Прочитала в одній темі повідомлення і задумалась...
Як ми будемо зимувати?
Вугілля не буде поставлятися через ситуацію з морем і портами.
Запаси газу скінчуються.
Вибачаюсь,якщо нагнала паніки,але дуже непокоїть це питання.
Які в кого думки?
Як ми будемо зимувати?
Запаси газу скінчуються.
Які в кого думки?
Ирина 2013• 31 мая 2022
Ответ дляAlve
В городе, в котором я нахожусь сейчас, большая часть населения осталась без отопления . Разрушения были еще в апреле. До сих пор не придумали , как зимовать. Херово эти власти думают.
Удалено администрацией...
Ответ дляAlve
Харківщина. Межа з сумською. Всі тільки сидять і моляться, щоб у вишку не потрапив снаряд. Сьогодні вночі теж було гаряче . Харківська давала десь 45%, стільки ж і полтавська. І лише 5% львівська.
Так я не зрозуміла, газ зараз видобувають, ніхто нікуди не попав. А ви тут розказуєте як ми замерзнемо зимою чи що? В чому прикол?
Ирина 2013• 31 мая 2022
Ответ дляМіражана
То значить влада винувата, що рашка розбомбила наші міста в тому числі і системи опалення?
Бан
Себе на лоб,а осенью я у вас спрошу,греет он вас или нет😉
Ответ дляМіражана
Газ зараз видобувають, але в районі Охтирки вже з цим були проблеми. Не знаю , чи відновили. Прикол в тому, що харківська область -це майже половина газу, який ми видобуваємо. А там неспокійно.
Ответ дляМіражана
Бан
Влада міста заявляє ’ в зиму 23/24 ми будемо з новими котельнями’ . Сміливості ні в кого немає сказати ’ народ, ми херова влада,ми не знаємо , як отопити місто без тец, буде жопа, готуйтесь вигрібати якось самі, бо в мера будинок і проблеми мешканців квартир його мало колишуть.’
Ответ дляAlve
Зараз відкрита війна з кацапстаном, вам не приходило в голову що можливо, можливенько, є такий мінімальний шанс, що в наших проблемах винуваті кацапи, а не українці?
Ответ дляМіражана
Я зараз не про хто винуватий, а про що робити далі. Ну, винувата росія , і? Ви думаєте , ця думка дуже зігріє холодними зимовими вечорами?
Ответ дляAlve
А що війна вже закінчилась щоб знати що буде далі?
І в мене ніяких холодних зимових вечорів не буде.
Парашка, скільки я себе пам´ятаю, лякала - ось відключимо газ - і будете зимою сидіти холодними вечорами. Ніколи не сиділи і зараз не будемо.
Ответ дляМіражана
Чи далі, в січні, мер за українською традицією скаже: ’ ми знали, що місто зимуватиме взагалі без опалення, але не хотіли створювати паніку’ ?
Ответ дляМіражана
А що робити, як не газу, ні світла не буде? У Краматорську і зараз так. А взимку?
Ответ дляМіражана
а вам не приходило в голову, що влада должна хотя бы озвучивать людям проблемы, а не умалчивать о них. И хотя бы сказать что зимой с отоплением и электроэнергией проблемы будут, покупайте буржуйки хотя бы. А вы в курсе что на востоке многие города уже без газа и электроэнергии?
Ответ дляМіражана
В місті знищене опалення . Ракетами по тец, відновленню не підлягає Ніхто і нічого не робить. З чим тут будуть сидіти і як 200т мешканців? І таке місто не одне
Ответ для@nn@tu
Всі про це вкурсі, про це кожний день повідомляє Гайдай. Що конкретно ви пропонуєте?
Ответ дляМіражана
Так ви визначтеся, повідомляють що будемо без опалення, чи все ж таки ваша теорія вірна - і будемо з газом у теплі. Ви ж стверджуєте, що опалення буде. Гайдай - балабол?