lesmille• 31 мая 2022

чи буде опалення в країні взимку?

Прочитала в одній темі повідомлення і задумалась...
Як ми будемо зимувати?
Вугілля не буде поставлятися через ситуацію з морем і портами.
Запаси газу скінчуються.
Вибачаюсь,якщо нагнала паніки,але дуже непокоїть це питання.
Які в кого думки?
ok1904• 31 мая 2022
Ответ дляНаталья-Реся
Про буржуйку реально думаю уже і я, але що у нас в Ірпені, що у мами, де я зараз в евакуації - панельні багатоповерхівки, крім того, чим топити, треба мати систему вентиляції і вихід труби так, щоб це не заважало іншим жителям. Колись ми думали про дачу, то зустрічали в Епіцентрі дуже пристойні гарненькі пічки. Треба подивитися, що є зараз. Ближче до осені буде попит.
Коли я в Тбілісі звернула увагу на ці димоходи в стінах/ вікнах, спитала чи буржуйки не заважали сусідам, мені просто сказали: так все так жили, отопления небыло совсем в Тбилиси
lisulya• 31 мая 2022
Ответ дляLina 75
Мы наняли печника, делает печку нам , там готовить кушать можно и обогревать комнату., почему то уверенна что зимой будет треш и нужно быть готовой
Сколько стоит это удовольствие?
lisulya• 31 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Немає в нас газу з Європи. В нас газ також російський. Чи думаєте, що в трубі двосторонній рух?
Чи може ви володієте іншою інформацією? То поділіться з оточуючими, де це в нас новий трубопровід побудовано?
Так мы у Европы покупали газ из раши. Если они будут отказываться от газа или уменьшать его покупку (из-за войны у нас, заметьте), то логично что за счёт кого это в первую очередь будет.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляlisulya
5 колона?
«Радую» вас. Введене економічне ембарго в 6 пакеті санкцій. Виключення для старе, які не мають вихід до моря і Болгарії.
З умовою того, що рашкіни виплати по зовнішнім боргам заборонени, то нафта та газ, як товар, можуть бути конфісковани, після рішення суду.
Меньше ніж через місяц кредитори мають право подати до суду
lisulya• 31 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
5 колона?
Таке ми уже чули, коли кожен місяць казали що рашу ось-ось чекає дефолт. І все нема.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляlisulya
Еммм, а ви дефолт коли хотіли? На протязі 3-х днів? Чи як?
Чули вони.
Рішення вже прийнято.
В щоб своїм закрити рота то з завтра в них соціальні виплати на 10% підвищать. Кинуть тупій масі кістку
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляlisulya
Ви ще нам напішіть, що в них руПель укріпився, а долар впав
ok1904• 31 мая 2022
Ответ дляlisulya
Часткове ембарго по нафті дасть рез-т мінімум аж через 6 міс.
Наталья-Реся• 31 мая 2022
Якщо все буде добре - прекрасно. Але за досвідом колеги, яка була в селі Луб’янка за Ірпенем в окупації, хто в приватних будинках, про всяк випадок варто мати піч, плиту, буржуйку на дровах. Бо в колеги газовий котел і електро опалення, проте ні газу, ні електрики не було, а грубку вона розібрала...жила у сусідки майже 2 місяці і топили дровами.
Можуть бути ситуації, коли електромережі не будуть справлятися з навантаженням - в Ірпені і в мирний час так було, коротше кажучи, при будь-яких розкладах наступні роки не будуть легкими. В приватних будинках напевно легше щось обладнати. А от в містах, на поверхах...коли немає газу, електрики, води, тепла... І я впевнена, що ми вистоїмо, аби швидше перемога і мир.
Rukkol@• 31 мая 2022
Доведеться переїзджати назад в село. Там дрів вистачить на одну зиму + є ще дідусеві запаси брикету.
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляok1904
Всі санкції поступово дають результат. З середини червня почнеться. Іноземні підприємства перестануть виплачувати заробітну плату ( по труд. Законодавству, в рашці виплати 3 місяці) я навіть уявити не можу, що там буде.
Відпочинок? Ні не чули🤣, бо навіть Китай відмовився приймати крадені літаки. А Турция все ніяк окрему авіалінію не створить 🤣
З липня починають працювати гуртово-роздрібні ринки, яких не було з 2000 років. Але ніжок Буша вже ніхто не прийшле)
Зараз масово закриваються маленькі підприємства, бо підготовлено нормативний акт, в якому заборонять звільняти працівників. Негласно вже діє. Мінімум півмінімалки, Но повинні виплачувати.
Отже жопа в них потроху настає.
ЗайкаСвоя• 31 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Отже жопа в них потроху настає.
Халва...халва...
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
Халва...халва...
🤦🏻‍♀️
ok1904• 31 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Отже жопа в них потроху настає.
Сьогодні читала що плануються бартерні розрахунки з дружніми країнами (Іран, Арменія і т.д), вже дипломати ведуть переговори з країнами Сходу, велкам 90 ті
ЗайкаСвоя• 31 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
🤦🏻‍♀️
Та хоч будь-де і будь що цими долоньками прикривайте, але все одно вони до одного місця потраплять за фактом...
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляok1904
Я теж читала. І якщо врахувати, що Китай не веде розрахунки живими грішми, то запасаємся поп-корном.
А білорашку жде ще важчі часи. Спонсорування її економіки під великим питанням
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
К щастю ваші бажання з реальністю не сумісні. В підорашці вже починається сум. На сьогодні подорожчання базових продуктів від 30 до 75% і це де-факто санкції ще не діють, бо запаси на складах були
ЗайкаСвоя• 31 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це ваші долонькі, вирішуйте самі, згодна. Хочете - стучіть по голові собі.
Мене більш цікавить наш сум та наші базові продукти. Якщо вас більш цікавить, що у сусіда корова... то це ваше щастя, нехай залишається вам.
Татьяна-57fb• 31 мая 2022
Ответ дляlesmille
Смешная шутка. И всю квартиру или частный дом спасет обогреватель?
а чего не шутка совсем , меня спасала дуйка-только в одной комнате рядом с кроватью ну если окна и двери целые и стены целые и потолок без дыр на улицу
ok1904• 31 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Але я згадала ще таке бартерні операції зробили олігархами Фірташа, Тимошенко. Фірташ на укр згущонку, інші продукт!харчування вимінював туркменський газ і продавав в Австрію (найбільшому газотрейдеру Європи)
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляЗайкаСвоя
В нас війна іде, якщо ви не помітили.
Тому дякуємо, що все в магазинах є
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляok1904
Коло країн, де будуть можливі такі бартерні операції дуже вузьке. Та й товарів в тих странах не так уж і багато.
В рашці і так олігархи при влади. Чи не олігархи, після того як заморозили рахунки і конфіскували майно 🤷🏻‍♀️
demra• 31 мая 2022
Ответ дляlesmille
Не хамите. Этот форум не ваша собственность. Не стоит спамить не по теме. Нечего сказать, пройдите мимо, пожалуйста. Счастливой дороги
Отопление будет у тех у кого есть мозги , котел стоит топлива закуплено на пару лет хватит )
ok1904• 31 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Та, я це розумію, але що було - бачили, а що буде - побачимо
автор lesmille • 31 мая 2022
Ответ дляdemra
Скорее, у кого есть деньги.
нинель 1919• 31 мая 2022
я мечтаю чтобы в киеве не ранее декабря было(кондиционерами мне гораздо дешевле)а всякие минимальные частки .мзк и фсг (у меня эти поборы колосальную сумму отнимают от 1000ежемесячно),мечта автономка.но увы
Лорисель• 31 мая 2022
Ответ дляShaan
Влезть нельзя, потому что интервалы в метро стали намного больше, чем были раньше в час пик, а не потому, что народ весь вернулся....
да расскажите)))не все вернулись но. у нас организация вся работает. сегодня была на позняках. кишит людей,с детьми в парке возле метро. на печерске в обед дурдом, как до войны. все офисы выходят на улицу. полно людей,машин и т.д. интервал 7-10 минут. но такого чтоб не влезали не было, народ едет на работу. и народу едет много)))
Лорисель• 31 мая 2022
Ответ дляВикуся29
Вернулась две недели назад. Не вижу особых изменений. Все работает, народа полно
да. тьма людей
Viktoria_St• 31 мая 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Как вы считаете, когда они кошельком прочувствую санкции?
МАМА НИКИТКИ-2• 31 мая 2022
Ответ дляdemra
На жаль, про наявність мізків це точно не про вас 🤷🏻‍♀️