Майже всі великі країни ЄС проти надання Україні статусу кандидата на вступ, - Драгі
Новини Цензор.НЕТ За кордоном
драгі
Майже всі великі країни-учасниці Європейського cоюзу, крім Італії, виступають проти надання Україні статусу кандидата на вступ.
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на tgcom24.
Зокрема, прем´єр-міністра Італії Маріо Драгі за підсумками саміту лідерів ЄС запитали про перспективи України.
"Тільки ми за статус кандидата в ЄС для Києва. Проти статусу кандидата для України в ЄС заперечують майже всі великі країни. Я б сказав усі, крім Італії", - зазначив він. Джерело:
С 14 года не понимаю это рвение жить союзом. Хоть советским, хоть европейским. Британия сбежала не просто так из того ЕС. А теперь у ЕС одна забота вывезти наше зёрнышко, это же основная их задача. А брать нас зачем. Вообще все эти «вечно озабоченные» организации очень раздражают