il-mari• 31 мая 2022

не хотят нас в ЕС

Майже всі великі країни ЄС проти надання Україні статусу кандидата на вступ, - Драгі
Новини Цензор.НЕТ За кордоном
драгі

Майже всі великі країни-учасниці Європейського cоюзу, крім Італії, виступають проти надання Україні статусу кандидата на вступ.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на tgcom24.

Зокрема, прем´єр-міністра Італії Маріо Драгі за підсумками саміту лідерів ЄС запитали про перспективи України.

"Тільки ми за статус кандидата в ЄС для Києва. Проти статусу кандидата для України в ЄС заперечують майже всі великі країни. Я б сказав усі, крім Італії", - зазначив він. Джерело: https://censor.net/ua/n3345108
Вера• 31 мая 2022
Ну так раша старается. Вчера Арестович сказал , что они действуют дипломатическим путем сейчас. Давят со всех сторон.
автор il-mari • 31 мая 2022
Ответ дляValli-valli
Ви впевнені ?
так
Valli-valli• 31 мая 2022
Ответ дляil-mari
так
В мене інша думка
Эйфик Х• 31 мая 2022
Не возьмут из-за коррупции.
Они это всегда говорили и говорят.
В Европе коррупция нах не нужна.
А у нас бронники тырят с колбасой гуматарной
peterman• 31 мая 2022
Удалено администрацией...
автор il-mari • 31 мая 2022
Ответ дляValli-valli
В мене інша думка
ц1лком допускаю...
Кукуля• 31 мая 2022
С 14 года не понимаю это рвение жить союзом. Хоть советским, хоть европейским. Британия сбежала не просто так из того ЕС. А теперь у ЕС одна забота вывезти наше зёрнышко, это же основная их задача. А брать нас зачем. Вообще все эти «вечно озабоченные» организации очень раздражают
Nata2907• 31 мая 2022
Ответ дляValli-valli
Удалено администрацией...
Я ще з часів майдану задаю собі питання, навіщо він був ? Низький уклін майданувальщикам сьогодні. Що нам ЕС, от особисто для мене це порожнє місце.
автор il-mari • 31 мая 2022
Ответ дляЭйфик Х
Не возьмут из-за коррупции.
Они это всегда говорили и говорят.
В Европе коррупция нах не нужна.
та в Европе коррупция вроде как тоже присутствует....