до війни,ціни космос на продукти, на ринках ціни просто заоблачні, роботи немає. А то що людей повно, то де вони - я живу на Дружби Народів - машин як раніше немає, в Новусі полупусто і цінники((( Чого приїхала? А- вікна помила.
Ціни скрізь дорогі. Я приїхала-мене викликали на роботу. Живу в центрі. Людей мільярд. Працюю теж в центрі. За лівий берег і окраїну не знаю. Може.там немає. Але на Печерській влізти не можна. На Шулявській теж в метро зранку пропускають люди вагони.бо влізти нікуди.
Ответ дляAlve
Да , и при этом всю прошлую зиму уже были веерные отключения в Харьковской области. У меня родители постоянно сидели без света еще до войны.
До этого были поставки в Харьковскую через Рашу. Не было общей системы Мы им, они нам взаимозачетом. Начался шантаж и разрыв договоров. К тому же часть системы принадлежала бенифициарам из Раши. Сейчас мы вошли полностью в Европейскую Энергосистему. До конца года Украина получит сколько то (Цифру не помню, но она огромная), миллиардов долларов целевых на обновление энергосистемы. У Раши заберут облэнерго. Весь мио настроен на то, что вместо газа Вся Европа включая Украину перейдет на электричество.
Ответ дляМіражана
Ой дійсно, чого це люди Артемсіль скупають, все ж добре. Про Азовсталь мовчу.
В АТБ соль привозят каждый день. На панике народ гребет. Каждый развлекается как может. Артемсоль не единственный завод по производству соли. Запасы соли в Украине очень большие. Ну будем покупать не в картонных упаковках, а рассыпную соль.
Оксана-004e• 31 мая 2022
Ответ дляAlve
Влада міста заявляє ’ в зиму 23/24 ми будемо з новими котельнями’ . Сміливості ні в кого немає сказати ’ народ, ми херова влада,ми не знаємо , як отопити місто без тец, буде жопа, готуйтесь вигрібати якось самі, бо в мера будинок і проблеми мешканців квартир його мало колишуть.’
Велыкэ будивництво котелень?
Ответ дляlisulya
слушаю одну девушку, то она просит не замораживать продукты на зиму. Будут проблемы с электроэнергией.
Леди Репях• 31 мая 2022
Ответ дляlesmille
Денег у людей нет менять проводку. и в мирное время это было недешево, а сейчас и подавно
Вот-вот. Тёплые полы, кондиционер...У моей мамы и у моего дедушки нет всего этого. И я думаю таких людей много.
Ola_la-d152• 31 мая 2022
Ответ дляsinolga1408
на самом деле вопрос у автора правильный, поскольку об этом действительно нужно задумываться летом.
я вот свои идеи высказала, и задумалась, и в уме на всякий случай держу, что в квартирах мы заложники, а вот в доме - нет, дом автономней.
сейчас я арендую квартиру с инд.газовым отоплением, и варианта у меня нет.
а у кого центральное отопление, то генерирующие тепло станции и на торфе могут работать. хотя вонидло от него жуть.
а я вот да, буду заложницей, но хотя бы 1 комнату обогрею. пошла думать :)
Индивидуальное газовое отлично. буду такую же квартиру снимать к зиме. кондер вобще очень экономно греет по сравнению даже с довоенным центральным отоплением. Замечательно иметь возможность выключить газовое и греться электричеством. А вот тем кто на центральном, думаю такие платежки прилетят этой зимой... и никак его не откажешься использовать в старом фонде.
Ответ дляЛорисель
Тиждень як повернулася із закордону. Хоча нам там було дуже добре. Ні,кого жаху тут неиає. Людей повно. Зранку в метро влізти не можна.
Влезть нельзя, потому что интервалы в метро стали намного больше, чем были раньше в час пик, а не потому, что народ весь вернулся....
Наталья-Реся• 31 мая 2022
Про буржуйку реально думаю уже і я, але що у нас в Ірпені, що у мами, де я зараз в евакуації - панельні багатоповерхівки, крім того, чим топити, треба мати систему вентиляції і вихід труби так, щоб це не заважало іншим жителям. Колись ми думали про дачу, то зустрічали в Епіцентрі дуже пристойні гарненькі пічки. Треба подивитися, що є зараз. Ближче до осені буде попит.